LIGGING TERREINEN
PROGRAMMA
AFC F2 - De Geuzen F1
7-1
Amstelveen F3 - AFC F3
0-5
AFC F4 - Buitenveldert F3
1-5
AFC F5- Sloterdijk F3
2-3
Meteoor F2 - AFC F6
0-3
AFC F7 - WA/Spartaan F4
0-3
UITSLAGEN ZONDAG 11 NOVEMBER
RCH-AFC
3-2
ADO '20 2 - AFC 2
0-1
Alle overige vastgestelde wedstrijden werden afgelast.
In de laatste Schakel werden voor zaterdag 27 oktober jl. abu
sievelijk de verkeerde uitslagen opgenomen. Hierbij een cor
rectie:
UITSLAGEN ZATERDAG 27 OKTOBER
AFC - Rood Wit/A
4-0
AFC 2 - Kismet '82 4
3-1
Watergraafsmeer 2 - AFC 3
4-1
VDO 2 - AFC 4
1-0
AFC 5 SDW 2
3-3
AFC 6 - Uithoorn 5
0-4
Sloten 3 - AFC 7
1-0
Sporting Zuid 3 - AFC 8
1-3
AFC 9 - Zeeburg ia 6
2-9
Quick Boys A1 - AFC A1
2-2
AFC D1 - Argon D1
2-1
AFC D2 - Sp. Noord D1
2-0
DCG D3 - AFC D3
2-4
Sloterdijk D3 - AFC D4
0-8
AFC D5 - Diemen D3
8-1
DWSD3-AFC D6
5-0
IVV E1 - AFC E1
3-0
AFC E2 - DCG E2
3-2
AFC E3 - TOG E1
3-4
Argon E7-AFC E4
1-6
Swift E6 - AFC Ê6
2-1
AFC F1 - Almere F1
2-1
AFC F2 - DCG F2
7-0
AFC F4 - RKAV F2
4-0
Rood Wit/A F3 - AFC F6
4-3
Sloterdijk F4 - AFC F7
3-2
Abcoude, Sportpark De Hollandse Kade, Nieuwe Amster-
damseweg, Abcoude, tel. 02946-398.
ABN, Jan Tooroplaan 48, Amstelveen.
ADO '20, Sportpark De Vlotter, Oosterweg te Heemskerk
(NH), tel. 02510-37817.
Ajax, Sportpark Voorland, Amsterdam-Oost, tel. 935133
9336561.
Amstelland, Sportpark Strandvliet, tel, 965551.
Amstelveen, Sportlaan Zuid, Amstelveen, tel. 452443.
AMVJ, Sportpark 't Loopveld, tel. 457248.
AS '80, Sportpark Klein Brandpark, Almere, tel. 03240-31335.
Buitenboys, Polderkwartier, Almere-Buiten, tel. 03240-22197.
Buitenveldert, Sportpark Buitenveldert, De Boelelaan, Am
sterdam-Zuid, tel. 445577.
Bijlmer, Sportpark De Toekomst, Amsterdam-Z.O., tel.
966365.
CTO '70, Sportpark De Toekomst, Amsterdam-Z.O., tel.
966020.
DVVA, Sportpark Drieburg, Kruislaanbij deWeesperzijde, tel.
949626.
DWV, Sportpark Elzenhagen, Amsterdam-Noord, tel. 369195.
Germaan, Sportpark De Eendracht, Corn. Outshoornstraat,
tel. 137323.
Geuzen, Sportpark Voorland, tel. 927617.
KBV, Sportpark Riekerhaven, Amsterdam-West, tel. 173635.
St. Martinus, Sportpark Overburg, Amstelveen, tel. 413882.
Muiden, Prinses Irenestraat, Muiden, tel. 02942-3374.
NFC, Sportlaan, Amstelveen-Zuid, tel. 412696.
Osdorp, Sportpark Sloten, tel. 173330.
Pancratius, Sportcomplex Badhoevedorp, Lindberghstraat,
Badhoevedorp, tel. 02968-3507.
RKAVIC, Sportpark Escapade, Amstelveen, tel. 02963-1737.
Rood Wit/A, Sportpark De Weeren, Amsterdam-Noord, tel.
361596.
Sloterdijk, Roos van Dekemaweg, Sportpark Multatuliweg,
Am sterdam-West, tel. 864003.
Sloterplas, Sportpark Spieringhorn, Rhöneweg, Sloterdijk,
tel. 881510.
Sporting Zuid, Sportpark Het Loopveld, Amstelveen, tel.
430330.
UVS, Sportpark In de Kikkerpolder a/d Oegstgeesterweg.
Voorland, Sportpark Voorland, Am sterdam-Oost, tel. 926855.
V&V, Sportpark Ookmeer, Troelstralaan, Amsterdam, tel.
138335.
VVGA, Sportpark Voorland, Middenweg, tel. 6657233.
ZRC, Sportpark Sloten, tel. 178278.
Wartburgia, Sportpark Drieburg, tel. 920810.
PROGRAMMA ZATERDAG 17 NOVEMBER
tijd
wedstrijd
kl.
nr.
veld
15.00
AFC Vet. - Concordia Vet.
2
14.30
ABN-AFC
025
047
1
12.00
Amstelveen 6 - AFC 2
041
113
3
14.30
AFC 3 - Uithoorn 2
043
123
4
12.30
AFC 4 - Middenmeer 5
055
167
4
12.00
Germaan 2 - AFC 5
057
181
1
14.30
Amstelveen 9 - AFC 6
060
193
4
12.30
AFC 7 - Zeeburgia 7
061
197
3
14.30
AFC 8 - Sloten 4
063
207
3
10.00
VVGA 8 -AFC 9
068
234
2
14.30
AFC A1 - Volendam A1
LJC
30181
11.15
Buitenveldert D1 - AFC D1
801
008
1
11.00
Sloterplas D1 - AFC D2
804
025
1
10.00
AFC D3 - WA/Spartaan D3
808
045
3
11.15
AFC D4 - Volewijckers D3
813
073
3
10.00
Buitenveldert D4 - AFC D5
816
093
3
11.15
AFC D6 - DCG D5
816
092
4
10.00
AFC E1 - DWS E1
900
097
4
10.00
Buitenboys E2 - AFC E2
902
110
2
10.00
Geuzen E1 - AFC E3
916
154
1
10.00
AFC E4 - Gold Star E1
910
1
10.30
AMVJ E1 - AFC E5
923
191
3
11.30
AFC E6 - DCG E8
924
195
2
10.00
Voorland F1 - AFC F1
951
204
2
10.00
V&V F1 - AFC F2
955
225
3
10