C JUNIOREN
sturen etc. op de desbetreffende speler wordt verhaald.
Deze boetes worden gegevens aand e speler en niet aan
de club. De bedragen worden direct door de Bond aan de
club in rekening gebracht.
VOORLOPIG TRAININGSSCHEMA VANAF 24 AUGUSTUS
B1-B2 selectie
maandag 18.30 -19.30 uur
woensdag 18.30 - 20.00 uur
vrijdag 18.30 - 20.00 uur
B3 selectie
vrijdag
17.30-18.30 uur
zo23.8: VOLEWIJCKERS-AFCB1,10.00 uur; bijeen: 8.30 uur
ma 24.8: AFC B1 - HUIZEN, 19.00 uur; bijeen: 18.00 uur.
zo 30.8: AFC B1 - DWV, 12.00 uur; bijeen: 11.00 uur. Scheids
rechter: Peter Brans.
do 3.9: AJAX B2 - AFC B1, 18.30 uur; bijeen: 17.15 uur.
Spelers zullen persoonlijk worden uitgenodigd.
Voorlopige selectie B1 en B2: J. Stuy, G. Thé, G. Lindeboom,
D. Kok, M. Jansen, R. Ruis, P. Termaten, A. Ouladsiali, E. Ne-
ter, J. Axwijk, J. v.d. Veen, R. Spaan, T. Wijnberg, J. Waas, F.
Christoffels, S. Carvalho, B. van Gelder, D. Simon, M. van Rijn,
O. Lammerts, J. Assink, E. Meeussen, R. Pekel, D. Brok
Competitie-indeling interregionale 1e klasse: AFC 34 (Alk
maar), Ajax 2, SC Bijlmer, DOVO (Veenendaal), Elinkwijk
(Utrecht), Hoofddorp, DWV, Velsen, Volewijckers, Vrienden
schaar (Culemborg), WGW (Den Helder), Zandvoortmeeu-
wen, AFC
zo 30.8: AFC B2 - DWV 2, 10.00 uur; bijeen: 9.15 uur.
Voorlopige selectie B1 en B2: J. Stuy, G. Thé, G. Lindeboom,
D. Kok, M. Jansen, R. Ruis, P. Termaten, A. Ouladsiali, E. Ne-
ter, J. Axwijk, J. v.d. Veen, R. Spaan, T. Wijnberg, J. Waas, F.
Christoffels, S. Carvalho, B. van Gelder, D. Simon, M. van Rijn,
O. Lammerts, J. Assink, E. Meeussen, R. Pekel, D. Brok
Leiding: J.C.
Competitie-indeling promotieklasse (613): SDZ, St. Martinus,
RKDES, DWS 2, WA/Spartaan, SC Voorland 2, KBV, DCG,
Blauw Wit, Zeeburgia, AS '80, SV Almere, FC Amstelland,
AFC 2
Voorlopige selectie B3: N. v.d. Kar, R. Kremer, D. Judkins, F.
Hoetink, A. Chardet, Dennis Staats, Danny Hess, N. de Boer,
G. Buyserd, Chr. Mills, O. Neeter, R. Salomon, S. Koopman, Z.
v.d. Wal
Leiding: J.C.
Competitie-indeling nog niet bekend.
Het bestuur van AFC deelt mede dat boetes opgelegd
door de KNVB voor waarschuwingen en het uit het veld
sturen etc. op de desbetreffende speler wordt verhaald.
Deze boetes worden gegevens aand e speler en niet aan
de club. De bedragen worden direct door de Bond aan de
club in rekening gebracht.
Nogmaals benadrukken wij dat de indelingen van de selecties
VOORLOPIG zijn.
Derhalve kan het voorkomen dat er alsnog wijzigingen plaats
vinden. Uiteraard zal dit door de beide trainers de heren Jans
sen en Bakker zorgvuldig met de jeugdcommissie en betrok
ken speler(s) afgestemd worden.
Wellicht ten overvloede vermelden wij dat iedere speler in het
bezit dient te zijn van het AFC standaardtenue en wit reserve
shirt.
