ZATERDAG
14.00
Rood Wit/A A1 - AFC A2
499
778
5
14.30
DWS A4 - AFC A3
512
796
2
12.00
JOS B1 - AFC B2
611
816
2
10.00
AFC B3 - Zeeburgia B3
622
838
1
12.00
AFC C1 - DWV C1
702
855
3
12.00
AFC C2 - TOB C/B
712
866
1
12.00
AFC C3 - Rivalen C1
724
892
4
10.00
Roda '23 C3 - AFC C4
726
905
3
De AFC Zaterdagcommissie wenst een ieder een gezond en
gelukkig 1993.
Diegene die de contributie nog niet voldaan heeft, wordt zeer
dringend verzocht dit per omgaande te voldoen!
Training: maandagavond vanaf 19.45 uur.
PROGRAMMA ZATERDAG 16 JANUARI
KENNEMERLAND 2 - AFC 2 (232, 146), 11.30 uur; bijeen:
10.45 uur
AFC 2: D.J. Bakker, N. Berentsen, E. van der Bogt, J. Bouter-
se, A. van Broeckhuysen, P. Draaisma, R. Groenteman, D.
Grot, A. van der Hoek, M. Kinsbergen, R. Plantinga, J.W. van
Slee, C. Thomas, R. Wiersma
Leider: H. Bergsma, tel. 6 85 12 18.
AFC 3 - AALSMEER 3 (35, 91), 14.30 uur; bijeen: 13.45 uur
Scheidsrechter: C.J.H. Bijvoet
AFC 3: T. Aardenburg, S. Bierman, J. v.d. Ende, R. Gielen, C.
Karsten, E.J. Meindersma, M. Nieuwe Weme, N. van Omme
ren, R. Overhaart, M. Radelaar, R. Ritz, R. Snow, M. Tem-
minck, F. Toth, H. Trimbach, S. Woldringh
Leider: S. Woldringh, tel. 6 76 86 17
RKAVIC 5 - AFC 4 (41,113), 14.30 uur; bijeen: 13.45 uur
Scheidsrechter: mw. Van Gelderen
AFC 4: M. Dickmann, M.A. Gischler, A. de Groot, K. Kouwen-
berg, A. Lagaay, J. Lüske, G. Menick, L. van der Plas, H. Pol
der, M. Schuller, R. Sluyter, W. Twaalfhoven, F. Vlaar, M. van
der Weyden, G. van Zinnicq Bergmann
Leider: M. Schuller, tel. 6 38 14 71
NFC 4 - AFC 5 (52,153), 12.00 uur; bijeen: 11.15 uur
AFC 5: R. Akkerman, A. Anderiesen, H. Bierman, R. van
Doesburg, H. Drenkelford, R. van Dijk, T. Egbers, F. Gehring,
M. Gosler, L. Hekster, D. Huisman, H. Hulst, R. Koster, R.
Overweg, A. Peters, B. de Rooy, A. van Stek, A. van Teunen-
broek, H. Tier
Leider: R. van Doesburg, tel. 6 76 07 86.
AFC 6 - WMS 2 (55,169), 12.30 uur; bijeen: 11.45 uur
AFC 6: F. Berends, Th. Boonstra, J. van Broekhuizen, R. van
Danzig, W. van Danzig, J. van Dijk, H. Hamersma, A. van Hel
den, W. Klooster, H. Koenders, J. Koomen, M. Koster, H. Lan-
fermeijer, G. Lases, T. van Leeuwen, R. Lobatto, H. van der
Pol, G. Steijn, Th. Willemsen, B. Zomer, S. Zomer
Leider: H. van de Pol, tel. 6838628 (6763734).
RKAVIC 9 - AFC 7 (58,183), 14.30 uur; bijeen: 13.45 uur
AFC 7: F.E. Bovelander, R.H. Bovelander, R. Breunesse, R.
Crol, F. van Ede, P. Grondhuis, S. Gunnewijk, D. van der Hoek,
A. van der Hoogte, J.H. Knaap, G.J. Kuiper, E. van de Lange-
berg, H. Nieuwdorp, P. Openneer, R.B.M. van Poorten, R. van
Rutten, P. Tramontin
Leider: D. van der Hoek, tel. 6 42 81 85
AFC 8 - SPARTA AMSTERDAM 6 (64, 214), 12.30 uur; bijeen:
11.45 uur
AFC 8: N. Elskamp, R. Hiensch, G. Hogers, J.P. Krak, R. Krak,
G. Lipsch, E. Nooder, R. van Put, R. van Ravenstein, T. Röve-
kamp, J. van Setten, M. Sjew a Joem, O. Tjong, D. Wesdorp,
P.E. Zangirolami, R. Zimet
Leider: T. Rövekamp, tel. 6 47 36 04
VDO 4 - AFC 9 (67, 229), 14.00 uur; bijeen: 13.15 uur
AFC 9: B. van den Bergh, H. Brouwer, N. Cohen, H. Cooren-
gel, W. Crouwel, H. Foppen, K. de Graaf, A.M. Hoeker, A.
Landman, R. Limburg, R. Mantel, R. Prins, G. Smit, G. van
Stek, R. Verwoerd, D. Visser, W. Vos, A. Westerhof, W. de Witt
Leider: B. van den Bergh, tel. 6 42 92 26.
PROGRAMMA ZATERDAG 23 JANUARI
AFC 1 - MIDDENMEER 1 (143, 131), 14.30 uur; bijeen: 13.45
uur
SWIFT 2 - AFC 2 (232, 170), 12.30 uur; bijeen: 11.45 uur
Scheidsrechter: F. Mol
SPORTING NOORD2-AFC3(35,99), 12.00uur; bijeen: 11.15
uur
ROOD WIT/A 3 - AFC 4 (41, 125), 14.00 uur; bijeen: 13.15 uur
Scheidsrechter: E.H.R. Schirmann
AFC 5 - SCHELLINGWOUDE 3 (52, 160), 14.30 uur; bijeen:
13.45 uur. Scheidsrechter: P. Brans
AFC 6 - MIDDENMEER 4(55,173), 12.30 uur; bijeen: 11.45 uur
VOORLAND 2 - AFC 7 (58, 194), 14.00 uur; bijeen: 13.15 uur
SLOTERDIJK 3 - AFC 8 (64, 218), 14.30 uur; bijeen: 13.45 uur
RAV 2 - AFC 9 (67, 240), 12.00 uur; bijeen: 11.15 uur
PROGRAMMA ZATERDAG 30 JANUARI
SPARTA AMSTERDAM 1 - AFC 1 (143,134), 14.30 uur; bijeen:
13.45 uur
AFC 2 - AMSTELVEEN/OSCARS 3 (232, 168), 12.15 uur; bij
een: 11.30 uur. Scheidsrechter: PM. van Gerle
AFC 3 -THE VICTORY 2 (35,102), 14.30 uur; bijeen: 13.45 uur
Scheidsrechter: J.A. Marechal
AFC 4 - FNC 2 (41,127), 12.30 uur; bijeen: 11.45 uur
KISMET '82 5 - AFC 5 (52, 160), 14.30 uur; bijeen: 13.45 uur
ALMERE 2 - AFC 6 (55,178), 13.30 uur; bijeen: 12.45 uur
AFC 7 - BDK 2 (58,196), 14.30 uur; bijeen: 13.45 uur
AFC 8 - BUITENVELDERT 7(64,224), 12.30 uur; bijeen: 11.45
AFC 9 - TURKIYEMSPOR 2 (67, 242), 12.30 uur; bijeen: 11.45
uur
10