E JUNIOREN
F JUNIOREN
za 28.3: AFC D5 - DCG D6,10.00 uur; bijeen: 09.15 uur.
D5: Asaf Bar Yosef, Michiel Bijdendijk, Volker Drupsteen,
Teun Duinhoven, Takeshi Fuki, Eran Gershon, Randy Griffi
oen, Hendrik Jan ter Haar Romeny, Hayato Hayashi, Kabir
Janssen, Willem Knemeijer, Erwin Lassen, Daniël Lewenz-
tain, Michael Michel, Thijs Wiewei, Bas Wildeman
Leider: Thijs Drupsteen, tel. 6 46 04 13 en Henk Janssen, tel.
6 46 55 30.
Trainingstijden: dinsdag van 16.30 -17.30 uur en donderdag
17.30 -18.30 uur o.l.v. de heer Dick Bakker.
za21.3: TOERNOOI WA/SPARTAAN, 10.00 uur; bijeen: 09.15
uur.
za 28.3: WA/SPARTAAN D5-AFC D6,11.15 uur; bijeen: 10.15
uur. Scheidsrechter: W.G.M. Janmaat.
D/E: Kasper Bernardt, Raymon v.d. Brink, Ritchie Brown, Siri-
an Bruystens, Elliot Hollander, Sem Klein, Jaïr Koekoek, Ma-
gid Jansen, Ramon Schuitevoerder, Clifton de la Sencery, An
dreas Slot, Bram Speelman, Sjaron Vink
Leider: Clementz Bernardt, tel. 6 25 91 20.
BE FRIENDS CUP op woensdagmiddag 8,15 en 22 april a.s.
Noteer s.v.p. data in je agenda! (zie voor verdere informatie pa
gina 13).
21.3: JEUGDDAG BIJ BLAUW WIT, 11.30 uur; bijeen: 10.30
uur.
28.3: AFC E1 - OSV E1 (116), 10.00 uur; bijeen: 09.15 uur.
E1: Amir Bar Yosef, Quincy Berkleef, Sjai Fortuin, Bob van
Hellenberg, Max v.d. Meulen, Daniël de Ridder, Alexander
Röntgen, David Westerhof, Floris v.d. Wiele
Leiders: William Klooster (6445747) en Michael Gosler
(6465702).
Afmelden: tussen 19.00 en 20.00 uur.
21.3: JEUGDDAG BIJ KBV, 11.30 uur; bijeen: 10.30 uur.
28.3: E2 is vrij!
E2: Oriol Asscheman, Michiel Blokland, Sjoerd Egberts, Flo
ris Hakvoort, Willem Knemeijer, Nicky Koomen, Kees Osten-
dorf, Michiel Parson, Peter Sijmons
Leiders: Jacques Parson (6 17 46 34) en Jan Koomen
(6 44 38 31).
21.3: JEUGDDAG BIJ SLOTERDIJK, 10.30 uur; bijeen: 11.30
uur.
28.3: AFC E3-AMSTELVEEN E2 (134), 11.15 uur; bijeen: 10.30
uur.
E3: Bijay Behari, Bart Burgers, Jasper de Haan, Leon Katz,
Arthur Kurvers, Alon de Lieme, Reinier Meijer, Resa Silvester,
Tim Verhulsdonck, Benno Waterman
Leider: Job de Haan, tel. 6760581.
21.3: JEUGDDAG BIJ DE GERMAAN, 10.00 uur; bijeen: 09.00
uur.
28.3: AFC E4 - SWIFT E4 (172), 10.00 uur; bijeen: 09.15 uur.
E4: Jordi Diepeveen, Tjidako Gaspers, Sander Hofstaetter,
Reinier de Jong, Asar Koulibaly, Bas Middelhoven, Jeroen
Philipsen, Laurens Polder, Roman Zeeman
Leiders: Jan Philipsen, tel. 6 97 77 54 en Wim Diepeveen, tel.
6 23 57 80.
Afbellen: tussen 18.00 en 19.00 uur.
21.3: JEUGDDAG BIJ DWS, 10.00 uur; bijeen: 09.00 uur.
28.3: AFC E5 - AFC E6, 11.15 uur; bijeen: 10.30 uur.
E5: Sajed Abdul Kahn, Liam Cooke, Eylard van Fenema, Jan
Geusebroek, Oscar-Jan Hoogland, Simon Muller, Michel Ni-
vard, Daan Roelofs, Tyrone v.d. Wees, Fabian Wijdeveld
Leiders: de heren Ter Burg (6261433) en Nivard (6224761).
Afbellen: tussen 19.00 en 20.00 uur.
21.3: JEUGDDAG BIJ WA/SPARTAAN, 11.30 uur; bijeen:
10.30 uur.
28.3: AFC E5 - AFC E6, 11.15 uur; bijeen: 10.30 uur.
E6: Patrick Asscher, Joshua Boekelaar, Guido de Bruyn, Youri
Douwes, Johan Jansen, Guido Lassaiy, Matthijs Plusquin,
Bastiaan Poederbach, Nico de Rooy, Alwin Tan
Leider: H. de Rooy, tel. 6945145.
BE FRIENDS CUP op woensdagmiddag 8,15 en 22 april a.s.
Noteer s.v.p. data in je agenda! (zie voor verdere informatie pa
gina 13).
DE F-EN BLIJVEN SCOREN!
Bijvoorbeeld zaterdag 7 maart de F3 7 doelpunten voor en
maar 6 tegen, dat is dus winnen.
De F4 met de hulp van Kees en David uit en de F7 scoorde
twee maal. Een vervelende bijkomstigheid was dat IVV er drie
scoorde.
De F6 scoorde vier maal bij SNA, 0-4 derhalve.
Bij de F5 kwam de tegenstander niet opdagen en de F1F2, F7
en F8 waren vrij.
In de poule van de F1 speelde concurrent KBV tegen Voor
land. Voorland won en zo kwam de F1 zonder te spelen toch
weer een stap dichter bij het kampioenschap in de hoogste F
poule.
GERARD DE WINTHER
Bij de wedstrijden op 27 maart wordt zowel voor spelers
als publiek f 1,—toegang gevraagd voor het gehandicapte
kind!
za 21.3: AFC F1 - KBV F1,11.30 uur, veld 4a; bijeen: 10.45 uur.
za 21.3: AFC F1 - WA/SPARTAAN F1,11.50 uur, veld 4a.
za 21.3: AFC F1 - SLOTERDIJK F1, 12.10 uur, veld 4a.
za 28.3: AFC F1 - DWV F1 (208), 10.00 uur; bijeen: 09.15 uur.
21.3: terrein AFC
F1: Menno Biaisse, Michael Boogaard, Wouter van Diemen,
Leon Haverkamp, Bennie Jacob, Koen Munniksma, Martijn
Munniksma, Louis Stam, Ben Ullitz
Leiders: Geert Haverkamp (6169122) en Martin Boogaard
(6911163).
za 21.3: AFC F2 - DCG F1,10.00 uur, veld 1b; bijeen: 09.00 uur.
za 21.3: HERENMARKT F1 - AFC F2, 10.20 uur, veld 1a.
za 21.3: DWS F1 - AFC F2,10.40 uur, veld 1b.
za28.3: AFC F2-OSVF1 (215), 11.15 uur, veld 00; bijeen: 10.30
uur.
21.3: terrein Herenmarkt/A
15