LIGGING TERREINEN
UITSLAGEN
ammèmm
AFC D5 - Volewijckers D4
OSDO ED - AFC E1
1-1
1-11
AFC E2 - AS '80 E2
1-3
AFC E4 - DWV E3
4-1
UITSLAGEN DINSDAG 20 APRIL
Pancratius E2 - AFC E5
0-3
AFC B1 - Bijlmer B1
1-1
AFC E7 - Diemen E4
AFC F1 - OSV F1
Argon F3 - AFC F3
0-5
9-1
0-4
UITSLAGEN ZATERAG 24 APRIL
AFC F4 - Waterwijk F8
4-0
AFC Vet. - Neerlandia Schaatskernploeg
3-1
AFC F5 - VDO F5
2-4
AFC - SWift
2-2
AFC F6 - VDO F6
7-0
Sp. Noord 2 - AFC 3
9-2
AFC F7 - DWV F4
3-5
AFC4-FNC2
5-3
AFC F8 - Waterwijk F6
2-1
Swift 5 - AFC 5
1-8
V&V F1 - AFC F9
1-4
Almere2-AFC6
AFC 8 - Roda '23 5
Bijlmer E1 - AFC E2
AFC E3 - DCG E1
AFC E4 - Roda '23 E3
AFC E5 - WA/Spartaan E3
AFC E6 - WA/Spartaan E2
Orient E3 - AFC E7
AFC E8 - KBV E6
ODCG E5-AFC E9
AFC F1 - Waterwijk F1
Almere F1 - AFC F2
AFC F3 - Sloterdijk F1
AFC F5 - De Germaan F1
AFC F6 - De Meteoor F3
Waterwijk F7 - AFC F8
UITSLAGEN WOENSDAG 28 APRIL
AFC E9 - AS '80 E11
AFC F2 - Abcoude F3
UITSLAGEN ZATERDAG 1 MEI
De Germaan - AFC
Amstelveen/Oscars 7 - AFC 8
AFC D3-FNCD2
KBV D2 - AFC D4
3-3
3-1
AFC A1 - DWS A2
1-1
UITSLAGEN ZONDAG 2 MEI
Vriendenschaar B1 - AFC B1
3-2
AFC-TONEGIDO
3-0
Almere D1 - AFC D1
0-5
Sloterpark/A 4 - AFC 11
2-5
DCG D2 - AFC D2
0-2
AFC 12-FIT 8
4-3
AFC D4-USMA D2
2-0
AFC 13 - Herenmarkt 4
2-1
Almere D5-AFC D5
1-6
AFC A3 - Swift A2
7-3
AFC D6 - Zeeburgia D4
1-5
AFC B2 - CTO '70 B1
5-6
SDZ E1 - AFC E1
0-3
AFC C3 - Abcoude C5
5-4
1-1
4-3
4-0
3-0
1-6
1-3
1-1
7-0
1-1
2-5
2-5
4-2
8-2
1-6
UITSLAGEN ZONDAG 25 APRIL
DWV - AFC
3-3
Sp. Noord 3 - AFC 9
3-4
DWS 7 - AFC 10
2-1
AFC 12-BDK3
3-0
AFC B2 - Rapiditas B1
1-3
TOB CB - AFC C2
6-1
AFC C3 - TOG C1
2-0
1-5
3-0
0-3
4-8
2-1
7-1
AFC '34, Gemeentelijk Sportpark a/d Robonsbosweg, Alk
maar, tel. 072 -12 01 59
Alphen, Sportpark De Bijlen, Sportlaan, Alphen a/d Rijn, tel.
01720 - 7 37 76.
Argon, Sportpark Gemeentecomplex Hoofdweg, Mijdrecht,
tel. 02979 - 8 18 86.
Bijlmer, Sportpark De Toekomst, Amsterdam-Z.O., tel.
6 96 63 65.
DCG, Sportpark Ookmeer, Amsterdam-West, tel. 6 13 92 09.
DWS, Sportpark Spieringhorn, Amsterdam-West, tel.
6 88 16 27.
Geinburgia, Sportpark Driemond, Seizoenenhof 4, Amster
dam ZO, tel.02940-1 10 94.
Germaan, Sportpark De Eendracht, Corn. Outshoornstraat,
tel. 6 13 73 23.
NVC '89, Amersfoortschweg, Naarden, tel. 02159 - 4 00 47.
Olympia, terrein a/d Bodegraafseweg, Gouda, tel. 01820 -
1 55 18.
OSDO, Weth. Koolhaasweg, Ouderkerk a/d Amstel, tel.
02963 - 49 77.
RKAVIC, Sportpark Escapade, Amstelveen, tel. 02963 -
17 37.
Soest, Soest, terrein aan de Bosstraat, Soest-Zuid, tel.
02155 -1 75 29.
Swift, Olympiaplein, Amsterdam-Zuid, tel. 6 76 40 74.
De Volewijckers, Sportpark Buiksloterbanne, Amster
dam-Noord, tel. 6 31 64 33.