E JUNIOREN
F JUNIOREN
za 8.12: DCG D2 - AFC D2; bijeen: 8.45 uur.
D2: Mathijs v.d. Beest, Arno Bruinsma, Aaron Driessen, Ri
chard Ensel, Maarten van Ettekoven, Sander Haagsma, Dan
ny Hess, Michael Koomen, Lennaert v.d. Linde, Jeroen
Meeus, Wail Montakie, Norbert Jan Neijzen, Rajendra Sitam-
poel, ArnoTijssen
Leiders: de heren W. Haagsma(474060)en B. van Ettekhoven
(173400).
za 8.12: AFC D3 - TOB D1; bijeen: 9.15 uur.
D3: Bart v.d. Bergh, Rogier de Boer, Paul v.d. Bosch, Yuri Bot,
Vincent Eeken, Koos Fuite, Edwin den Hartog, Guilio ladorol-
la, Oscar Keuter, Roel Krook, Gilbert Ruis, Ate Visser, Sydney
Vyent
Leiders: de heren B. Eeken (461057) en D. Fuite (262955).
za 8.12: AFC D4 - IVV D2; bijeen: 10.30 uur.
D4: Jeroen de Booy, Ginode Haan, Osaki Hiroyuki, Michel de
Hond, Jeroen Hooiveld, Gideon Kaufman, Nier Kroonenberg,
Jan Lucas, Dubie Pinto, Thijs Postema, Alan van Ramshorst,
Keiske Shidara, Freddy v.d. Veer, Avi Wijngaarden
Leider: de heer G. de Booij, tel. 443858.
za 8.12: DCG D6 - AFC D5; bijeen: 10.15 uur.
D5: Marius Buning, Arnoud Eweg, Hylke Faber, Janoes Gos-
schalk, Kees Halsema, Vincent Hausman, Mare de Hond, Ivo
Hulskamp, Joost Jonker, Henk Lindeman, Maurice Loonstijn,
Bas Thoomes, Robin Vleeschhouwer, Floris v.d. Wal
Leiding: de heer C. Tromp, tel. 02975 - 40177.
za 8.12: AFC D6 - DIEMEN D3; bijeen: 10.30 uur.
D6: Mourad Ben Arbia, Rudolf de Bruyn, Volketf Drupsteen,
Ramiro Fernandez, Takeshi Fuki, David Gazan, llan Gershon,
Osaki Hiroyuki, Mark Jacob, Rick Kooy, Erwin Lassen, Dudi
Levi, Paul Maya, Ray Schaft
Leiders: de heren Drupsteen (460413) en Schaft (738635).
l.v.m. de Sinterklaasviering bij AFC is erop 1 december geen
programma voor de E junioren. Op woensdag 5 december
wordt er niet getraind.
SINTERKLAASFEEST OP AFC 1 DECEMBER A.S. VOOR
ALLE D, E en F JUNIOREN. AANVANG: 9.45 UUR.
FOTO'S HERFST-2-DAAGSE
De foto's van de Herfst-2-daagse kunnen op zaterdag 15 de
cember a.s. tussen 10 en 12 uur worden afgehaald in het club
huis bij Tineke Koomen.
za 8.12: AFC E1 - DCG E1; bijeen: 9.00 uur.
E1: Ezra van Coevorden, Gideon Coronel, Hanno Egberts, Mi-
chiel Huisman, Joël Kremer, Mischa Kremer, Ramon Mool-
huysen, Nik Nieuwenhuys, Benjamin Pinto, Uri Pop, Paul Sta
rink, Liam Westerveld, Simon v.d. Woude
Leider: D. Huisman, tel. 418133.
za 8.12: VOORLAND E2 - AFC E2; bijeen: 9.00 uur.
E2: Koen v.d. Berg, Menno Blokland, Matthijs v.d. Brink, Inan
Demir, Thomas Faber, Willem Frankenhuis, Pieter Hamel,
Manus Koolschijn, Maarten v.d. Linde, Maurits Martijn, Ma
thijs Openneer, Marlon Putter, Bobby Uitermark, Amos Ver
heul
Leider: P. Openneer, tel. 470709.
za 8.12: JOS E1 - AFC E3; bijeen: 10.00 uur.
E3: Kasper Bernardt, Sirian Bruystens, Clifton de la Conserie,
Shai Fortuin, Elliot Hollander, Jaïr Koekoek, Ramon Schuite
voerder, Bram Speelman, Sjaron Vink
Leider: C. Bernardt, tel. 259120.
za 8.12: AFC E4 - SWIFT E4; bijeen: 9.15 uur.
E4: Asaf Bar Yosef, Raymond v.d. Brink, Michiel Bijdendijk,
Teun Duinhoven, Eran C^ershon, Joris Jansen, Kabir Jansen,
Léon Katz, Larry Kinsbergen, Arthur Kurvers, Michael Michel,
Eduard Röntgen, Tim Verhulsdonck, Bas Wildeman
Leider: M, Kinsbergen, tel. 479458.
za 8.12: WMS E3 - AFC E5; bijeen: 10.15 uur.
E5: Bart Burger, Assher van Faassen, Jasper de Haan, Joël
Krol, Harm Jan v.d. Linde, Daniël Lewenztain, Alon de Lieme,
Jascha Mayer, Reinier Meijer, Motty Sasson, Resa Silvester,
Benno Waterman
Leiders: Peter van Faassen (416650) en Job de Haan
(760581).
za 8.12: AFC E6 - BLAUW WIT E2; bijeen: 10.45 uur.
E6: Sayed Abdullah Khan, Joshua Boekelaar, Daan Franke,
Willem Knemeier, Asar Koulibaly, Masaahi Nishiura, Kees
Ostendorf, Michiel Parson, Peter Simons, Andreas Slot
Leiders: Jacques Parson (174634) en Dick Slot (790193).
l.v.m. de Sinterklaasviering bij AFC is er op woensdag 5 de
cember geen training.
SINTERKLAASFEEST OP AFC 1 DECEMBER A.S. VOOR
ALLE D, E en F JUNIOREN.. AANVANG: 9.45 UUR.
FOTO'S HERFST-2-DAAGSE
De foto's van de Herfst-2-daagse kunnen op zaterdag 15 de
cember a.s. tussen 10 en 12 uur worden afgehaald in het club
huis bij Tineke Koomen.
N .B.: voor aanvangstijden en ligging terreinen zie programma
voor in de Schakel.
za 8.12: AFC F1 - DCG F1; bijeen: 9.45 uur.
za 15.12: AFC F1 - KBV F1; bijeen: 9.45 uur.
F1: Amir Bar Yosef, Sjoerd Egberts, Bob van Hellenberg, Ma-
gid Jansen, Nicky Koomen, Max v.d. Meulen, Daniël de Rid
der, Alexander Röntgen, David Westerhof, Floris v.d. Wiele
Leiders: Ad Westerhof (444217) en Joop Jansen (451545).
za 8.12: DWS F2 - AFC F2; bijeen: 8.30 uur.
16