voorlopige E5 selectie
woensdag 15.30 -16.30 uur o.l.v. J. Verhagen
Indeling voorlopige selecties
E1
Nik Nieuwenhuys, Benjamin Pinto, Liam Westerveld, Simon
v.d. Woude, Ezra van Coevorden, Gideon Coronel, Hanno
Egberts, Michiel Huisman, Joël Kremer, Mischa Kremer, Ra
mon Moolhuysen, Paul Starink
E2
Matthijsv.d. Brink, Joost Jonker, Maarten v.d. Linde, Maurits
Mathijs, Menno Blokland, Inon Demer (aanvulling wordt later
bekend gemaakt)
E3
Kasper Bernardt, Sirian Bruysters, Shai Fortuin, Jain Koe
koek, Elliot Hollander, Clifton de la Conserie, Bram Speel
man, Ramon Scuitevaarder, Sjaron Vink
E4 en E5 wordt pas later bekend gemaakt.
Algemeen
De E1 en E2 spelen op een heel veld, en de E3, E4, E5.
De VOORLOPIGE selectie indelingen kunnen veranderd
worden. Om eventuele teleurstellingen te voorkomen dient
hiermee rekening gehouden te worden.
Uiteraard dient iedereen in het bezit te zijn van het AFC stan
daard tenue en wit reserve shirt.
Voor de E4 en E5 worden nog vriendschappelijke of onderlin
ge wedstrijden georganiseerd.
Vriendschappelijke wedstrijden E junioren
za 18.8: ZEEBURGIA E1 - AFC E1,11.15 uur; bijeen: 10.00
uur.
wo 22.8: AFC E1 -AJAXE1,17.00 uur, veld 2; bijeen: 16.00
uur
za 25.8: ALMERE E1 - AFC E110.00 uur; bijeen: 8.45 uur.
wo 29.8: BUITENVELDERT E1 - AFC E118.30 uur; bijeen:
17.30 uur.
za 18.8: ZEEBURGIA E2 - AFC E2, 10.00 uur; bijeen: 9.00
uur.
za 25.8: ALMERE E2 - AFC E2,10.00 uur; bijeen: 8.45 uur
wo 29.8: AFC E2 - BUITENVELDERT E2, 18.30 uur, veld 4;
bijeen: 17.30 uur.
za 25.8: ALMERE E3 - AFC E3,11.30 uur; bijeen: 10.15 uur.
Indeling voorlopige selecties
F1 F2
David Westerhof, Amir Bar Yosef, Nicky Koomen, Alexander
Röntgen, Max v.d. Meulen, Jordi Diepeveen, Nicolas Carter
Johnson, Thomas Hamersma, Jan Rube, llan Vink, Jeroen
Philipsen, Reinier de Jong, Marijn Bruystens, Sjoerd Eg
berts, Magid Jansen, Andreas Slots
F3 F4 selectie
Tjidako Gaspers, Marc Jacob, Ruben Slager, Daniël de Rid
der, Louis Stam, Ruben de Jong, Floris Hakvoort, Wouter van
Diemen, Michael Levi, Floris v.d. Wiele, Sebastiaan Middel
hoven, Sander Staaks, Sebastian van Wely, Tom Korver,
Laurens Polder, Joris Bijdenbijk, Michael Boogaard, Michel
Nivard, Eylard van Fenema, Leon Haverkamp, Simon Muller,
Sander Hofstaetter, Maarten Kolenbrander, Sayed Abdullah
Khan, Lo Andela
Algemeen
De VOORLOPIGE selectie indelingen kunnen veranderd
worden. Om eventuele teleurstellingen te voorkomen dient
hiermee rekening gehouden te worden.
Uiteraard dient iedereen in het bezit te zijn van het AFC stan
daard tenue en wit reserve shirt.
Voor de F3 en F4 worden nog vriendschappelijke of onderlin
ge wedstrijden georganiseerd.
Vriendschappelijke wedstrijden F junioren
za 18.8: ZEEBURGIA F1-AFCF110.00 uur; bijeen: 9.00 uur.
za 25.8: ALMERE F1 - AFC F110.00 uur; bijeen: 8.45 uur.
wo 29.8: BUITENVELDERT F1 - AFC F1,18.30 uur; bijeen:
17.30 uur.
za 25.8: ALMERE F2 - AFC F2,10.00 uur; bijeen: 8.45 uur.
wo 29.8: BUITENVELDERT F2 - AFC F2, 18.30 uur; bijeen:
17.30 uur.
MEDEDELINGEN F JUNIOREN
Trainingsprogramma per team m.i.v. 15.8.1990
voorlopige F1 selectie
woensdag 14.30 -15.30 uur o.l.v. de heer Verhagen
voorlopige F2 selectie
woensdag 14.30 -15.30 uur o.l.v. de heer Verhagen
voorlopige F3 selectie
woensdag 13.30 -14.30 uur o.l.v. de heer Verhagen
voorlopige F4 selectie
woensdag 13.30 -14.30 uur o.l.v. de heer Verhagen
11