A.F.C.
De Zilveren Ploeg
ZATERDAG
DE WEDSTRIJDBAL VOOR
D.W.V.
IS AANGEBODEN DOOR
1
■- V "(i*—-
Maandagavond, aanvang 19.45 uur.
12.30
AFC 9 -FNC5
067
250
4
14.30
RVC A1 - AFC A1
304
3021
14.30
Hoofddorp B1 - AFC B1
213
11.15
Voorland D1 - AFC D1
802
011
1
09.30
DWS D2 - AFC D2
804
023
2
10.00
AFC D3 - Roda '23 D3
809
051
1
11.15
AFC D4-Blauw Wit D2
810
056
3
12.30
AFC D5 - De Germaan D/E
816
086
2
10.00
AFC D6 - AS '80 D6
820
090
3
11.15
AFC D7 - Neerlandia/SLTO D2
821
099
1
eigen wit reserve shirt
11.00
KBV E1 - AFC E1
900
107
3
11.15
Sloterdijk E1 - AFC E2
902
118
2
10.00
AFC E3 - DCG E2
906
138
4
11.15
AFC E4 - Roda '23 E4
909
155
4
AFC E5 is vrij!
AFC E6 is vrij!
11.15
AFC E7 - SDZ E3
918
205
2
10.00
AFC E8 - FNC E/F
915
187
2
AFC F1 is vrij!
11.15
AFC F2 - FNC F/E
952
216
2
09.45
Argon F2 - AFC F3
957
235
4
10.00
AFC F4 - SNA F2
959
245
2
10.00
AFC F5-NFC F2
963
267
2
AFC F6 is vrij!
11.00
RKDESF2-AFC F7
965
278
3
12.15
AS '80 F8 - AFC F8
965
277
4
PROGRAMMA ZONDAG 8 NOVEMBER
14.30
AFC - DWV
501
052
H
12.00
DWV 2 - AFC 2
610
394
11.30
AFC 3 - Neerlandia/SLTO 2
622
407
1
eigen wit reserve shirt
11.30
SDW 2 - AFC 4
644
453
14.30
AFC 5 -SDW 3
645
460
2
14.30
AFC 6-APGS 3
212
583
1
eigen wit reserve shirt
12.00
DWV 4 - AFC 7
213
588
4
10.00
AFC 8 - Overamstel 3
311
625
4
11.30
Nautilus 2-AFC 9
314
638
2
14.30
AFC 10 - Flevo '80 3
318
660
3
12.00
Neerlandia/SLTO 7 - AFC 11
420
740
2
12.00
DWV 7-AFC 12
421
745
3
10.00
AFC 13 - Pancratius 9
422
752
3
eigen wit reserve shirt
12.00
Overamstel 5 - AFC 14
423
757
2
14.30
DWV A2 - AFC A2
499
785
3
14.30
AFC A3 - Voorland A/B
512
4
10.00
Zeeburgia B1 - AFC B2
601
818
3
12.00
Abcoude B2 - AFC B3
622
3
12.00
AFC C1 - Pancratius C1
702
865
3
10.00
De Meer C/B -AFC C2
712
875
4
12.00
TOG C3 - AFC C3
vr
2
10.00
Abcoude C4 - AFC C4
726
914
K
K=kunstgras; schoenen!
TRAINING
'I
ZATERDAG 1
Bij afgelasting op zaterdagmorgen tussen 10 en 11 uur Mauri
ce Koster bellen.
PROGRAMMA ZATERDAG 31 OKTOBER
AFC 1 - OVVO 1 (143, 132), 14.30 uur; bijeen: 13.45 uur.
AFC 1: J. Beck, M. Berman, J. Blank, M. Blank, M. Boonstra,
D. van der Burg, P.J. Drommel, R. van Dijk, W. van Dijk, Th. Hu-
sers, W. Flusers, B.J. Huwaë, B.J. v.d. Jagt, E. Meijer, M.P. Ol-
denhof, R. Ouderland, D. Spits, H. Tossijn
Leider: M. Koster, tel. 6 43 85 18.
KMVZ 2 - AFC 2 (232, 165), 11.30 uur; bijeen: 10.45 uur.
Scheidsrechter: C.M.A. Hofland.
AFC 2: D.J. Bakker, N. Berentsen, E. van der Bogt, J. Bouter-|
se, A. van Broeckhuysen, P. Draaisma, R. Groenteman, D.
Grot, A. van der Hoek, M. Kinsbergen, R. Plantinga, J.W. van
Slee, C. Thomas, R. Wiersma
Leider: H. Bergsma, tel. 6 85 12 18.
AFC 3 - DE MEER 2 (35, 103), 14.30 uur; bijeen: 13.45 uur.
Scheidsrechter: C.G. Bronk. L
AFC 3: T. Aardenburg, S. Bierman, J. v.d. Ende, R. Gielen, C.
Karsten, E.J. Meindersma, M. Nieuwe Weme, N. van Omme
ren, R. Overhaart, M. Radelaar, R. Ritz, R. Snow, M. Tem-
minck, F. Toth, H. Trimbach, S. Woldringh
Leider: S. Woldringh, tel. 6 76 86 17
UITHOORN 3-AFC4(41, 128), 12.00 uur; bijeen: 11.15 uur.
Scheidsrechter: C. van 't Klooster.
AFC 4: M. Dickmann, M.A. Gischler, A. de Groot, K. Kouwen- f
berg, A. Lagaay, J. Lüske, G. Menick, J. Ouwehand, L. van der
Plas, H. Polder, M. Schuller, R. Sluyter, W. Twaalfhoven, F.
Vlaar, M. van der Weyden, G. van Zinnicq Bergmann
Leider: M. Schuller, tel. 6 38 14 71
I
UITHOORN 4 - AFC 5 (52, 171), 14.00 uur; bijeen: 13.15 uur.
AFC 5: R. Akkerman, A. Anderiesen, H. Bierman, R. van
Doesburg, H. Drenkelford, R. van Dijk, T. Egbers, F. Gehring,
M. Gosler, L. Hekster, D. Huisman, H. Hulst, R. Koster, R.
Overweg, A. Peters, B. de Rooy, A. van Stek, A. van Teunen-
broek, H. Tier
Leider: R. van Doesburg, tel. 6 76 07 86.
AFC6-WARTBURGIA6(55,184), 12.30 uur; bijeen: 11.45 uur.
AFC 6: F. Berends, Th. Boonstra, J. van Broekhuizen, R. van
Danzig, W. van Danzig, J. van Dijk, H. Hamersma, A. van Hel
den, W. Klooster, H. Koenders, J. Koomen, M. Koster, H. Lan-
fermeijer, G. Lases, T. van Leeuwen, R. Lobatto, H. van der
Pol, G. Steijn, Th. Willemsen, B. Zomer, S. Zomer
Leider: M. Koster, tel. 6 43 85 18
RODA '23 3 - AFC 7 (58, 202), 14.00 uur; bijeen: 13.15 uur.
AFC 7: F.E. Bovelander, R.H. Bovelander, R. Breunesse, R.
Crol, F. van Ede, P. Grondhuis, S. Gunnewijk, D. van der Hoek,
A. van der Hoogte, J.H. Knaap, G.J. Kuiper, E. van de Lange-
berg, H. Nieuwdorp, P. Openneer, R.B.M. van Poorten, R. van
Rutten, P. Tramontin
Leider: D. van der Hoek, tel. 6 42 81 85
9