F JUNIOREN
za 16.4: AFC E10 - A'veen (O) E4 12.30; bijeen 12.00 uur.
za 23.4: Jeugddagen VVA/Spartaan 11.45; bijeen 10.45 uur.
E10: Ghassaan Dahhan, Wadië Dahhan, Olivier Goetheer,
Stephan Kaas, Oktay Kayan, Joerie Lotze, Tim de Mey, Percey
Mosikily, Jurian Weerkamp
Leiders: Jan Goetheer, tel. 6431075/6474222 en Nordine Dah-
wan, tel. 6204702.
TOERNOOIEN
F1
7-5
DCG (aanvulling E-jun)
12-5
Zeeburgia
14-5
Soest
22-5
Eindhoven
28-5
Hellas Sport
29-5
Mini-WK
F2
7-5
Kon. HFC (aanvulling E-jun)
14-5-Soest
22-5
Eindhoven
28-5
Hellas sport
29-5
Mini-WK
F3
7-5
2-kamp
12-5
Neerlandia
22-5
Eindhoven
29-5
Mini-WK
F4
7-5
2-kamp
12-5
Neerlandia
21-5
Luilaktoernooi
29-5
Mini-WK
F5
7-5
2-kamp
14-5
Geinburgia
21-5
Luilaktoernooi
29-5
Mini-WK
F6
7-5
2-kamp
12-5
Huizen
21-5
Luilak toernooi
29-5
Mini-WK
F7
7-5
2-kamp
12-5
Huizen
21-5
Luilak
28-5
A'veen-Oscars
29-5
Mini-UK
F8
7-5
CTO'70
12-5
Zeeburgia
21-5
Luilaktoernooi
28-5
A'veen-Oscars
29-5
Mini-WK
F9
7-5
Kon. HFC
14-5
2-kamp
21-5
Luilak toernooi
28-5
A'veen Oscars
29-5
Mini-WK
F10
7-5
Kon. KFC
14-5
2-Kamp
21-5
Luilak toernooi
28-5
A'veen Oscars
29-5
Mini-WK
7-5
Kon. HFC
14-5
2-Kamp
21-5
Luilaktoernooi
29-5
Mini-WK
7-5
Kon. HFC
14-5
2-kamp
21-5
Luilaktoernooi
29-5
Mini-WK
F-JUN (nieuw)
14-5 2-kamp
21-5 Luilaktoernooi
29-5 Mini-WK
TOEGANG M,- JEUGDDAGEN OP 24/4 A.S.
OOK VOOR SPELERS.
za 16.4: AFC F1 - Buitenboys F1 11.00; bijeen 10.30 uur.
za 23.4: Jeugddagen terrein AFC 11.45; bijeen 11.15 uur.
F1: Gorgio Berkleef, Jellie Bruinsma, Joel Goudsmit, Liran
Kroonenberg, Thomas Markus, Mathijs Ritman, Sebastiaan
Schoo, Valéry Sedol, Mick Stefels
Leiders: Hans Keegel, tel. 6427040 en Michael Ritman, tel.
6277780.
za 16.4: AFC F2 - AFC F3 11.00; bijeen 10.30 uur.
za23.4: Jeugddagen terrein Neerlandia 10.00; bijeen 9.00 uur.
F2: Kerem Bakir, Jan Hein de Beurs, Wilco Eendebak, Nicky
Guyaro, Shamir de Rijp, Seth van Straten, David Toff, Yaron
Yitzak, Ruben v.d. Woude
Leiders: Roy van Straten, tel. 6429168 en Pieterde Beurs, tel.
6768869.
za 16.4: AFC F2 - AFC F3 11.00; bijeen 10.30 uur.
za 23.4: AFC F3 - RKAVIC F1 9.30; bijeen 9.00 uur.
za 23.4: Jeugddagen terrein Swift 11.45; bijeen 10.45 uur.
F3: Olaf den Hartigh, David de Jong, Felix Jungblut van 't
Hooft, Roderick Paardekoper, Sebastiaan Rommerts, Jesse
Rommerts, Melle Schellekens, Michiel van Veen
Leiders: Floris Rommerts, tel. 6611760 en Jan den Hartigh,
tel. 6641978
za 16.4: Sport F1 - AFC F4 10.00; bijeen 9.00 uur.
za 23.4: Jeugddagen terrein SDW 11.45; bijeen 10.45 uur.
F4: Fabian van Amerongen, Michel Batista, Ruben Conitzer,
Merijn Halsema, Flip Nieuwhuis, Fabian Roobeek, Nadim
Ben Rabba, Victor Versteegh, Tommie Winkler
Leiders: Roy Halsema, tel. 6710655 en Lex Winkler
za 16.4: AFC F5 wedstrijd nog niet bekend,
za 23.4: Jeugddagen terrein WMS 10.00; bijeen 9.00 uur.
F5: Masrur Butt, Barry Groenteman, Tom Kareis, Joey van
Leyenhorst, Erik Meijer, Kerster Peeters, Danny Pinto, Ben
Roz, Bob Witkamp
Leider: Leo Groenteman, tel. 6427954.
za 16.4: AFC F7 - AFC F6 9.30 uur; bijeen 9.00 uur.
za23.4: Jeugddagen terrein Sloten 11.45; bijeen 10.45 uur.
F6: Kasper van Beek, Thomas Flor, Vincent Heit, Tom van
Kampen, Philip de Koning, Ronald Pieters, Istvan en Victor
Schiering, Stephan Selderijk, Lucas de Weerd
Leiders: Joop van Kampen, tel. 6843568 en hr. Schiering, tel.
6758579.
19