Verder rest ons iedereen een sportief en succesvol seizoen
1992/1993 toe te wensen. Op 6 september a.s. aanvang com
petitie.
VOORLOPIG TRAININGSSCHEMA VANAF 24.8
dinsdag C3 - C4 selectie
17.00 -18.00 uur o.l.v. Dick Bakker
woensdag C1 - C2 selectie
18.30 - 20.30 uur o.l.v. Theo Janssen
donderdag C3 - C4 selectie
16.30 -17.30 uur o.l.v. Dick Bakker
vrijdag C1 - C2 selectie
18.30 -19.45 uur o.l.v. Theo Janssen
zo 23.8: AJAX C2 - AFC C1 (vr.), 10.00 uur; bijeen: 9.00 uur
wo 26.8: AFC C1 - STORMVOGELS C1 (vr), 19.00 uur; bijeen:
18.00 uur
za 29.8: C1 ARGON TOERNOOI, 10.00 uur; bijeen: 9.00 uur.
zo 30.8: DWVC1 - AFC C1 (vr.), 12.00 uur; bijeen: 11.00 uur.
Voorlopige selectie C1 enC2: NinoOckhuijsen, Oscar Keuter,
Nick van Kampen, Rogier Bos, Mike Janssen, Lukas Ander
son, Patrick de Weerd, Mark Coonen, Tim Buffing, Michel
Reuser, Wensly Tiendalli, Peter Paul Veenhoven, David v.d.
Woude, Arno Tijssen, Sander Haagsma, Anthony de Bies,
Paul v.d. Bosch, Rogier de Boer, Bart v.d. Berg, Rivelino
Baarn, Jeroen Meeus, Gilbert Ruis, Sidney Vyent, Guillio la-
dorola, Vincent Eeken, Jan Lucas, Kai Uiterwijk
Opstelling wordt door de trainer bekend gemaakt.
zo 23.8: AJAX D1 - AFC C2 (vr.), 10.00 uur; bijeen: 9.00 uur
wo 26.8: AFC C2 - STORMVOGELS C2 (vr.) 19.00 uur; bijeen:
18.00 uur
zo 30.8: DWV C2 - AFC C2 (vr.) 10.00 uur; bijeen: 09.00 uur
Voorlopige selectie C1 enC2: NinoOckhuijsen, Oscar Keuter,
Nick van Kampen, Rogier Bos, Mike Janssen, Lukas Ander
son, Patrick de Weerd, Mark Coonen, Tim Buffing, Michel
Reuser, Wensly Tiendalli; Peter Paul Veenhoven, David v.d.
Woude, Arno Tijssen, Sander Haagsma, Anthony de Bies,
Paul v.d. Bosch, Rogier de Boer, Bart v.d. Berg, Rivelino
Baarn, Jeroen Meeus, Gilbert Ruis, Sidney Vyent, Guillio la-
dorola, Vincent Eeken, Jan Lucas, Kai Uiterwijk
Opstelling wordt door de trainer bekend gemaakt.
zo 30.8: DWV C3 - AFC C3 (vr.) 10.00 uur; bijeen: 09.00 uur
di 1.9: AFC C3 - AFC C4 (vr.) 18.30 uur; bijeen: 17.30 uur
Voorlopige selectie C3 en C4: Maarten Blokland, Alie Saloua,
Floris v.d. Wal, Marius Buhning, Jo van Gastel, Edwin den
Hartog, Vincent Hausman, Roel Krook, Ray Schaft, Bas
Thoomes, Ate Visser, Robin Vleeschouwer, Jeroen Waar-
huys, Freddy v.d. Veer, Jeroen Hooiveld, Alon van Ramshorst,
Gino de Haan, Thijs Starreveld, Michel de Hond, Mare de
Hond, Nier Kroonenburg, Jeroen de Booy, Chaim Blog, Juri
Starrenburg, Hylke Faber, Dennis Jangahir, Gideon Kaufman,
Henk Lindeman, Dubie Pinto, Sjoerd Rinia, Daniel Meier, Ga-
lied Bakhtali, Dudi Levi
Opstelling wordt door de trainer bekend gemaakt.
12