F JUNIOREN
Kolenberg, Piet Mantel, ShirazMuradin, Merlin Stots, Dave de
Winther
Leiders: Gabriël Flor, tel. 6645652 en Pieter Gosselaar, tel.
6716149.
za 4.12: AFC E6 - ABCOUDE E4,10.00 uur; bijeen: 09.30 uur.
za 11.12: AFC E6- UITHOORN E1,09.30 uur; bijeen: 09.00 uur.
E6: Seciken Baykal, Omer Garmy, llan Goudsmit, Tim van
Grootheest, Bert Hoebee, Yu Vrai Kumar, Michael Levie, Jordi
Lopies, Diego Medina, Max Muller
Leiders: Harold Levie, tel. 6412875 en Mannie Garmy, tel.
6403192.
za 4.12: AFC E7 is vrij!
za 11.12: AMSTELVEEN/OSCARS E4 - AFC E7,10.00 uur; bij
een: 09.15 uur.
E7: Miza Akda, Joris Boeke, Koen Burger, Robert Jan Eende-
bak, Mathijs Joosten, Daniel de Koning, Mutlu Murat, Tim
Scholten, Oscar Zeegers
Leiders: de heren A. Akda en Eet Joosten, tel. 02984-3992.
za 4.12: AFC E8 is vrij!
za 11.12: AFC E8 - ALMERE E9, 09.30 uur; bijeen: 09.00 uur.
E8: Tarak Balje, Omar Elouali, Cilian King, Laurents Ligthart,
Daniel Nivard, Mare Rog, Gerrit Visser, Marius de Weerd,
Daan de Winter
Leiders: Joost de Weerd, tel. 6478802 en Dirk Visser, tel.
6767080.
za 4.12: AMSTELVEEN/OSCARS E3 - AFC E9,10.00 uur; bij
een: 09.15 uur.
za 11.12: DIEMEN E7 - AFC E9,11.30 uur; bijeen: 10.30 uur.
E9: Rik van de Hoven, Jonathan de Lieme, Alex Markus, Jair
Naemlich, Mark en Sander Roering Warmolts, Joussef Saigh,
Ruben Slager, Dominique Spoor
Leider: Kees van de Hoven, tel. 6 64 65 40.
za4.12: AFC E10-AALSMEER E3,10.00 uur; bijeen: 09.30 uur.
za 11.12: NFC E2 - AFC E10,10.00 uur; bijeen: 09.00 uur.
I E10: Ghassaan Dahhan, Wadië Dahhan, Olivier Goetheer,
J Stephan Kaas, Oktay Kayan, Joerie Lotze, Tim de Mey, Percey
Mosikily, Jurian Weerkamp
Leiders: Jan Goetheer, tel. 6431075/6474222 en Nordine Dah-
wan, tel. 6204702.
SINTERKLAASFEEST VOOR ALLE F JUNIOREN
Op zaterdagmorgen a.s. het grote SINTERKLAASFEEST
voor alle F-en. Wie zingt het mooiste, komt Sint op zijn schim
mel? Hoeveel snoep delen de Pieten uit? Zaterdagmorgen
van 10.00 tot 12.00 uur zullen jullie het weten. Tot zaterdag dus,
in het clubhuis.
za 4.12: ST. NICOLAAS, 9.30 uur; bijeen: 9.15 uur.
za 11.12: ABCOUDE F1 - AFC F2,11.00 uur; bijeen: 10.00 uur,
kunstgras.
F1: Gorgio Berkleef, Jellie Bruinsma, Joel Goudsmit, Liran
Kroonenberg, Thomas Markus, Mathijs Ritman, Shamir de
Rijp, Sebastiaan Schoo, Valéry Sedol, Mick Stefels
Leiders: Hans Keegel, tel. 6427040 en Michael Ritman, tel.
6277780.
za 4.12: ST. NICOLAAS, 9.30 uur; bijeen: 9.15 uur.
za 11.12: WATERWIJK F2 - AFC F2, 09.30 uur; bijeen: 08.15
uur.
