ZAALVOETBAL
DE F EN BLIJVEN SCOREN.
Ik zou ook deze rubriek af kunnen gelasten. De F'en hebben
deze periode helemaal niet gescoord. Maar ondanks storm en
regen kwamen bijna alle leiders afgelopen donderdag naar
de leiders-bijeenkomst, waar zij met een onnavolgbaar en
thousiasme meedachten om de laatste 6 weken van dit sei
zoen tot een sukses te maken. Daarom jongens houdt de
moed erin want achter de wolken schijnt de zon en zaterdag
gaan we gewoon allemaal scoren.
Over 14 dagen praten we dan alleen nog maar over voetbal
lende F'en, afgesproken?
GERARD DE WINTHER
PROGRAMMA 31
ma. 18.4. Sporthallen Zuid, veld 1A
Vet AFC - Brandweer, 21.50 uur
Scheidsrechter: R. Gietermans
vr. 22.04. Sporthallen Zuid, hal 3
ZAALDIENST AFC 1, o.l.v. W. Husers
aanwezig v.a. 19.00 uur
BIJ VERHINDERING ZELF VOOR VERVANGING ZORGEN
za 16.4 AFC F7 - AFC F6 9.30; bijeen 9.00 uur.
F7 wit reserve shirt mee!!
za 23.4: Jeugddagen terrein Pancratius 11.00; bijeen 10.45
uur.
F7: Reinier van Dantzig, Patrick en Safi Fahim, Pyke Gunnik,
BennoNihom, Jefrey Schaap, Boy Schaper, JosTambach, Ja-
my van Velzen
Leiders: Rob van Velzen, tel. 4410120 en hr. Nihom, tel.
6793148.
za 16.4: CTO F2-AFC F8 11.15; bijeen 10.15 uur.
za 23.4: Jeugddagen terrein Vlug en Vaardig 11.45; bijeen
10.45 uur.
F8: Sebastiaan van Dam, Boyd Elstrodt, Jimmy Manasse, Jan
Willem Meyerhoven, Jasper Pelsma, Alexander Peters, Oli
vier Poederbach, Mink Samsoedin, Anne van der Schaaf
Leiders: de heer Meyerhoven, tel. 6413590 en Ellen Poeder
bach, tel. 6769474.
za 16.4: Uithoorn F1 - AFC F9 10.00; bijeen 9.00 uur.
za 23.4: Jeugddagen terrein KBO 11.45; bijeen 10.45 uur.
F9: Piet van Eeghen, Steven Engel, Hugo Polane, Manus en
Winston Polling, Daniël Scholtens, Arthur en Godard Stren-
gers, Patrick Verwey, Thomas Weyl
Leiders: Jan Polane, tel. 6177481 en Rob Adams.
PROGRAMMA 32
wo.27.04 Aristos-Hal
R4D AFC 2 - sv Osdorp 3, 21.20 uur
Scheidsrechter: J. Frikken
wo. 27.4 Sporthallen Zuid, veld 1B
2B AFC 1 - asv de Germaan 119.50 uur
Scheidsrechter: W.J. Hofman
vr. 29.04 Bankrashal, Amstelveen
Vet NFC - AFC, 20.20 uur
Scheidsrechter: A. Sprengers
PROGRAMMA 33
ma. 02.05 Sporthallen Zuid veld 1B
VetAFC-ADE, 19.40 uur
Scheidsrechter: A.T.G. Bon
di. 03.05 Calandhal
R4D sc de Vuurtoren 2 - AFC 2,19.00 uur
Scheidsrechter: H.F.W. Bergamin
vr. 06.05 Bredius Sportcentrum
2B ave Rombout 1 - AFC 1,19.50 uur
Scheidsrechter: C. van Humbeeck
za 16.4: AFC F10 - AFC F11 9.30; bijeen 9.00 uur.
AFC F10 wit reserve shirt mee!!
za23.4: Jeugddagen terrein Blauw Wit 11.45; bijeen 10.45 uur.
F10: Sam Bakker, Olivier Boeke, Jan Mathijs harderwijk, Ro
bin Kieft, Coen Slagveld, Michael van Steyn, Steven Terwindt,
David van Tiel, Steven de Wit
Leiders: Fred Bakker en Lucas Boeke, tel. 6732573.
OPSTELLINGEN EN AFSCHRIJVINGEN
AFC 1
AFC 2
AFC Vet
W. Husers
J. Walker
F. Jüch
020 - 659 64 10
020 - 676 98 00
020 - 641 59 02
za 16.4: AFC F10 - AFC F 11 9.30; bijeen 9.00 uur.
za 23.4: Jeugddagen terrein Herenmarkt 11.45; bijeen 10.45
uur.
F11: Floris van Bodegraven, Philip van den Boogaard, Boris
Davin, Roy Haafs, Philip Hes, Titus Kok, Hidde Kwakkestein,
Jonathan Reijn, Victor van Straelen, RenéThoen
Leider: Lucien Reijn, tel. 6180189.
Za 16.4: AFC 12 Wedstrijd wordt nog bekend gemaakt,
za 23.4: Jeugddagen terrein Buitenveldert 10.00; bijeen 9.00
uur.
F12: Jacques Huiman, Floris Kloes, Wouter Kloes, Marijn ten
Kroode, Jasper Reinders, David Smelt, Erik Verhagen, Jona
than Weers, Géza Weisz
Leiders: de heer en mevrouw Kloes, tel. 6769584.
za 16.4: St. Martinus Toernooi 11.15; bijeen 10.15 uur.
F 13 F 14
20