E-JUNIOREN
D4
7-5
2-kamp
12-5
DCG
14-5
Geinburgia
21-5
Luilaktoernooi
28-5
A'veen-Oscars
D5
7-5
2-kamp
12-5
DCG
14-5
Neerlandia
21-5
Luilaktoernooi
29-5
Mini-WK
D6
7-5
2-kamp
12-5
DCG
14.5
Neerlandia
21-5
Luilak toernooi
28-5
A'veen-Oscars
29-5
Mini WK
D7
7-5
2-kamp
14-5
Blauw-wit
21/22-5
Fortuna Vlaardingen
29-5
Mini WK
ATTENTIE!
Het programma voor 23-4 staat voor in de Schakel.
Jeugddagen f 1,- toegang.
za 16.4: AFC D1 - Abcoude D1 (004) 11.00; bijeen 10.30 uur.
za 23.4: Jeugddagen terrein DCG 10.00; bijeen 9.00 uur.
D1: Quincy Berkleef, Kasper Bernardt, Raymond Brink, Rit
chie Brown, Sirian Bruystens, Elliot Hollander, Sem Klein, Jaïr
Koekoek, Thijs Kroeze, Patrick Prasing, Ramond Schuite
voerder, Clifton de la Sencerie, Andreas Slot, Bram Speelman
Leider: Lex Koekoek, tel. 6 44 02 02.
za 16.4: SDZ D1 - AFC D2 (030) 11.00; bijeen 10.00 uur.
ma 18.4: Diemen D1 - AFC D2 18.30; bijeen 17.30 uur.
za 23.4: Jeugddagen terrein AFC 10.00; bijeen 9.30 uur.
ma 25.4: CTO D1 - AFC D2 18.00; bijeen 17.00 uur.
D2: Michiel Blokland, Maarten Boerma, Patrick Groenteman,
Bob Hellenberg, Nicky Koomen, Thijs van Leeuwen, Max v.d.
Meulen, Michiel Parson, Daniel de Ridder, Alexander Rönt
gen, Karei van Vugt, David Westerhof, Floris v.d. Wiele
Leiders: Michael Gosler, tel. 6465702 en Ad Westerhof, tel.
6444217.
za 16.4: B'veldert D2 - AFC D3 (056) 10.00; bijeen 9.15 uur.
ma 18.4: Diemen D2 - AFC D3 18.30; bijeen 17.30 uur.
za 23.4: Jeugddagen terrein Buitenveldert 10.00; bijeen 9.00
uur.
D3: Jalil Alarda, Guido de Bruyn, Jordi Diepeveen, Youri Dou-
wes, Tamier Eitan, Tjidako Gaspers, Reinier de Jong, Gaby
Klompmaker, Sjoerd Kok, Asar Koulibaly, Bas Middelhoven,
Laurens Polder, Alwin Tan
Leiders: Wim Diepeveen, tel. 6235780 en Piet Gaspers, tel.
6642576.
za 16.4: AFC D4 - USMA D1 (059) 9.30; bijeen 9.00 uur.
za 23.4: Jeugddagen terrein Pancratius bijeen 9.00 uur.
D4: Patrick Asscher, Sander Hofstaetter, Johan Jansen,
Alexander Jaspers, Guido Lassally, Memoet Kayan, Nanne
Praamstra, Raymond Prasing, Ishaw Rameswar, Daan Roe-
lofs, Zoli Soos, Tyrone van der Wees
Leider: Hans Terburg, tel. 6 26 14 33.
za 16.4: AFC D5 - Roda'23 (070) 8.30; bijeen 12.00 uur.
za 23.4: Jeugddagen Germaan 10.00; bijeen 9.00 uur.
D5: Oriol Asscheman, Bijay Behari, Allan Gijsen, Jasper de
Haan, Daniel Hamelberg, Danti Heijmans, Leon Katz, Arthur
Kurvers, Kees Ostendorf, Reza Sylvester, llan Toff, Tim Ver-
hulsdonck, Maarten Verschoor, Benno Waterman
Leider: Harry Verhulsdonck, tel. 6 43 67 42.
za 16.4: Swift D4 - AFC D6 (073) 10.45; bijeen 9.45 uur.
za 23.4: Jeugddagen terrein Sloterpark/AGS 10.00; bijeen 9.00
uur.
D6: Tjitte Andringa, Jason Arnold, Cristoph Dilworth, Eijlard
van Fenema, Maarten van Gelder, Jan Geusebroek, Samuel
de Goede, Floris Hakvoort, Oscar Jan Hoogland, Mitchel
Lenz, Michel Nivard, Misja Röling, Awinash Somai, Fabian
Wijdeveld
Leider: Hans Andringa, tel. 6 73 45 00.
za 16.4: Abcoude D2 - AFC D7 15.00; bijeen 14.00 uur.
kunstgras!
za 23.4: Jeugddagen terrein Argon 10.00; bijeen 9.00 uur.
D7: Menno Blaisse, Michael Bogaard, Hedde Bosma, Wouter
van Diemen, Bennie Jacob, Leon Haverkamp, Badr Kassmi,
Koen en Martijn Munniksma, Jochem Polane, Louis Stam, j
Ben Ullitz
Leiders: Geert Haverkamp, tel. 6169122 en Martin Boogaard,
tel. 6911163.
TOERNOOIEN
E1
7-5
T.O.P.
12-5
Huizen
14-5
ADO'20
22-5
Eindhoven
29-5
Mini-WK
E2
7-5
DCG
14-5
ADO '20
21-5
Luilak Toernooi
23-5
Leiden
29-5
Mini-WK
E3
7-5
DCG
12-5
Huizen
22-5
Eindhoven
29-5
Mini-WK
E4
7-5
DCG
14-5
ADO'20
21-5
Luilak Toernooi
28-5
Hellas-sport
29-5
Mini-WK
E5
7-5
DCG
12-5
Huizen
21-5
Luilak Toernooi
29-5
Mini-WK
E6
7-5
DCG
12-5
Huizen
21-5
Luilak Toernooi
29-5
Mini-WK
17