F2: Kerem Bakir, Jan Hein de Beurs, Wilco Eendebak, Nicky
Guyaro, Adam Schuchard, Seth van Straten, David Toff, Yaron
Yitzak, Ruben v.d. Woude
Leiders: Roy van Straten, tel. 6429168 en Pieter de Beurs, tel
6768869.
za 4.12: ST. NICOLAAS, 9.30 uur; bijeen: 9.15 uur.
za 11.12: AFC F3 - AS '80 F3, 09.30 uur; bijeen: 09.00 uur.
F3: Olaf den Hartigh, David de Jong, Felix Jungblut van 't
Hooft, Roderick Paardekoper, Sebastiaan Rommerts, Jesse
Rommerts, Melle Schellekens, Michiel van Veen
Leiders: Floris Rommerts, tel. 6611760 en Jan den Hartigh,
tel. 6641978
za 4.12: ST. NICOLAAS, 9.30 uur; bijeen: 9.15 uur.
za 11.12: AFC F4 - SLOTEN F2,11.00 uur; bijeen: 10.30 uur.
F4: Fabian van Amerongen, Michel Batista, Ruben Conitzer,
Merijn Halsema, Flip Nieuwhuis, Fabian Roobeek, Nadim
Ben Rabba, Victor Versteegh, Tommie Winkler
Leiders: Roy Halsema, tel. 6710655 en Lex Winkler
za 4.12: ST. NICOLAAS, 9.30 uur; bijeen: 9.15 uur.
za 11.12: RKAVIC F2 - AFC F5,11.15 uur; bijeen: 10.15 uur.
F5: Masrur Butt, Barry Groenteman, Tom Kareis, Joey van
Leyenhorst, Erik Meijer, Kerster Peeters, Danny Pinto, Ben
Roz, Bob Witkamp
Leider: Leo Groenteman, tel. 6427954.
za4.12: ST. NICOLAAS, 9.30 uur; bijeen: 9.15 uur.
za 11.12: AFC F6 - EENDRACHT F2, 09.30 uur; bijeen: 09.00
uur.
F6: Kasper van Beek, Thomas Flor, Vincent Heit, Tom van
Kampen, Philip de Koning, Ronald Pieters, Istvan en Victor
Schiering, Stephan Selderijk, Lucas de Weerd
Leiders: Joop van Kampen, tel. 6843568 en hr. Schiering, tel.
6758579.
za 4.12: ST. NICOLAAS, 9.30 uur; bijeen: 9.15 uur.
za 11.12: WA/SPARTAAN F2 - AFC F7,10.00 uur; bijeen09.00
uur.
F7: Reinier van Dantzig, Patrick en Safi Fahim, Pyke Gunnik,
BennoNihom, Jefrey Schaap, Boy Schaper, JosTambach, Ja-
my van Velzen
Leiders: Rob van Velzen, tel. 4410120 en hr. Nihom, tel.
6793148.
za 4.12: ST. NICOLAAS, 9.30 uur; bijeen: 9.15 uur.
za 11.12: AFC F8 - VDO F5,11.00 uur; bijeen: 10.30 uur.
F8: Sebastiaan van Dam, Boyd Elstrodt, Jimmy Manasse, Jan
Willem Meyerhoven, Jasper Pelsma, Alexander Peters, Oli
vier Poederbach, Mink Samsoedin, Anne van der Schaaf
Leiders: de heer Meyerhoven, tel. 6413590 en Ellen Poeder
bach, tel. 6769474.
za4.12: ST. NICOLAAS, 9.30 uur; bijeen: 9.15 uur.
za 11.12: KDO F2 - AFC F9,11.15 uur; bijeen: 10.15 uur.
F9: Piet van Eeghen, Steven Engel, Hugo Polane, Manus en
Winston Polling, Daniël Scholtens, Arthur en Godard Stren
gere, Patrick Verwey, Thomas Weyl
Leiders: Jan Polane, tel. 6177481 en Rob Adams.
za 4.12: ST. NICOLAAS, 9.30 uur; bijeen: 9.15 uur.
za 11.12: AFC F10-ABCOUDE F6,12.30 uur; bijeen: 12.00 uur.
F10: Sam Bakker, Olivier Boeke, Jan Mathijs harderwijk, Ro
bin Kieft, Coen Slagveld, Michael van Steyn, Steven Terwindt,
18