2.12: NEA 5 - AFC 8; bijeen: 10.00 uur AFC. Scheidsrechter:
A.G. Vollebregt.
9.12: AFC 8 - KLM 2; bijeen: 9.30 uur AFC. Scheidsrechter:
R.A. Buhrs.
Uitgenodigd worden: Bougeidel, G. Buskens, M. Buskens,
Van Donk, Hoegee, Krebs, Louwerse, Molewijk, Perk, RORI-
JE, Servatius, Van Suilen, Vermeulen, Voorthuysen, Willem-
sen, Wijdoogen
Afschrijven, uiterlijk op vrijdagavond van 19.00 tot 20.00 uur bij
Camille Rorije, tel. 256537.
2.12: AFC 9 - AMSTELLAND 5; bijeen: 14.00 uur AFC.
Scheidsrechter: H. Fritzsche.
9.12: THE VICTORY 3 - AFC 9; bijeen: 11.00 uur Victory.
Scheidsrechter: A.G. Vollebregt.
Mededeling: C.K. Bakker en J. Jansen zijn niet speelgerech
tigd. Beide spelers dienen contact op te nemen met de B com
missie (H. Mulder 463818 of R. de Boer 023-281970).
Uitgenodigd worden: E. de Baedts, Boerma, Boom, C.H.
Buschman, P. van Capellen, I. Fung-A-You, De Groot, M. Jan
sen, Koopal, P. Leering, Sabajo, D. Stokvis, J.C. Suurland, Sij-
thof, Usey, VOORHOEVE
Afschrijven Job Voorhoeve, tel. 386010.
2.12: AFC 10 - APGS5; bijeen: 14.00 uur AFC. Scheidsrechter:
H. de Wijs.
9.12: KMVZ 2 - AFC 10; bijeen: 13.30 uur KMVZ.
Mededeling: C. Udo en P. Neyenhoff 2 weken niet opgesteld
i.v.m. geen bericht van afschrijving.
Uitgenodigd worden: v.d. Berg, De Boer, v.d. Bos, D. Ditmeier,
v.d. DUIN, Jüch, Liemburg, Den Os, F. Rooseman, Springer,
Verbeek, Witteveen, P. Wulf, Zuidwijk
Afschrijven, uiterlijk vrijdagavond van 19.00 tot 20.00 uur, bij
Wim v.d. Duin, tel. 6640214.
2.12: MIDDENMEER 7 - AFC 11; bijeen: 14.00 uur Midden-
meer.
9.12: AFC 11 - HRVC 3; bijeen: 14.00 uur AFC. Scheidsrechter:
H. Fritzsche.
Uitgenodigd worden: Bierman, Bouwman, Dennis Bijlsma,
Cruyff, Van Duivenbode, Gyrath, M. Kahn, P. KOSTER, Krak,
Pelsma, Prins, J. en M. Roedema, Ruis, Sajet, Shabi, Speel
man, Sturhoofd, De Vries, Walker
Afschrijven, uiterlijk vrijdagavond van 19.00 tot 20.00 uur, bij
Paul Koster, tel. 023-245166.
2.12: NEA 11 - AFC 12; bijeen: 14.15 uur NEA.
9.12: AFC 12 - Roda '23 10; bijeen: 14.00 uur AFC. Scheids
rechter: P. Roosenschoon.
Uitgenodigd worden: H. en R. Baaima, Bos, Buhren, Elias,
GAMELKOORN, Geluk, Haitsma, P. Henneman, Koster, D.
Mathijse, R. Mathijse, Mienstra, Mulder, Price, Stoppelman,
Swart, Titsing
Afschrijven bij Henk Gamelkoorn, tel. 792354.
2.12: VUURTOREN 5 - AFC 13; bijeen: 14.00 uur Vuurtoren.
9.12: AFC 13 - ST. MARTINUS 7; bijeen: 11.30 uur AFC.
Scheidsrechter: H. de Wijs.
Mededeling: Vrijdag 7 december a.s. afscheidsborrel van
Hans Peters, Café De Heeren van Aemstel, Thorbeckeplein
Amsterdam, 21.00 uur.
Uitgenodigd worden: Van Bavel, F. Beumer, R. Böhne, D. Co-
hen, J. Felius, M. Groen, R. van Heijningen, R. Kinsbergen,
Langeberg, H. Peters, M. Reddering, W. Ringe, R. van Scha-
jik, H. da Silva Curiël, B. Veldkamp, M. v.d. Woude
Afschrijven (uiterlijk vrijdagavond van 19.00 tot 20.00 uur) bij
Johan Felius, tel. 209723.
2.12: AFC 14 - SLOTERPARK 6; bijeen: 11.30 uur AFC.
Scheidsrechter: P. Roosenschoon.
9.12: ST. MARTINUS 8 - AFC 14; bijeen: 14.00 uur Martinus.
Uitgenodigd worden: P.A. van Dam, M.J. van Eekeren, E.J.H.
Fetter, A.A.M. de Groot, J.P. Kolk, D.J. VAN LEEUWEN, R.
Luyendijk, Lijppens, Reinigert, A. van Rijn, J.B. Stigter, M. Vel-
thoven, J. Wouterson, PA. Zwemmer, C.J. Zwemmer
Afschrijven bij Diederik van Leeuwen (uiterlijk vrijdagavond
van 19.00 - 20.00 uur) tel. 020 - 838827.
11