burg, Jan Polane, Ronald v.d. Boogaard, Luciën Verschoor, Ad Westerhof en Lex Koekoek. Op de dag zelf waren ook nog 12 chef de missions, 38 teamleiders, 16 scheidsrechters en 38 medewerkers voor het randgebeuren actief. Kortom, een grandioze teamprestatie waar de jong junioren, maar zij niet alleen zeer van hebben genoten. De grote winnaar, Brazilië, wordt hieronder afgedrukt. Bij de foto: Brazilië, de over-all winnaar van de MINI-WK, bestaande uit: D: Clifton d.l. Senceri, Maarten Boersma, Bas Middelhoven, Zoli Soos, Zimri Haas, Mitchell Haas, Mitchel Lens, Leon Ha verkamp, Kees Ostendorf. E: Sergio van Kanten, Giano v. Kanten, Jurre van Kesteren, Piet Mantel, Diego Medina, Oscar Zeegers, Sander Roering Warmolts, Stephan Kaas, Mich Steefels. F: Nicky Guyaro, Roderick Paardekooper, Danny Pinto, Kester Peeters, Jos Tambach, Istvan Schiening, Victor Schiening, Boris Darin, Youri Bottse, Alril Morrison. LEIDERSTOERNOOI Aan de vooravond van de Mini WK speelden ter afsluiting van het seizoen de teamleiders, jeugdtrainers en JC-leden een onderling toernooi, dat voortreffelijk geleid werd door Johan Meijer, al jarenlang een steunpilaar van het leiderscorps bij AFC. De acht teams, die hun strijdbare namen (Buffalo Black- feet, Fort Worth El Paso Sioux, etc.) alle eer aan deden kwa men tenslotte redelijk ongeschonden, maar wel enigszins vermoeid (Citaat: 'ik voelde me een oude stadsbus met de rem erop') mede aan de finish. Tijdens de borrel na afloop vond de prijsuitreiking plaats en werd vastgesteld dat dit zeer geslaagde toernooi ook het komende seizoen op de rol zou moeten staan. De grootste taart ging naar de Sacramento Pawnees met aanvoerder René Stefels, waarvan direct aan sluitend feestelijk afscheid werd genomen vanwege zijn trai nerschap bij IVV het volgend seizoen. Gelukkig kan zaterdag 1 het volgend seizoen nog van de kwaliteiten van René als voetballer profiteren. Natuurlijk werd ook op deze avond op feestelijke wijze van Dick Bakker afscheid genomen. 14 jaar trainer met successen bij de geselecteerde B1-jeugd, maar vooral met een grote en belangrijke inbreng naar de niet- standaardteams. ANDERE TOERNOOIEN Zoals eerder aangegeven namen de jeugdteams aan bijzon der veel toernooien deel. AFC is zeer dankbaar voor de grote gastvrijheid van oudsher bekende De Acht-toernooi waaraan de B1 aan deelnam. Bij VOC in Rotterdam werd de finale na penalties helaas verloren. Misschien lukt het volgend jaar in Amsterdam als AFC dit toernooi in het kader van 100-jarig be staan mag organiseren. De F1 was het succesvolst met eerste plaatsen op de toernooien van Eindhoven, Soest en Zeebur- gia. De F2 won bij Hellas Sport en de D1 en D7 bij Fortuna Vlaardingen. De E-junioren waren overall-winnaar bij en in Huisen. Bijzondere vermelding verdient nog het traditionele toernooi van de Bond voor het gehandicapte kind. Op heel veel Amsterdamse complexen was AFC aanwezig, zo ook op ons eigen Goed Genoeg waar voor het goede doel een mooi bedrag werd binnengehaald. In plaats van Dourges maakte de A1 een drie-daagse trip naar België en Limburg en nam met redelijk succes (3e plaats) deel aan het internationale toernooi van SVN in Landgraaf. Een dag eerder werd tegen Patro Eysden in een spannende België-Nederland met 2-0 gewonnen. 16

Schakels (clubbladen) | 1994 | | pagina 16