B.J. van der Jagt, P. van Dord, G.J. Kuiper, J.A. Tossijn
Afschrijven bij Hans Hulst op donderdagavond tussen 19.00
en 20.00 uur, tel. 020-926517 of 020-445575.
AFC 2 - PANCRATIUS 2 (12114.30 uur, veld 2; bijeen: 13.45
uur. Scheidsrechter: J.W.J. Schouwenaar.
Uitgenodigd worden: R. Akkerman, A. Anderiesen, K. Baar-
schers, R. van Doesburg, H. Drenkelford, R. van Dijk, T. Eg-
bers, L. Hekster, D. Huisman, R. Overweg, A. Peters, A. van
Stek, B. de Rooy, A. van Teunenbroek, H. Tier, R. van Dijk
Afschrijven bij R. Akkerman op donderdagavond tussen
19.00 en 20.00 uur, tel. 020-427381
ALMERE 2 - AFC 3 (123), 13.00 uur, veld 2; bijeen: 12.15 uur.
Uitgenodigd worden: R.J. Beaujean, S. Bierman, J. v.d. En-
de, R. Gielen, W. van Gorp, C. Karsten, E.J. Meindersma, F.
Meyer, M. Nieuwe Weme, N. van Ommeren, M. Radelaar, M.
de Ridder, R. Ritz, R. Snow, S. Woldringh, F.Toth, C. van Dijk
Afschrijven bij S. Woldringh, Donderdagavond tussen 19.00
en 20.00 uur, tel. 020-733864.
ARSENAL 3 - AFC 4 (140), 14.30 uur, veld 3; bijeen13.45 uur.
Uitgenodigd worden: B. van Barneveld, J. van Broekhuizen,
R. van Dantzig, M. Koster, J. Kraaykamp, H. Koenders, G. La-
ses, M. van Haaren,T. van Leeuwen, P. Nipius, H. v.d. Pol, H.
Rettich, F. Rozeman, J. Rump, Th. Willemse, B. Zomer, S.
Zomer, H. van Zutphen, A. Korper, J. van Dijk, W. Danzig
Afschrijven bij M. Koster, donderdagavond tussen 19.00 en
20.00 uur, tel. 020-438518 over overdag 5753005.
AFC 5 is vrij!
RAP 8 - AFC 6 (215), 12.00 uur, veld 2; bijeen: 11.15 uur.
Uitgenodigd worden: B. v.d. Berg, R. Bosschieter, R. Brou
wer, N. Cohen, W. Crouwel, K. de Graaf, Th. Groeneveld, B.
Knijf, A. Landman, R. Mantel, L. Smit, S. Stek, C. Tromp, D.
Visser, R. Verwoerd, W. Vos, A. Westerhof, B. Witteveen, J.
van Zweden, W. de Witt, M. de Hond, M. Claus, H.J. Foppen
Afschrijven bij B. v.d. Bergh, donderdagavond tussen 19.00
en 20.00 uur tel. 020-429226
RODA '23 5 - AFC 7 (236), 14.00 uur, veld 3; bijeen: 13.15 uur.
Uitgenodigd worden: F. van Balen, R. Delfos, E. Deur, A. van
Gaaien, A. Hellegers, J. Kiewiet de Jonge, H.J. de Mari, J.P.
Coebergh, H. Oeberius Kapteijn, A. Ressang, J. Remarque,
H. Ressang, H. Wopereis
Afschrijven bij H.J. de Mari, donderdagavond tussen 19.00
en 20.00 uur, tel. 020-243057
AFC 8 - RKAV 3 (249), 14.30 uur, veld 3; bijeen: 13.45 uur.
Uitgenodigd worden: A.A. Buysmann, E. Erdogan, O.V. v.d.
Harst, M.A. Gischler, R. van Buuren, E. Lageveen, P.W. van
Zinnicq Bergmann, J. Ubbens, M. Briganti, E. Jonasse, M.
Nolst Trenite, L. van der Plas, R. van Rijckevorsel, M. Schul-
ler, H. de Vries, J. Ouwehand, A. Lagaay, M. Kramer
Afschrijven bij R. van Rijckevorsel op donderdagavond tus
sen 19.00 en 20.00 uur, tel. 020-380448.
PROGRAMMA ZATERDAG 3 FEBRUARI
SCHELLINGWOUDE1 - AFC 1 (45), 14.00 uur, veld 1bijeen:
13.15 uur. Scheidsrechter: B. Radouane.
Uitgenodigd worden: M. Berman, J. Blank, H. Bijlsma, R.
Groenteman, E. Heyt, H. Hulst, Th. Husers, W. Husers, F.
