01
D(
Qi
Qi
S|
Zi
N«
Ni
S|
Zi
MEDEDELINGEN 0 JUNIOREN
Trainingstijden
C1 woensdag
vrijdag
maandag
woensdag
maandag
woensdag
woensdag
C2
C3
C4
18.30-19.45 uuro.l.v.
17.30 -18.45 uuro.l.v.
18.15-19.15 uuro.l.v.
17.30 -18.30 uuro.l.v.
18.15 -19.15 uur o.I.v.
17.30-18.30 uuro.l.v.
15.30 -16.30 uur o.l.v.
J. Esteban
J. Esteban
M. Verburg
M. Verburg
M. Verburg
M. Verburg
D. Bakker
Indeling competitie
C1 Afd. 702 t.w.: WA/Spartaan, AS '80, De Volewijckers,
Ajax, DCG, DWV, Buitenveldert, St. Martinus, Sloterpark,
RKDES, NFC, AFC.
C2, C3 en C4 is nog niet bekend.
Programma
wo 22.8: AFC C1 -ALPH. BOYS, 19.00 uur; bijeen: 18.15 uur.
-p( za25.8: TOERNOOI ARGON, 10.00 uur; bijeen: 8.45 uur. Ar-
gon, Sportpark Gemeentecomplex Hoofdweg, Mijdrecht, tel.
02979-81886.
g Opstelling nader bekend te maken.
Programma toernooi Argon
10.00 uur Ajax-AFC, veld 2
1110 uur AFC - IJsselmeervogels, veld 3
12.20 uur AFC - Haarlem, veld 3
14.00 uur Kruisfinales
15.10 uur Finale 3e en 4e plaats
15.10 uur Finale
16.00 uur Einde
Z
IV
MEDEDELINGEN D JUNIOREN
Trainingsprogramma per team m.i.v. 13.8.1990
voorlopige D1 selectie
maandag 17.30 -18.30 o.l.v. J. Esteban
woensdag 17.30 -18.30 uur idem
voorlopige D2 selectie
maandag 16.30-17.30uuro.l.v. D. Bakker
woensdag 16.30-17.30 uur idem
voorlopige D3 selectie
.maandag 16.30-17.30 uuro.l.v. D. Bakker
woensdag 16.30 -17.30 uur idem
voorlopige D4 selectie
woensdag 15.30-16.30 uur o.I.v. D. Bakker
voorlopige D5 selectie
woensdag 15.30-16.30 uuro.l.v. D. Bakker
Indeling voorlopige selecties
D1
Lucas Anderson, Anthony de Bies, Maarten Blokland, Arno
Bruinsma, Rivelino Baarn, Dennis Husers, Nicky van Kam
pen, Bobby Gehring, Nino Ockhuysen, Kai Uiterwijk,
Wensley Tiendalli, Sidney Vyent, Peter Paul Veenhoven, Pa
trick de Weerd, David v.d. Woude
D2
Mathijs v.d. Beest, Richard Ensel, Maarten van Ettekoven,
Sander Haagsma, Michael Koomen, Lennaertv.d. Linde, Je
roen Meens, Norbert Jan Neijzen, RajendraSitampoel, Arno
Tijssen, Danny Hess, Oscar Kenter, Marius Buning, Aaron
Driessen
D3
Vincent Eeken, Koos Fuite, Edwin den Hartog, Guilio ladorol-
la, Gilbert Ruis, Yuri Bot, Janoes Gosschalk, Roel Krook, Ro
bin Vleeschouwer, Ate Visser, Paul v.d. Bosch, Wail Mouta-
kie, Rogier de Boer
D4
Jeroen de Booy, Gino de Haan, Osaki Hiroyuki, Michel de
Hond, Jeroen Hooiveld, Nier Kroonenburg, Dubie Pinto, Thijs
Postema, Alan van Ramshorst, Keiske Shidara, Freddy v.d.
Veer, Avi Wijngaarden, Gideon Kaufman, Erwin Lassen
D5
Arnout Eweg, Hylke Faber, Ivo Hulskamp, Paul Maija, Susu-
ma Hadame, Bas Thoomes, Benjamin Jacob, Bart v.d.
Bergh, Ray Schaft, Jan Lucas, llanGershon, Mourad BarAr-
bia, Rick Kooy
Algemeen
De VOORLOPIGE selectie indelingen kunnen veranderd
worden. Om eventuele teleurstellingen te voorkomen dient
hiermee rekening gehouden te worden.
Uiteraard dient iedereen in het bezit te zijn van het AFC stan
daard tenue en wit reserve shirt.
Voor de D4 en D5 worden nog vriendschappelijke of onderlin
ge wedstrijden georganiseerd.
Vriendschappelijke wedstrijden D junioren
za 18.8: ZEEBURGIA D1 - AFC D1, 11.15 uur; bijeen: 10.00
uur.
wo 22.8: AFC D1 -AJAXD1,18.00 uur, veld 2; bijeen: 17.00
uur.
wo 29.8: BUITENVELDERT D1 - AFC D118.30 uur; bijeen:
17.30 uur.
za 18.8: ZEEBURGIA D2 - AFC D2, 10.00 uur; bijeen: 9.00
uur.
za25.8: ALMERE D2 - AFC D2, 11.30 uur; bijeen: 10.15 uur.
wo 29.8: AFC D2 - BUITENVELDERT D2, 18.30 uur, veld 2;
bijeen: 17.30 uur.
za25.8: ALMERE D3 - AFC D3,11.30 uur; bijeen: 10.15 uur.
wo 29.8: AFC D3 - BUITENVELDERT D3, 19.30 uur, veld 2;
bijeen: 18.30 uur.
MEDEDELINGEN E JUNIOREN
Trainingsprogramma per team m.i.v. 13.8.1990
voorlopige E1 selectie
maandag 17.30-18.30 uuro.l.v. J. Verhagen
woensdag 16.30 -17.30 uur idem
voorlopige E2 selectie
maandag 16.30 -17.30 uur o.l.v. J. Verhagen
woensdag 15.30 -16.30 uur idem
voorlopige E3 selectie
maandag 16.30-17.30 uuro.l.v. J. Verhagen
woensdag 16.30 -17.30 uur idem
voorlopige E4 selectie
woensdag 15.30 -16.30 uur o.l.v. J. Verhagen
10