ZATERDAG
DCG, Sportpark Ookmeer, Amsterdam-West, tel. 139209.
SDZ, Transformatorweg 10, Amsterdam-Noord, tel. 821819.
DWS, Sportpark Spieringhorn, Amsterdam-West, tel.
881627.
DWG, Sportpark Ookmeer, Amsterdam-West, tel. 130100.
V&V, Sportpark Ookmeer, Troelstralaan, Amsterdam, tel.
138335.
Pancratius, Sportcomplex Badhoevedorp, Lindberghstraat,
Badhoevedorp, tel. 02968 - 3507.
Blauw Wit, Sportpark Sloten, Amsterdam-West, tel. 711944.
Diemen, Sportpark Spoorzicht, Diemen, tel. 992048.
WVHEDW, Sportpark Voorland, achter Ajax-stadion, Mid
denweg, Amsterdam-Oost, tel. 926188.
Y-Boys, Sportpark De Weeren, Amsterdam-Noord, tel.
325493.
Voorland, Sportpark Voorland, Amsterdam-Oost, tel.
926855.
NEA, J. Persijnstraat, Ouderkerk a/d Amstel, tel. 02963 -
3502.
WA, Sportpark Jan van Galen, Amsterdam-West, tel.
188766.
Zeeburgia, Sportpark Middenmeer, Amsterdam-Oost, tel.
942741
De Volewijckers, Sportpark Buiksloterbanne, Amster
dam-Noord, tel. 316433.
Rood Wit/A, Sportpark De Weeren, Amsterdam-Noord, tel.
361596.
AS '80, Sportpark Klein Brandpark, Almere, tel. 03240 -
31335.
VDO, Sportlaan, Uithoorn, tel. 02975 - 6 35 02.
NFC, Sportlaan, Amstelveen-Zuid, tel. 412696.
Zandvoortmeeuwen, Vondellaan, Zandvoort, tel. 02507-
14134
VVOG, terrein Sportcomplex De Strokei, Harderwijk, tel.
03410-12896
Arsenal, Sportpark 't Loopveld, Kalfjeslaan, Amsterdam, tel.
020 - 459496
VOC, Overschiese Kleiweg, Rotterdam, tel. 010 - 4224918
Rivalen, Sportpark Riekerhaven, Amsterdam, tel. 020 -
174190
SNA, Sportpark De Eendracht, tel. 020 -132245
PROGRAMMA ZATERDAG 24 MAART
AFC1 - NEDLLOYD (31), 14.30 uur, veld 1bijeen: 13.15 uur.
Uitgenodigd worden: M. Berman, J. Blank, H. Bijlsma, R.
Groenteman, E. Heyt, H. Hulst, Th. Husers, W. Husers, F.
Laarhoven, E. Meijer, E. Seunke, J. Uchtman, B.J. van der
Jagt, P. van Dord, G.J. Kuiper, J.A. Tossijn
Afschrijven bij Hans Huistop donderdagavond tussen 19.00
en 20.00 uur, tel. 020-926517 of 020-445575.
SLOTERDIJK 2 - AFC 5 (79), 12.30 uur, veld 1bijeen: 11.45
uur.
Uitgenodigd worden: D. Bakker, R. Crol, P. Grondhuis, A. v.d.
Hoek, A. v.d. Hoogte, J. Houben, E. v.d. Langenberg, M. v.d.
Hoek, E. v.d. Bogt
Afschrijven bij A. v.d. Hoek, donderdagavond tussen 19.00
en 20.00 uur, tel. 428185.
RODA 23 5 - AFC 7 (128), 14.00 uur, veld 3; bijeen: 1115 uur.
Uitgenodigd worden: F. van Balen, R. Delfos, E. Deur, A. van
Gaaien, A. Hellegers, J. Kiewiet de Jonge, H.J. de Mari, J.P.
