ZATERDAG
11.30 The Victory 3 - AFC 9
14.00 KMVZ 2 - AFC 10
14.30 AFC 11 - HRVC 3
14.30 AFC 12 - Roda '23 10
112.00 AFC 13 - St. Martinus 7
14.30 St. Martinus8-AFC 14
10.00 Schellingwoude A1 - AFC A3
12.00 AFC A4 - FIT A2
wit reserve shirt
12.00 AFC B1 - Herenmarkt B1
wit reserve shirt
AFC B2 is vrij!
14.30 WA/De Spartaan C1 - AFC C1 702 866 2
AFC C2 is vrij!
12.00 Vespucci C2 - AFC C3 722 905 3
10.00 AFQC4-ZeeburgiaC4 724 914 3
WEDSTRIJDFORMULIER (kleur blauw!)
De aanvoerder van een elftal is verplicht het wedstrijdformu
lier voor de wedstrijd te voorzien van de volgende gegevens
en te ondertekenen:
namen, voorletters en ledennummers van hen die aan de
wedstrijd deelnemen
de naam van de grensrechter van zijn vereniging
wedstrijdnummer en klasse waarin gespeeld wordt (staat
altijd in de Schakel vermeld)
het wedstrijdformulier dient na de wedstrijd gedeponeerd
te worden (alleen thuisspelende elftallen) in de bestuurska
mer.
RESERVE SHIRTS
Iedere speler van een thuisspelend zaterdagmiddag elftal
van AFC is verplicht een wit reserve shirt in zijn bezit te heb
ben.
TRAININGSAVOND LET OP!
De trainingsavond is alsvolgt (vanaf 3 september a.s.):
maandagavond AFC 12, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 19.30 - 21.00 uur
ELFTALLEN 6, 7, 8 EN 9 (RESERVE 4e KLASSE)
Vanaf dit seizoen is het toegestaan om 5 spelers per wedstrijd
officieel te wisselen (maak er gebruik van).
LET OP: AFC 4 etentje op 8 december. Houdt deze avond vrij!
PROGRAMMA ZATERAG 1 DECEMBER
ASSV 1 - AFC 1,14.00; bijeen: 13.15 uur. Scheidsrechter: P.J.
Vonk
Uitgenodigd worden: M. Berman, H. Bijlsma, R. van Dijk, W.
van Dijk, W. Haagsma, L. Headley, Th. Husers, W. Husers,
B.J. van der Jagt, R.J. Kemper, F. Laarhoven, E. Meijer, J. Pars-
ser, J. Rump, E. Seunke, J.A. Tossijn, J. Uchtman
Leider: M. Koster (zaak: 5753005; privé: 438518).
Afschrijven bij M. Koster, donderdagavond tussen 19.00 en
20.00 uur.
AFC 2 - ABOUCDE 2, 12.30 uur; bijeen: 11.45 uur. Scheids
rechter: M. Kinsbergen.
Uitgenodigd worden: D.J. Bakker, N. Berentsen, H. Bergsma,
A. van Broeckhuysen, P. Draaisma, P.J. Drommel, R. Groente
man, D. Grot, M. Kinsbergen, J.W. van Slee, R. Wiersma, J.
van Zweden
Leider: A. van Broeckhuysen (zaak: 429929; privé: 464393).
Afschrijven bij A. van Broeckhuysen, donderdagavond tus
sen 19.00 en 20.00 uur.
WARTBURGIA 3 - AFC 3; bijeen: 11.15 uur.
Uitgenodigd worden: S. Bierman, C. van Dijk, J. v.d. Ende, R.
Gielen, W. van Gorp, C. Karsten, E. Kotkamp, E.J. Mein-
dersma, F. Meyer, M. Nieuwe Weme, N. van Ommeren, M. Ra
delaar, R. Ritz, R. Snow, M. Temminck, F. Toth, S. Woldringh
Leider: S. Woldringh, tel. 733864.
Afschrijven bij S. Woldringh, donderdagavond tussen 17.00
en 18.00 uur.
AMVJ 9 - AFC 4; bijeen: 11.45 uur.
Uitgenodigd worden: R. Akkerman, A. Anderiesen, K. Baar-
schers, R. van Doesburg, H. Drenkelford, R. van Dijk, T. Eg-
bers, M. Gosler, L. Hekster, D. Huisman, H. Hulst, L. de Leeuw,
R. Overweg, A. Peters, B. de Rooy, A. van Stek, A. van Teunen-
broek, H. Tier
Leider: P. van den Dungen
Afschrijven bij R. Akkerman, donderdagavond tussen 19.00
en 20.00 uur, tel. 427381.
AFC 5 - NEDLLOYD 6; bijeen: 11.45 uur.
Uitgenodigd worden: F. Berend, J. van Broekhuizen, R. van
Danzig, W. van Danzig, J. van Dijk, A. van Helden, H. Hoen
ders, A. Korper, M. Koster, J. Kraaykamp, G. Lases, T. van
Leeuwen, P. Nipius, H. Rettich, F. Rooseman, W. Steiner, Th.
Willemsen, B. Zomer, S. Zomer, H. van Zutphen
Leider: M. Koster (zaak: 5753005; privé: 438518 privé).
Afschrijven bij M. Koster, donderdagavond tussen 19.00 en
20.00 uur.
AFC6-VD0 3; bijeen: 11.45 uur.
Uitgenodigd worden: F.E. Bovelander, R. Breunesse, R. Crol,
F. van Ede, P. Evers, P. Grondhuis, S. Gunnewijk, R. Hiensch,
A. van der Hoek, D. van der Hoek, A. van der Hoogte, J.H.
Knaap, G.J. Kuiper, E. van de Langeberg, P. Openneer, R. van
Rutten, P. Tramontin
Leider: A. van der Hoek, tel. 428185.
Afschrijven bij A. van der Hoek, donderdagavond tussen
19.00 en 20.00 uur.
FIJNHOUT 2-AFC 7; bijeen: 11.15 uur.
Uitgenodigd worden: R. van Buuren, M.A. Gischler, A. de
Groot, R. Hoopman, E. Jonasse, K. Kouwenberg, M. Kramer,
A. Lagaay, E. Lageveen, R. Lobatto, J. Lüske, L. van der Plas,
M. Schuller, R. Sluyter, J. Smit, M. van der Weyden.
Leider: M. Schuller, tel. 381471.
Afschrijven bij M. Schuller, donderdagavond tussen 19.00 en
20.00 uur.
PVF2-AFC8; bijeen: 11.15 uur.
Uitgenodigd worden: F. van Balen, J.P. Coebergh, R. Delfos,
A. van Gaaien, G. de Graaff, A. Hellegers, J. Kiewit de Jonge,
B. Klinkhamer, M.J. Krijnsen, H.J. de Mari, H. Oeberius Kap-
teyn, J. Remarque, A. Ressang, H. Ressang, P. Rikhof, H. Ta-
bernal, M. van Veelen, H. Wopereis
Leider: H.J. de Mari, tel. 243057.
Afschrijven bij H.J. de Mari, donderdagavond tussen 19.00 en
20.00 uur.
AFC 9 - SLOTEN 5; bijeen: 13.45 uur.
Uitgenodigd worden: B. van den Bergh, R. Bosschieter, H.
Brouwer, M. Claus, N. Cohen, W. Crouwel, H. Foppen, K. de
316
626
1
322
658
3
421
737
3
422
743
4
425
756
3
425
760
4
501
783
2
522
803
2
601
822
3