PROGRAMMA
ZATERDAG
cfe
pr
:ïlin
t'ld
Iv'g12-30
"ijlt 14-30
■jfN
'r££
i
PROGRAMMA ZATERDAG 17 OKTOBER
,15.00
14.30
12.15
l^x
V^i
12-00
li H 12.30
n: 14-30
U 14.30
:'ya 12.30
i:ph 14.30
lp e 12-30
[10.00
,[ac 12.30
:^c 10-00
l yn 09-30
10.00
09.30
rf™'
:l'Ce 12.30
i'£ e
/vtv
,MS
l'\
10.00
11.15
10.00
10.00
11.15
10.00
11.15
11.15
10.00
10.00
10.00
*—11.15
12.45
11.45
■i
PROGRAMMA ZONDAG 18 OKTOBER
'Tl 14.30
1 IC 11.00
ia (11.30
1 rC 14.30
JrC 14.30
i 14.30
■^11.30
1 3 (10.00
rC12.00
\pd 14.30
:pC1200
l'.y, 12.00
10.00
.3.12.00
A/. 10.00
pc 12.00
AFC - Papendrecht
AFC '34 2 - AFC 2
AFC 3 - UW 2
DCG4 -AFC 4
AFC 5 - TOG 2
AFC 6 - De Germaan 5
SNA 2-AFC7
AFC8-SNA 4
Sp. Noord 3 - AFC 9
AFC 10 - De Meer 7
Osdorp 3-AFC 11
AGT5-AFC 12
AFC 13-Sport 4
HRVC3-AFC 14
Buitenboys A1 - AFC A2
Sloterplas/A A/B - AFC A3
AS '80 B1 - AFC B2
AFC B3 - Almere B3
AFC C1 - Ajax C1
MiddenmeerCI - AFC C2
AFC C3 - Swift C2
Buitenveldert C3 - AFC C4
wedstrijd klasse nr.
AFC Vet. - Quick Vet.
Kismet '82 - AFC 143 131
AFC2-NFC3 232 168
WVHEDW 2 - AFC 3 035 105
AFC 4 - KSJB 3 041 131
AFC 5 - US Schollevers 3 052 169
Zeeburgia7-AFC6 055 182
AFC 7 - AS '80 2 058 204
RAP 6 - AFC 8 064 228
AFC 9- HBOK5 067 250
VCS A1 - AFC A1 304 3023
Haarlem B1-AFC B1 213
Rivalen D/C - AFC D1 802 007
Abcoude D2-AFC D2 804 019
AFC D3 - Blauw Wit D1 809 048
AFCD4-ZSGOD1 810 054
DCG D5-AFC D5 811 055
AFCD6-DCGD6 816 089
Abcoude D7 - AFC D7 820 092
AFC E1 is vrij!
Abcoude E2 - AFC E2 902 113
K=kunstgras; schoeisel!
AFC E3 - Eendracht '82 E1 906 139
AFC E4 - DCG E3 909 156
KBVE3-AFCE5 912 169
Sloterdijk E4 - AFC E6 914 178
AFCE7-DWVE5 918 202
AFC E8 - Orient E2 915 188
AFC F1 - AS '80 F1 951 206
AFC F2 - AS'80 F2 952 211
Buitenveldert F1-AFC F3 957 232
AFC F4 - Sport F/E 959 249
AFC F5 - OSDO F2 963 273
VDO F5 - AFC F6 963 268
Buitenboys F5 - AFC F7 965 280
Madjoe F2 - AFC F8 965 285
veld
1
1
1
1
3
3
3
4
3
4
2
2
1
3
5
3
1
4
4
3
2
4
4
2
2
2
2
2
2
4
2
501
052
H
610
391
622
408
1
644
451
645
462
2
212
564
1
213
585
1
311
626
4
314
637
1
318
664
3
420
740
2
421
743
3
422
754
3
423
755
2
499
1
512
807
2
601
831
1
622
857
2
702
877
3
712
884
2
724
912
4
726
927
3
PROGRAMMA ZATERDAG 24 OKTOBER
15.00 AFC Vet. - WNBG Vet.
14.30 AFC - OSDO
12.15 AFC2-KISMET'822
eigen wit reserve shirt
14.30 AFC 3 - Aalsmeer 3
14.30 RKAVIC 5 - AFC 4
12.00 NFC4-AFC5
12.30 AFC6-WMS2
14.30 RKAVIC 9 - AFC 7
12.30 AFC 8 - SPARTA (A) 6
eigen wit reserve shirt
AFC 9 is vrij!
13.00 AFC A1 - Zeeburiga A1
12.00 Velsen B1 - AFC B1
AFC D1 is vrij!
11.15 AFC D2 - Roda'23 D2
11.30 Buitenboys D4 - AFC D3
11.15 AFC D4 - De Geuzen D3
eigen wit reserve shirt
10.00 AFC D5 - Zeeburgia D3
10.00 AFC D6 - Volewijckers D3
AFC D7 is vrij!
10.00 SNA E/D - AFC E1
11.15 NEAE2-AFCE2
10.00 AFCE3-NFCE3
10.00 KBV E3 - AFC E4
09.30 DCG E3 - AFC E5
11.15 KDOE3-AFCE6
11.15 AFCE7-DCGE5
10.00 AFC E8-Almere E6
GEEN PROGRAMMA VOOR F JUNIOREN i.v.m
PROGRAMMA ZONDAG 25 OKTOBER
2
143
111
1
232
137
1
035
101
3
041
123
4
052
165
3
055
182
3
058
196
2
064
226
2
vr
4
213
beker
046
3
beker
069
2
beker
072
2
beker
074
3
beker
076
2
beker
209
2
beker
230
2
beker
258
4
beker
263
3
beker
264
3
beker
273
1
beker
294
4
beker
285
4
BEKER!
14.30
AFC - KBV
beker
1240H
11.30
AFC 2 - DWS 2
610
318
H
11.00
Soest 2 - AFC 3
622
327
14.30
AFC 4 - DWV 3
644
377
1
11.30
DJK2 -AFC 5
645
380
12.00
RKAVIC 7 - AFC 6
212
579
3
14.30
AFC 7 - CTO '70 3
213
588
2
eigen wit reserve shirt
14.30
Arsenal 5 - AFC 8
311
621
1
10.00
AFC 9 - RAP 5
314
639
4
14.30
Roda '23 6-AFC 10
318
658
4
14.30
AFC 11 - Swift 6
420
740
3
14.30
AFC 12-Roda '2311
421
745
4
12.00
Roda '23 12-AFC 13
422
748
4
10.00
AFC 14-RAP 11
423
757
3
12.00
AFC 2 - Almere A1
499
785
2
AFC A3 is vrij!
12.00
AFC B2 - Zeeburgia B1
601
828
3
10.00
AFC B3 - Buitenboys B2
622
851
1
11.30
RKAVIC C1 - AFC C1
702
869
1
10.00
AFC C2 - Voorland C2
712
880
2
10.00
KBV C2 - AFC C3
724
907
3
12.00
AFC C4 - DCG C5
726
922
4
rC 11 -30
■.Ai: I000
c 12.00
12.00
9'
>N< 12.00
jlr 13.00
TRAINING
Maandagavond aanvang 19.45 uur.