Coebergh, H. Oeberius Kapteijn, A. Ressang, J. Remarque,
H. Ressang, H. Wopereis
Afschrijven bij H.J. de Mari, donderdagavond tussen 19.00
en 20.00 uur, tel. 020-243057
AFC 8 - RKAV 4 (134), 14.30 uur, veld 4; bijeen: 13.45 uur.
Uitgenodigd worden: A.A. Buysmann, E. Erdogan, O.V. v.d.
Harst, M.A. Gischler, R. van Buuren, E. Lageveen, P.W. van
Zinnicq Bergmann, J. Ubbens, M. Briganti, E. Jonasse, M.
NolstTrenite, L. van der Plas, R. van Rijckevorsel, M. Schul-
ler, H. de Vries, J. Ouwehand, A. Lagaay, M. Kramer
Afschrijven bij R. van Rijckevorsel op donderdagavond tus
sen 19.00 en 20.00 uur, tel. 020-380448.
PROGRAMMA ZATERDAG 31 MAART
AFC 3 - BUITENVELDERT 5 (67), 14.30 uur, veld 1; bijeen:
13.45 uur.
Uitgenodigd worden: R.J. Beaujean, S. Bierman, J. v.d. En-
de, R. Gielen, W. van Gorp, C. Karsten, E.J. Meindersma, F.
Meyer, M. Nieuwe Weme, N. van Ommeren, M. Radelaar, M.
de Ridder, R. Ritz, R. Snow, S. Woldringh, F.Toth, C. van Dijk
Afschrijven bij S. Woldringh, Donderdagavond tussen 19.00
en 20.00 uur, tel. 020-733864.
AFC 5 - DWV 3 (82), 14.30 uur, veld 2; bijeen: 13.45 uur.
Uitgenodigd worden: D. Bakker, R. Crol, P. Grondhuis, A. v.d.
Hoek, A. v.d. Hoogte, J. Houben, E. v.d. Langenberg, M. v.d.
Hoek, E. v.d. Bogt
Afschrijven bij A. v.d. Hoek, donderdagavond tussen 19.00
en 20.00 uur, tel. 428185.
AFC6-ABN 5 (120), 14.30 uur, veld 4; bijeen: 13.45 uur.
Uitgenodigd worden: B. v.d. Berg, R. Brouwer, N. Cohen, W.
Crouwel, K. de Graaf, Th. Groeneveld, B. Knijf, A. Landman,
R. Mantel, L. Smit, S. Stek, C. Tromp, D. Visser, R. Verwoerd,
W. Vos, A. Westerhof, B. Witteveen, J. van Zweden, W. de
Witt, M. de Hond, M. Claus, H.J. Foppen
Afschrijven bij B. v.d. Bergh, donderdagavond tussen 19.00
en 20.00 uur tel. 020-429226
AFC 7 - ZEEBURGIA 6 (126), 14.30 uur, veld 3; bijeen: 13.45
uur.
Uitgenodigd worden: F. van Balen, R. Delfos, E. Deur, A. van
Gaaien, A. Hellegers, J. Kiewiet de Jonge, H.J. de Mari, J.P.
Coebergh, H. Oeberius Kapteijn, A. Ressang, J. Remarque,
H. Ressang, H. Wopereis
Afschrijven bij H.J. de Mari, donderdagavond tussen 19.00
en 20.00 uur, tel. 020-243057
RIVALEN 2 - AFC 8 (136), 14.00 uur, veld 2; bijeen: 13.15 uur.
Uitgenodigd worden: A.A. Buysmann, E. Erdogan, O.V. v.d.
Harst, M.A. Gischler, R. van Buuren, E. Lageveen, P.W. van
Zinnicq Bergmann, J. Ubbens, M. Briganti, E. Jonasse, M.
Nolst Trenite, L. van der Plas, R. van Rijckevorsel, M. Schul-
ler, H. de Vries, J. Ouwehand, A. Lagaay, M. Kramer
Afschrijven bij R. van Rijckevorsel op donderdagavond tus
sen 19.00 en 20.00 uur, tel. 020-380448.
9