ZATERDAG
ELFTALCOMMISSIE A
ELFTALCOMMISSIE B
PROGRAMMA DONDERDAG (evt.) 16 APRIL
PROGRAMMA ZONDAG 19 APRIL
TOERNOOI bij STORMVOGELS voorCI
PROGRAMMA MAANDAG (2e paasdag) 20 APRIL
14.30 AFC - EDO 501 053 H
Witte reserve kleding voor toernooi bij De Meer voor B2, C2,
D/E, E1, F5/6, F7/8
TOERNOOI bij QUICK BOYS voor B1 en C1
PROGRAMMA WOENSDAG 22 APRIL
18.30 DCG-AFC beker 100
PROGRAMMA ZATERDAG 25 APRIL
14.30
AFC - AMVJ
025
017
1
14.30
AFC4-Wartburgia
2
12.00
AFC 5 - AFC A2
vr.
2
AFC 5 eigen wit reserve shirt
11.15
Buitenveldert D1 - AFC D1
801
006
1
10.30
Sporting Zuid D1 - AFC D2
809
044
1
10.00
AFC D3 - V&V D1
810
047
1
11.15
AFC D4 - Sloterdijk D2
811
052
1
10.00
DCG D7 - AFC D5
813
061
3
10.00
AFC D6 - Waterwijk D5
820
093
2
10.00
FNC E/D - AFC E1
902
112
1
10.00
Rood Wit/A E2-AFC E2
904
120
5
11.00
WMSE1 - AFC E3
906
129
1
11.15
Sloterdijk E2-AFC E4
913
164
2
10.30
DWS E3 - AFC E5
914
172
3
10.00
AFC E6 - DCG E5
914
171
4
09.30
Abcoude F1 - AFC F1
950
206
K
K kunstgras. Schoenen!
10.45
Swift F1 - AFC F2
952
214
3
09.30
SNA F1 - AFC F3
953
218
2
11.15
AFC F4 - Sport F1
954
223
4
11.15
AFC F5-Sloterdijk F2
955
229
4
09.30
DCG F4 - AFC F6
956
232
5
10.00
AFC F7 - Swift F4
957
240
4
11.15
Buitenveldert F3 - AFC F8
957
239
2
PROGRAMMA ZONDAG 26 APRIL
14.30
Wilhelmus-AFC
501
057
14.30
AFC 7 - Sloterdijk 4
215
526
2
14.30
AFC 8 - Amstelland 3
316
545
1
14.30
AFC 9 - Pancratius 7
317
529
4
eigen wit reserve shirt
12.00
AFC 11 - Atlas FC 2
411
561
1
12.00
AFC 12- Rivalen 4
412
534
2
10.00
AFC 13 - Ookmeer 6
416
577
4
12.00
St. Martinus5-AFC 14
417
580
3
12.00
AFC C3 - FC Atlas C/B
715
568
4
10.00
AFC A3 - Blauw Wit A2
521
608
2
10.00
KDOB1 - AFC B4
622
619
2
12.00
AFC C3 - Atlas FC C/B
715
632
4
10.00
VDO C3 - AFC C4
725
641
3
AFC Zat 1 - DEVO '58 (25,108), 18.30 uur; bijeen; 17.45 uur.
Uitgenodigd worden: M. Berman, J. Boekhoff, M. Boonstra,
R. Bruystens, H. Bijlsma, R. van Dijk, W. Haagsma, F. van Hul-
sen, Th. Husers, W. Husers, F. Laarhoven, E. Meijer, M.P. Ol-
denhof, J.W. Olijslagers, R. Ouderland, J. Rump, E. Seunke,
H. Tossijn, J. Uchtman
Leider: M. Koster.
Afschrijven: donderdagavond tussen 19.00 en 20.00 uur, tel.
6438518 (zaak: 5753005).
PROGRAMMA ZATERDAG 25 APRIL
AFC 1 - AMVJ 1 (25); bijeen: 13.45
AFC 4 - WARTBURGIA 4 (55), 14.30, veld 2; bijeen: 13.45 uur.
Uitgenodigd worden: R. Akkerman, A. Anderiesen, H. Bier
man, R. van Doesburg, H. Drenkelford, R. van Dijk, T. Egbers,
M. Gosler, L. Hekster, D. Huisman, H. Hulst, R. Koster, L. de
Leeuw, R. Overweg, A. Peters, B. de Rooy, A. van Stek, A. van
Teunenbroek, H. Tier
Leider: R. Akkermman, tel. 02503 - 26006.
18 april: TOERNOOI DEVO '58 zaterdag 7
20 april: TOERNOOI ARSENAL zaterdag 7
23 mei: TOERNOOI AFC zaterdag 3 en 4
30 mei: AFC 4 - ITALIË, 14.30 uur
PROGRAMMA MAANDAG 20 APRIL (2e Paasdag)
AFC - EDO (501, 053), 14.30 uur
Scheidsrechter: R. v.d. Broek (1050); grensrechters: L.E.M.
Eckhardt (1084) en J.C.P.N. Kortekaas (1190). Leider: H.
Bijlsma; trainer/coach: H. Schipper; verzorger: K. Grosze Nip
per.
PROGRAMMA WOENSDAG 22 APRIL
DCG - AFC (districtsbeker)
PROGRAMMA ZONDAG 26 APRIL
WILHELMUS - AFC (501, 057), 14.30 uur.
Scheidsrechter: E.J.H. Schaeken (6142); grensrechters: D.
Kroon (2428) en J.J. 't Lam (2141)
Leider: H. Bijlsma; trainer/coach: H. Schipper; verzorger: K.
Grosze Nipper.
Ook dit jaar zullen weer enkele elftallen AFC vertegenwoordi
gen bij een toernooi van een bevriende vereniging. Daar zul
len vaste elftallen of door de B-commissie samengestelde
combinatie-elftallen aan deelnemen.
Mochten er echter vrijwilligers zijn, die graag aan een toernooi
willen deelnemen, dan verzoeken wij deze spelers contact op
te nemen met de B-commissie.
5