zo hoort dat met A.F.C.'ers onder elkaar. Op zondag 5 april waren alle Fen te gast bij K.H.F.C. in Haarlem voor de tweede editie van de F-tweekamp K.H.F.C.- A.F.C. Ondanks het soms wat gure weer beleefden de 2 x 8 F-teams en hun ouders een heerlijke voetbaldag. A.F.C. is K.H.F.C. dankbaar voor de genoten gastvrijheid en de prima organisatie en we hopen onze Haarlemse vrienden en vriendjes volgend jaar weer op "Goed Genoeg" te kunnen ontvangen. Het ligt in de bedoeling ook voor de E's iets dergelijks in het komende seizoen te organiseren. Voor de goede orde: A.F.C. won ook dit maal de tweekamp (veel minder op de nip dan vorig jaar), waardoor de wisselbeker weer mee naar huis kon en nog een jaartje in de gangvitrine te bewonderen valt. Het afgelopen weekend waren bij de zondag junioren veel teams vrij. De elftallen die wel in aktie kwamen deden dat prima. De B 1 sloot het seizoen af met een gelijkspel (3-3) tegen Badhoevedorp. De eerste goal van Mark Reiz was een beauty. B 3 en B 4 waren ook goed opdreef getuige de 1-0 en 5-1 winst. De C 1 speelde ondanks de 2-0 nederlaag een uitstekende pot tegen het in deze afdeling superieure Amstelland. Bij de jong junioren werden de F 1 en F 2 kampioen, een fantastische prestatie. Gefeliciteerd F 1 en F 2 'ers! A.F.C. is trots op jullie. Elders worat dèn dit heugelijke feit veel meer aandacht besteed. Bij ae D's zitten er nog meer kampioenen in het vat. De D 1 speelde tegen Zeeburgia 0-0 en heeft met nog enkele wedstrijden te gaan drie punten voorsprong op BuitenveldertOok de D 3 heeft nog kampioenskansen. Door een gelijkspel (1-1) tegen Swift werd de kopppositie verstevigd, omdat konkurrent WA/Spartaan verloor. Bij de E's valt dit jaar geen kampioen te begroeten, maar er wordt wel goed gevoetbald. Zelf zag ik de DE's aan het werk tegen D.W.S. en ik heb genoten van het goede spel. De 2-1 nederlaag (laatste minuut doelpunt tegen) was niet zo leuk, de combinaties, de rushes over links en rechts zeer beslist wel. Dat de DE niet alleen goed speelt maar ook kan winnen werd bewezen tegen de sterke Ajax-jeugd in de beker. Door een fraaie 1-0 overwinning plaatste de DE zich voor de volgende ronde. Dit deed ook de D 1 dat na een uitmuntend genomen penalty-reeks en een Wensley in topvorm ten koste van D.W.S. de finale bereikte en daarmee mee mag doen aan de Van Wagtendonkbeker Samenvattend: veel successen en mooie resultaten, de A.F.C.-jeugd doet van zich spreken. W.g. DE JEUGDVOORZITTER 12

Schakels (clubbladen) | 1992 | | pagina 12