UITSLAGEN
LIGGING TERREINEN
PROGRAMMA
ZATERDAG
DWV - C2
DINSDAG 28 APRIL
WA/Spartaan - AFC (zat) 3-1
ZATERDAG 2 MEI
Rood Wit/A - AFC (zat)
Roda '23 - AFC 3 4-0
ZONDAG 3 MEI
AFC - DWV 1-2
AFC 6 - Volewijckers 3 2-5
AFC 11 -ZRC4 8-3
AFC A3 - U SM A A2 2-6
AFC C1 - Amstelland C1 1-6
AFC C4 - KDO C1 0-14
ZATERDAG 9 MEI
AFC (zat) - N FC (zat) 2-1
ZONDAG 10 MEI
Alphense Boys - AFC 6-2
USMA A1 - AFC A2 2-4
AFC A2 kampioen
ZATERDAG 16 MEI
NFC-AFC 2-4
AFC promoveert naar de KNVB
Alphen, Sportpark De Bijlen, Sportlaan, Alphen a/d Rijn, tel.
01720 - 7 37 76.
Argon, Sportpark Gemeentecomplex Hoofdweg, Mijdrecht,
tel. 02979-8 18 86.
DWV, Sportpark Elzenhagen, Amsterdam-Noord, tel.
6 36 91 95.
Elinkwijk, Amsterdamse Straatweg, ingang Th. Thijssen-
plein, Zuilen, tel. 030 - 44 04 48.
Geinburgia, Sportpark Driemond, Seizoenenhof 4, Amster
dam ZO, tel.02940-1 10 94.
Huizen - Huizen, achter Philipsfabrieken, tel. 02152 - 5 46 45
IVV, Sportpark De Breek, einde Sportlaan, Landsmeer, tel.
02908-19 37.
NFC, Sportlaan, Amstelveen-Zuid, tel. 6 41 26 96.
RKAVIC, Sportpark Escapade, Amstelveen, tel. 02963 -17 37.
Soest, Soest, terrein aan de Bosstraat, Soest-Zuid, tel. 02155
-1 75 29.
Stormvogels, Sportpark Zeewijk, Zuiderkruisstraat, IJmui-
den, tel. 02550-1 16 72.
VDO, Sportlaan, Uithoorn, tel. 02975 - 6 35 02.
WA/Spartaan, Sportpark Jan van Galen, Amsterdam-West,
tel. 6 18 87 66.
Wilhelmus, Westvlietweg naast N.V. Starlift, Voorburg, tel. 070
- 3 86 65 95.
WMS, Sportpark Ookmeer, tel. 6 13 92 97.
Zeeburgia, Sportpark Middenmeer, Amsterdam-Oost, tel.
6 94 27 41.
BFC Bussum, terrein Meerweg, tel. 02159 - 4 56 48.
PROGRAMMA ZATERDAG 23 MEI
AFC Zaterdag toernooi
Huizen - A1 (onder 20 jaar)
Wilhelmus-A2/B2
Elinkwijk - B1 C1
BFC-D2, D3, D4
Argon - D1
IVV - E2 t/m E5, F2, F5, F7, F8
Alphen - E1, F1
PROGRAMMA ZONDAG 24 MEI
WMS-B3
Soest - C1, C2
VDO - C3, C4
Geinburgia - D5, E6, F4, F5
PROGRAMMA WOENSDAG 27 MEI
AFC Slottoernooi B commissie
PROGRAMMA ZONDAG 31 MEI
AFCMini EK - alle D, E en F junioren
PROGRAMMA VRIJDAG 8 t/m MAANDAG 8 JUNI
Denemarken Thor Cup - C1, C2
Alweer is er, voor wat betreft de Zaterdag Afdeling, een zeer
goed en succesvol seizoen afgesloten. Twee elftallen zullen
volgend jaar in de KNVB uitkomen. Een unicum voor AFC!
Zaterdag 1, dat onder de bezielende leiding van Maurice
Koster via twee beslissingswedstrijden tegen NFC promotie
heeft afgedwongen (2-1 en 4-2 winst) naar de 4e klasse KNVB.
Zaterdag 2 dat bijna ongeslagen kampioen is geworden (1 ver-
liespartij) komt in de reserve 3e klasse van de KNVB uit.
Zaterdag 4 werd kampioen door in een zinderend spannende
beslissingswedstrijd Sporting Amsterdam met 3-2 te kloppen
(in de verlenging). Door dit resultaat promoveert het 4e naar
de reserve 2e klasse AVB.
Zaterdag 7 werd ook bijna ongeslagen kampioen van de re
serve 4e klasse en mag volgend jaar in de reserve 3e klasse
AVB uitkomen.
Niet onvermeld nog het volgende: Zaterdag 3 werd tweede
evenals zaterdag 5, zaterdag 6 eindigde hoog in de midden
moot en AFC 8, dat als oudste AFC zaterdagelftal te boek staat
9