ZATERDAG
14.30
Swift 4 - AFC 9
316
625
2
AFC 10 is vrij!
AFC 11 is vrij!
14.30
AFC 12 - Pancratius 10
422
737
4
eigen wit reserve shirt
12.00
AFC 13 - Sloterpark 6
425
755
4
14.30
St. Martinus 7 - AFC 14
425
758
2
12.00
Diemen A1 - AFC A3
501
784
2
12.00
AFC A4 - CTO '70 A2
522
797
2
eigen wit reserve shirt
12.00
AFC B1 - Buitenveldert B1
601
818
3
12.00
TOS Actief B1 - AFC B2
602
828
1
12.00
Sloterpark C1 - AFC C1
702
873
2
10.00
Voorland C2 - AFC C2
712
884
2
10.00
AFC C3 - NFC C2
722
906
4
10.00
AFC C4 - Buitenveldert C3
724
912
3
WEDSTRIJDFORMULIER (kleur blauw!)
De aanvoerder van een elftal is verplicht het wedstrijdformu
lier voor de wedstrijd te voorzien van de volgende gegevens
en te ondertekenen:
namen, voorletters en ledennummers van hen die aan de
wedstrijd deelnemen
de naam van de grensrechter van zijn vereniging
wedstrijdnummer en klasse waarin gespeeld wordt (staat
altijd in de Schakel vermeld)
het wedstrijdformulier dient na de wedstrijd gedeponeerd
te worden (alleen thuisspelende elftallen) in de bestuurska
mer.
RESERVE SHIRTS
Iedere speler van een thuisspelend zaterdagmiddag elftal
van AFC is verplicht een wit reserve shirt in zijn bezit te heb
ben.
TRAININGSAVOND LET OP!
De trainingsavond is alsvolgt:
maandagavond AFC 1 t/m 9,19.30-21.00 uur
ELFTALLEN 6, 7, 8 EN 9 (RESERVE 4e KLASSE)
Vanaf dit seizoen is het toegestaan om 5 spelers per wedstrijd
officieel te wisselen (maak er gebruik van).
PROGRAMMA ZATERDAG 26 JANUARI
ABN 1 - AFC 1; bijeen: 13.45 uur. Scheidsrechter: C.J.H. Bij
voet.
Uitgenodigd worden: M. Berman, H. Bijlsma, R. van Dijk, W.
van Dijk, W. Haagsma, L. Headley, Th. Husers, W. Husers,
B.J. van der Jagt, R.J. Kemper, F. Laarhoven, E. Meijer, J. Pars-
ser, J. Rump, E. Seunke, J.A. Tossijn, J. Uchtman
Leider: M. Koster (zaak: 5753005; privé: 438518).
Afschrijven bij M. Koster, donderdagavond tussen 19.00 en
20.00 uur.
AMSTELVEEN 6 - AFC 2; bijeen: 11.15 uur.
Uitgenodigd worden: D.J. Bakker, N. Berentsen, H. Bergsma,
A. van Broeckhuysen, P. Draaisma, P.J. Drommel, R. Groente
man, D. Grot, M. Kinsbergen, J.W. van Slee, R. Wiersma, J.
van Zweden
Leider: A. van Broeckhuysen (zaak: 429929; privé: 464393).
Afschrijven bij A. van Broeckhuysen, donderdagavond tus
sen 19.00 en 20.00 uur.
AFC 3 - UITHOORN 2; bijeen: 13.45 uur.
Uitgenodigd worden: S. Bierman, C. van Dijk, J. v.d. Ende, R.
Gielen, W. van Gorp, C. Karsten, E. Kotkamp, E.J. Mein-
dersma, F. Meyer, M. Nieuwe Weme, N. van Ommeren, M. Ra
delaar, R. Ritz, R. Snow, M. Temminck, F. Toth, S. Woldringh
Leider: S. Woldringh, tel. 733864.
Afschrijven bij S. Woldringh, donderdagavond tussen 17.00
en 18.00 uur.
AFC 4-MIDDENMEER 5; bijeen: 13.45 uur. Scheidsrechter: P.
Brans.
Uitgenodigd worden: R. Akkerman, A. Anderiesen, K. Baar-
schers, R. van Doesburg, H. Drenkelford, R. van Dijk, T. Eg-
bers, M. Gosler, L. Hekster, D. Huisman, H. Hulst, L. de Leeuw,
R. Overweg, A. Peters, B. de Rooy, A. van Stek, A. van Teunen-
broek, H. Tier
Leider: P. van den Dungen
Afschrijven bij R. Akkerman, donderdagavond tussen 19.00
en 20.00 uur, tel. 427381.
DE GERMAAN 2 - AFC 5; bijeen: 11.15 uur.
Uitgenodigd worden: F. Berend, J. van Broekhuizen, R. van
Danzig, W. van Danzig, J. van Dijk, A. van Helden, H. Hoen
ders, A. Korper, M. Koster, J. Kraaykamp, G. Lases, T. van
Leeuwen, R. Lobatto, P. Nipius, H. Rettich, F. Rooseman, W.
Steiner, Th. Willemsen, B. Zomer, S. Zomer, H. van Zutphen
Leider: M. Koster (zaak: 5753005; privé: 438518 privé).
Afschrijven bij M. Koster, donderdagavond tussen 19.00 en
20.00 uur.
AMSTELVEEN 9 - AFC 6; bijeen: 13.45 uur.
Uitgenodigd worden: F.E. Bovelander, R.H. Bovelander, R.
Breunesse, R. Crol, F. van Ede, P. Evers, P. Grondhuis, S. Gun-
newijk, R. Hiensch, A. van der Hoek, D. van der Hoek, A. van
der Hoogte, J.H. Knaap, G.J. Kuiper, E. van de Langeberg, P.
Openneer, R. van Rutten, P. Tramontin
Leider: A. van der Hoek, tel. 428185.
Afschrijven bij A. van der Hoek, donderdagavond tussen
19.00 en 20.00 uur.
AFC 7 - ZEEBURGIA 7; bijeen: 11.45 uur.
Uitgenodigd worden: R. van Buuren, M.A. Gischler, A. de
Groot, R. Hoopman, E. Jonasse, K. Kouwenberg, M. Kramer,
A. Lagaay, E. Lageveen, J. Lüske, L. van der Plas, M. Schuller,
R. Sluyter, J. Smit, M. van der Weyden.
Leider: M. Schuller, tel. 381471.
Afschrijven bij M. Schuller, donderdagavond tussen 19.00 en
20.00 uur.
AFC 8 - SLOTEN 4; bijeen: 13.45 uur.
Uitgenodigd worden: F. van Baien, J.P. Coebergh, R. Delfos,
A. van Gaaien, G. de Graaff, A. Hellegers, J. Kiewit de Jonge,
B. Klinkhamer, M.J. Krijnsen, H.J. de Mari, H. Oeberius Kap-
teyn, J. Remarque, A. Ressang, H. Ressang, P. Rikhof, H. Ta-
bernal, M. van Veelen, H. Wopereis
Leider: H.J. de Mari, tel. 243057.
Afschrijven bij H.J. de Mari, donderdagavond tussen 19.00 en
20.00 uur.
VVGA 8 - AFC 9; bijeen: 9.15 uur.
Uitgenodigd worden: B. van den Bergh, R. Bosschieter, H.
Brouwer, M. Claus, N. Cohen, W. Crouwel, H. Foppen, K. de
Graaf, B. Knijf, W. Klooster, A. Landman, K. Landman, R. Man
tel, G. van Stek, R. Verwoerd, D. Visser, W. Vos, A. Westerhof,
W. de Witt, B. Witteveen
15