De heer Dick Bakker zal volgend jaar de training verzorgen van de niet geselekteerde A B C D junioren alsmede het zondag 6de elftal. De C-junioren selektie zal het komend seizoen getraind en gecoached worden door de heer Theo Janssen, voormalig doelman van het 1ste elftal van A.F.C. De training en coaching van de D-junioren selketie zal vol gend seizoen verzorgd worden door de heer Jesus Estaban, terwijl de training voor de E F junioren zal blijven in de ver trouwde handen van de heer Jan Verhagen die daarbij eve nals vorig seizoen geassisteerd zal worden door de heer Dirk Spits. Tenslotte zal ook de heer KoGrosze Nipper volgend seizoen aanblijven als verzorger bij A.F.C. Het Bestuur wenst alle bovengenoemde functionarissen veel sukses in het aankomende seizoen 1991-1992. 3. BEHOUD HOOFDKLASSE Op 6 juni jl. vierden de spelers van het 1 ste elftal en hun da mes het behoud van de Hoofdklasse A. Tijdens deze avond werd door middel van enkele presentjes afscheid genomen van de scheidende technisch-manager Pim van de Meent en scheidende leider Tim Timmerman. Ook langs deze weg wil het Bestuur beide heren bedanken voor het door hen geleverde werk en betrekt in haar dank al le spelers van de A-selektie die in het achterliggende sei zoen voor het 1ste elftal zijn uitgekomen, alsmede assistent trainer Dirk Spits, verzorger Ko Grosze Nipper, keepers trainer Andre Wijnand, mental-coach Rob Duis, de leden van de elftalcommissie A, alsmede de medische staf en alle anderen die tot het behoud hebben bijgedragen. 1Opening door de voorzitter. 2. Huldiging der kampioenen, t.w. junioren B1, C3, D5, F2 en F4, senioren zaterdag 2, 3 en 8, zaalvoetbal 1 3. Ingekomen stukken. 4. Notulen Algemene Ledenvergaderingen d.d. 25 juni 1990 en 21 augustus 1990. Deze notulen liggen vanaf 1 augustus 1991 ter inzage in de Bestuurskamer. 5. Bestuursmededelingen. 6. Jaarverslag 1e sekretaris. 7. Verkiezing van het Bestuur. Het Bestuur is thans als volgt samengesteld: voorzitter sekretaris penningmeester vice-voorzitter 2e sekretaris 2e penningmeester commissaris commissaris commissaris - Rein Akkerman - Johan de Bie - Dick van der Klaauw - Kees Gehring - Ger van Caspel - Edwin Geluk - Marcel Koster - Gerard Trebert - Machiel van der Woude De heer Rein Akkerman stelt zich niet herkiesbaar. Het Bestuur stelt kandidaat als voorzitter: de heer Jan van Dijk. Voorts stelt het Bestuur voo als 10e bestuurslid te be noemen de heer Nol Kuikens. 4. A.F.C. TRAININGSPAKKEN In samenwerking met het A.F.C.-vriendelijke bedrijf CRUIJFF SPORTS zal een trainingspak worden ontwikkeld exclusief voor A.F.C. vanzelfsprekend in de rood-zwarte clubkleuren. Nadere mededelingen in deze zullen worden opgenomen in de eerste "Schakel" van het seizoen 1991-1992. 5. ADRESWIJZIGING SEKRETARIAAT Met ingang van 24 juli a.s. is het adres van de sekretaris Jo han de Bie gewijzigd. Dit luidt dan: JOHAN DE BIE Amsteldijk 119 1188 VJ AMSTELVEEN. 02974 - 372 A.F.C. SCHAKEL Dit is de laatste 'Schakel' van het voetbalseizoen 1990-1991 Het Bestuur wenst alle leden, donateurs, A.F.C. vriendelijke bedrijven en andere betrokkenen een heel plezierige en zonnige vakantie AGENDA Voor de Algemene Ledenvergadering, te houden op 8 au gustus 1991 in de Sociëteit Goed Genoeg aan de De Boele laan te Amsterdam-Buitenveldert. Aanvang 20.00 uur. In dien op genoemd tijdstip niet voldoende stemgerechtigde leden aanwezig zijn, wordt reeds nu vooralsnog een Twee de Algemene Ledenvergadering bijeengeroepen, eveneens op 8 augustus 1991Aanvang 20.30 uur in de Sociëteit der vereniging. 8. Vaststelling contributies 1991/92. Het Bestuur stelt voor de contributies voor het seizoen - 1991-92 in verband met het aankomend 100-jarig jubi- leum als volgt vast te stellen. werkende leden tussen 25 en 65 jaar was f 335,- wordt f 360,- werkende leden onder de 25 jaar en boven 65 jaar was f 250,- wordt f 275,- j jeugdleden wasf 195,-wordt f210,- De donateurs worden verzocht f 125,- te betalen. Als entreegeld zal aan seniorleden f 50,- en aan junior leden f 25,- worden gevraagd. Bij contributie-betaling na 1 oktober zal een boeteheffing van f 50,- worden ge heven. Deze bedragen zijn inclusief f 10,- Stichting Onder- houds Fonds. 9. Verkiezing Technische Commissie. Deze Commissie bestaat thans uit de heren Kees Geh ring, Fred Laarhoven, Marcel Koster en Machiel van der Woude. Allen zijn niet herkiesbaar. Het Bestuur stelt kandidaat de heren Nol Kuikens (voor zitter), Ernst Huisman, Jan Bollen en Chris Schroder (sekretaris). 10. Verkiezing Elftalcommissie A. Deze Commissie bestaat thans uit de heren Fred Laar hoven, Henk van der Jagt en Jacques van de Glas Allen zijn herkiesbaar. 3

Schakels (clubbladen) | 1991 | | pagina 3