F JUNIOREN
E JUNIOREN
za26.1: AFC D4- SDOB D/E; bijeen: 10.15 uur.
za 2.2: SPORTING NOORD D/E - AFC D4; bijeen: 8.45 uur.
D4: Jeroen de Booy, Gino de Haan, Osaki Hiroyuki, Michel de
Hond, Jeroen Hooiveld, Gideon Kaufman, Nier Kroonenberg,
Jan Lucas, Dubie Pinto, Thijs Postema, Alan van Ramshorst,
Keiske Shidara, Freddy v.d. Veer, Avi Wijngaarden
Leider: de heer G. de Booij, tel. 443858.
za 26.1: BUITENVELDERT D4 - AFC D5; bijeen: 9.00 uur.
za 2.2: AFC D5 - AFC D6; bijeen: 10.15 uur.
D5: Marius Buning, Arnoud Eweg, Hylke Faber, Janoes Gos-
schalk, Kees Halsema, Vincent Hausman, Mare de Hond, Ivo
Hulskamp, Joost Jonker, Henk Lindeman, Maurice Loonstijn,
Bas Thoomes, Robin Vleeschhouwer, Floris v.d. Wal
Leiding: de heer C. Tromp, tel. 02975 - 40177.
za 26.1: AFC D6 - DCG D5; bijeen: 10.15 uur.
za 2.2: AFC D5 - AFC D6; bijeen: 10.15 uur.
D6: Mourad Ben Arbia, Rudolf de Bruyn, Volkert Drupsteen,
Ramiro Fernandez, Takeshi Fuki, llan Gershon, Osaki Hiroyu
ki, Mark Jacob, Rick Kooy, Erwin Lassen, Dudi Levi, Paul
Maya, Ray Schaft
Leiders: de heren Drupsteen (460413) en Schaft (738635).
za 26.1: AFC E1 - DWS E1; bijeen: 9.00 uur.
za 2.2: AMSTELLAND E1 - AFC E1; bijeen: 10.15 uur.
E1: Ezra van Coevorden, Gideon Coronel, Hanno Egberts,
Willem Frankenhuis, Michiel Huisman, Joël Kremer, Mischa
Kremer, Ramon Moolhuysen, Nik Nieuwenhuys, Benjamin
Pinto, Uri Pop, Paul Starink, Liam Westerveld, Simon v.d.
Woude
Leider: D. Huisman, tel. 418133.
za 26.1: BUITENBOYS E2 - AFC E2; bijeen: 8.45 uur.
za 2.2: AFC E2 - AS '80 E2; bijeen: 9.00 uur.
E2: Koen v.d. Berg, Menno Blokland, Matthijs v.d. Brink, Inan
Demir, Thomas Faber, Pieter Hamel, Manus Koolschijn,
Maarten v.d. Linde, Maurits Martijn, Mathijs Openneer, Mar-
lon Putter, Koen Straver, Bobby Uitermark, Amos Verheul
Leider: P. Openneer, tel. 470709.
za26.1: DE GEUZEN E1 - AFC E3; bijeen: 9.00 uur.
za 2.2: AFC E3 - HBOK E/D; bijeen: 10.30 uur.
E3: Kasper Bernardt, Sirian Bruystens, Clifton de la Conserie,
Shai Fortuin, Elliot Hollander, Jaïr Koekoek, Ramon Schuite
voerder, Bram Speelman, Sjaron Vink
Leider: C. Bernardt, tel. 259120.
za26.1: AFC E4 - GOLD STAR E1; bijeen: 10.15 uur.
za2.2: AFC E4 is vrij!
E4: Asaf Bar Yosef, Raymond v.d. Brink, Michiel Bijdendijk,
Teun Duinhoven, Eran Gershon, Joris Jansen, Kabir Jansen,
Léon Katz, Larry Kinsbergen, Arthur Kurvers, Michaël Michel,
Eduard Röntgen, Tim Verhulsdonck, Bas Wildeman
Leider: M. Kinsbergen, tel. 479458.
za26.1: AMVJ E1 - AFC E5; bijeen: 9.30 uur.
za 2.2: AFC E5 - RKAVIC E5; bijeen: 10.30 uur.