Laarhoven, L. de Leeuw, E. Meijer, E. Seunke, J. Uchtman,
B.J. van der Jagt, P. van Dord, G.J. Kuiper, J.A. Tossijn
Afschrijven bij Hans Hulst op donderdagavond tussen 19.00
en 20.00 uur, tel. 020-926517 of 020-445575.
ZSGO 2 - AFC 2(121), 12.30 uur, veld 3; bijeen: 11.45 uur.
Uitgenodigd worden: R. Akkerman, A. Anderiesen, K. Baar-
schers, R. van Doesburg, H. Drenkelford, R. van Dijk, T. Eg-
bers, L. Hekster, D. Huisman, R. Overweg, A. Peters, A. van
Stek, B. de Rooy, A. van Teunenbroek, H. Tier, R. van Dijk
Afschrijven bij R. Akkerman op donderdagavond tussen
19.00 en 20.00 uur, tel. 020-427381
AFC 3 - BUITENVELDERT 5 (126), 14.30 uur, veld 1bijeen:
13.45 uur. Scheidsrechter: B.J. Gort.
Uitgenodigd worden: R.J. Beaujean, S. Bierman, J. v.d. En-
de, R. Gielen, W. van Gorp, C. Karsten, E.J. Meindersma, F.
Meyer, M. Nieuwe Weme, N. van Ommeren, M. Radelaar, M.
de Ridder, R. Ritz, R. Snow, S. Woldringh, F. Toth, C. van Dijk
Afschrijven bij S. Woldringh, Donderdagavond tussen 19.00
en 20.00 uur, tel. 020-733864.
AFC 4-FLAMINGO 2 (143), 12.30 uur, veld 1bijeen: 11.45
uur.
Uitgenodigd worden: B. van Barneveld, J. van Broekhuizen,
R. van Dantzig, M. Koster, J. Kraaykamp, H. Koenders, G. La-
ses, M. van Haaren,T. van Leeuwen, P. Nipius, H. v.d. Pol, H.
Rettich, F. Rozeman, J. Rump, Th. Willemse, B. Zomer, S.
Zomer, H. van Zutphen, A. Korper, J. van Dijk, W. Danzig
Afschrijven bij M. Koster, donderdagavond tussen 19.00 en
20.00 uur, tel. 020-438518 over overdag 5753005.
SLOTERDIJK 2 - AFC 5 (148), 12.30 uur, veld 1bijeen: 11.45
uur.
Uitgenodigd worden: D. Bakker, R. Crol, P. Grondhuis, A. v.d.
Hoek, A. v.d. Hoogte, P. Hof, J. Houben, E. v.d. Langenberg,
M. v.d. Hoek, E. v.d. Bogt, G. Hof
Afschrijven bij A. v.d. Hoek, donderdagavond tussen 19.00
en 20.00 uur, tel. 428185.
AFC 6- ABN 5(218), 14.30 uur, veld 2; bijeen: 13.45 uur.
Uitgenodigd worden: B. v.d. Berg, R. Bosschieter, R. Brou
wer, N. Cohen, W. Crouwel, K. de Graaf, Th. Groeneveld, B.
Knijf, A. Landman, R. Mantel, L. Smit, S. Stek, C. Tromp, D.
Visser, R. Verwoerd, W. Vos, A. Westerhof, B. Witteveen, J.
van Zweden, W. de Witt, M. de Hond, M. Claus, H.J. Foppen
Afschrijven bij B. v.d. Bergh, donderdagavond tussen 19.00
en 20.00 uur tel. 020-429226
AFC 7 - ZEEBURGIA 6 (233), 14.30 uur, veld 3; bijeen: 13.45
uur.
Uitgenodigd worden: F. van Balen, R. Delfos, E. Deur, A. van
Gaaien, A. Hellegers, J. Kiewiet de Jonge, H.J. de Mari, J.P.
Coebergh, H. Oeberius Kapteijn, A. Ressang, J. Remarque,
H. Ressang, H. Wopereis
Afschrijven bij H.J. de Mari, donderdagavond tussen 19.00
en 20.00 uur, tel. 020-243057
RIVALEN 2 - AFC 8 (249), 14.00 uur, veld 2; bijeen: 13.15 uur.
Uitgenodigd worden: A.A. Buysmann, E. Erdogan, O.V. v.d.
Harst, M.A. Gischler, R. van Buuren, E. Lageveen, P.W. van
Zinnicq Bergmann, J. Ubbens, M. Briganti, E. Jonasse, M.
Nolst Trenite, L. van der Plas, R. van Rijckevorsel, M. Schul-
ler, H. de Vries, J. Ouwehand, A. Lagaay, M. Kramer
Afschrijven bij R. van Rijckevorsel op donderdagavond tus
sen 19.00 en 20.00 uur, tel. 020-380448.
19