INS OUTS meer gebakken omdat het zoals Bredero eens zei "Het kan verkeren". Ter kering van het tij werden er daden gesteld en men greep o.a. in, middels een herdelijk schrijven aan de spelers van het eerste elftal. Potdeksels, dat was geen halve maatregel. De voorzitter richtte zich persoonlijk tot hen met het hieronder volgende epistel. Nogmaals, wat durfde men toen te zeggen en te schrijven wat heden ten dage nog alleen maar gedacht wordt. Mag ik u bij deze het hoofdgerecht serveren als starter in 1993. Dat het goed bedoeld moge overkomen en als steun in de rug voor diegene die de schoen past. Dat de eerste overwinning onder leiding van de nieuwe trainer in 1993 ons snel moge smaken. B. ACK I.H. Galavazi. da Costakade 58 Aan de spelers van het eerste elftal. Clubgenoot, De uitslagen van de laatste wedstryden, waarvan b.v. die tegen H.V.C. ons reeds practisch in veiligheid had kunnen brengen, hebben den meest verstokten opti misten d.w.z. zij die altyd maar dachten, dat wy nog wel tydig den dans zouden ontspringen getoond, dat de Club in groot, buitengewoon groot gevaar ver keert. Nog hebben wy ons lot zelf in handen, doch dan moet er door U gewerkt worden als duivels. Gy zult zelf wel gezien hebben, dat er iets in Uw elftal ha pert, hetwelk niet door de vervanging van een of an deren speler verholpen kan worden. Neen, gy moet een geheel voelen en niet zooals gisteren geschied de, elkaar voortdurend becritiseeren. Afgezien van den tyd die nutteloos verloren gaat, brengt gy elkaar in verkeerde stemming. Dit moet nu uit wezen. Wer ken is de boodschap en eikaars fouten aanvullen! Menigeen Uwer zal het nu betreuren, dat hy de trai ning niet geregeld gevolgd heeft, dat onze verlichting werkeloos is gebleven. Waarom hebben wy geen snelheid en schotvaardigheid als onze toch ook laag geplaatste tegenstanders? Nog hebben wy enkele weken voor de boeg, zy kunnen ons definitief in vei ligheid brengen, doch zy kunnen ook een voorberei ding wezen voor degradatiewedstryden. Denkt U eens in, dat onze Club door de een of andere onbe kende grootheid verdrongen zou worden. Is dit geen blamage voor Uw Club, voor Uzelf, die toch tot de in- tellectueelen gerekend wordt? Besteed deze weken aan serieuse training en oefening, opdat men de vol doening hebbe, dat gy in het gevaar tenminste nog gedaan hebt, wat mogelyk was. Ik hoop dat dit laatste beroep op Uw gezond verstand niet tevergeefsch moge wezen en de komende wedstryden tot betere resultaten mogen leiden. Met vriendsch. groeten w.g. I.H. Galavazi KIENEN Veel dank zijn wij wederom —namens alle enthousiaste 'kieners— verschuldigd aan de vele gulle gevers. Een over daad aan prijzen was er voor de ca 150 aanwezigen te verdie nen en konden wij constateren dat na de traditionele winter- kostmaaltijd en een bijzonder gezellige avond iedereen vol daan huiswaarts keerde. EDWIN, MARCEL EN TON AFC 100 MINUS 2 VETERANEN ZAALVOETBALTOERNOOI J.l. zaterdag was het dan weer zover. Maarliefst 12 teams, meer dan 100 deelnemers dus, streden verwoed om de beker in de prachtige accommodatie van de Delta Lloyd Sporthal. De uitstekende organisatie lag in de vertrouwde handen van het gerenommeerde zestal: Rob Ruis, Harry Schoemaker, Jaap Pluim, Paul Meijer, Paul Koster en Wouter Amesz. Juist met zo'n toernooi en op zo'n dag bewijst AFC weer eens een unieke vereniging te zijn. Na de ontvangst met koffie en taart werd er in 2 poules een hal ve competitie op 2 velden afgewerkt. Deelnemende ploegen waren de teams van: het Bestuur, de Zilveren Ploeg, de Gou den Ballen, ACC, ATC, ABC, AFC Veteranen 1AFC Veteranen 2, The All Stars, AFC Vriendelijke Bedrijven, Journalisten/Ar tiesten en de Trainers/Verzorgers. Om 1 uur werden de wed strijden onderbroken vooreen heerlijke broodmaaltijd, geser veerd door de charmante dames van de organisatoren en kon even tijd gevonden worden om het fraaie, informatieve en soms heel geestige programmablad door te lezen. Gesterkt door deze lunch en (dus?) soms knap hard werden de wedstrijden daarna voortgezet. Ook verbaal roerden enke len hun mondje. Leuk om op zulke momenten te zien wie er thuis weinig te vertellen hebben. Tussendoor konden we ge nieten van soms oogverblindend voetbal. Prachtig zoals som mige spelers de bal kunnen koesteren, strelenaaien en soms ook verwoestend hard kunnen raken. Er viel voor de kenners veel te genieten op technisch en vooral ook taktisch gebied. Waar ik persoonlijk het meeste respect voor heb zijn de kee pers, die in het zaalvoetbal zich soms met ware doodsverach ting in de baan van het schot of zich voor de voeten van door gebroken spelers moeten werpen. Daarom noem ik o.a. Frans Juch, Nol Kuikens, Maurice de Hond, Wouter Amesz, Peter v.d. Heijdt, Andre Wijnand en Cas Tromp met veel achting. De finale ging uiteindelijk tussen de Journalisten/Artiestenen de Trainers/Verzorgers en u zult dus niet verbaasd opkijken, dat de Trainers het toernooi glansrijk wonnen, min of meer wordt dat ook van ze verwacht. De prijsuitreiking werd gehou den op ons aller 'Goed Genoeg', waar onze voorzitter Jan van Dijk lovende woorden sprak voor de organisatoren, scheids rechters, tijdwaarnemers, dames van de lunch etc. Daarna konden we genieten van het koud buffet en de meer dan uit stekende muziek van de 'Porcupines' met een zangeres die de aandacht absoluut wist vast te houden. En zo kwam er een eind aan een memorabele en zeer succesvolle dag. ROBDUKKER 5

Schakels (clubbladen) | 1993 | | pagina 5