E5: Bart Burger, Assher van Faassen, Jasper de Haan, Joël
Krol, Daniël Lewenztain, Alon de Lieme, Harm Jan v.d. Linde,
Jascha Mayer, Reinier Meijer, Motty Sasson, Resa Silvester,
Ben no Waterman
Leiders: Peter van Faassen (416650) en Job de Haan
(760581).
za 26.1: AFC E6 - DCG E8; bijeen: 10.30 uur.
za 2.2: ZEEBURGIA E3 - AFC E6; bijeen: 9.00 uur.
E6: Joshua Boekelaar, Daan Franke, Sayed Abdullah Khan,
Willem Knemeier, Asar Koulibaly, Masaahi Nishiura, Kees
Ostendorf, Michiel Parson, Peter Simons, Andreas Slot
Leiders: Jacques Parson (174634) en Dick Slot (790193).
In verband met het bekerprogramma voor D en E jong junio
ren is erop 9 februari a.s. géén competitieprogramma voor de
F jong junioren vastgesteld.
N.B.: voor aanvangstijden en ligging terreinen zie programma
voor in de Schakel.
za 26.1: VOORLAND F1 - AFC F1; bijeen: 8.45 uur.
za 2.2: AFC F1 is vrij!
F1: Amir Bar Yosef, Sjoerd Egberts, Bob van Hellenberg, Ma-
gid Jansen, Nicky Koomen, Max v.d. Meulen, Daniël de Rid
der, Alexander Röntgen, David Westerhof, Floris v.d. Wiele
Leiders: Ad Westerhof (444217) en Joop Jansen (451545).
za26.1: V&V F1 - AFC F2; bijeen: 9.00 uur.
za 2.2: AFC F2 - WA/SPARTAAN F2; bijeen: 9.45 uur.
F2: Michael Boogaard, Nicolas Carter Johnson, Jordi Diepe-
veen, Thomas Hamersma, Gabriël Klompmaker, Bas Middel
hoven, Jeroen Philipsen, Jan Rube, Louis Stam, Roman Zee
man
Leiders: Jan Philipsen (977754) en Wim Diepeveen (235780).
za 26.1: AFC F3- OSDO F2; bijeen: 9.45 uur.
za 2.2: BUITENVELDERT F3 - AFC F3; bijeen: 10.30 uur.
F3: Ralph v.d. Baan, Menno Blaisse, Joris Bijdendijk, Wouter
van Diemen, Eylardvan Fenema.Tjidako Gaspers, Reinier de
Jong, Simon Muller, Sander Staaks, Barry Visser, Sebastian
van Weely
Leiders: Michel van Weely (462739) en Rob Staaks (461037).
za 26.1: AMSTELVEEN F3-AFC F4; bijeen: 10.00 uur.
za 2.2: AFC F4 - AMVJ F1; bijeen: 8.45 uur.
F4: Lo Andelo, Marijn Bruystens, Eyland van Eenema, Jan
Geusebroek, Floris Hakvoort, Leon Haverkamp, Jan Hoog
land, Ruben de Jong, Michel Nivard, Daan Roelofs, Ben Ullitz
Leiders: Chris Bruystens (035-46933) en Geert Haverkamp
(169122).
za26.1: VOORLAND F6-AFC F5; bijeen: 10.15 uur.
za 2.2: AFC F5 - PANCRATIUS F2; bijeen: 8.45 uur.
F5: Omar Garmy, Bert Hoebee, Bennie Jacob, Badr Kassmi,
Benjamin Klumperbeek, Tom Korver, Michael Levi, lhab Mou-
tawakil, llan Vink
Leider: Claus Vink, tel. 790783.
2.2: wit reserve shirt!
za 26.1: AFC 6 is vrij!
za 2.2: BUITENVELDERT F4 - AFC F6; bijeen: 10.30 uur.
F6: Jesse Sander Beers, Jeff Grootes, Dustin Huisman, Freek
20