PROGRAMMA
UITSLAGEN ZONDAG 14 JANUARI
DWVB1-AFCB1 (vr.)
5-4
Senioren
KBV B2-AFC B2(612)
1-5
AFC-NFC (vr.)
1-2
AFC B3 - RKAV B2 (624)
2-4
NFC 2 - AFC 2 (vr.)
2-2
AFCC1 - Abcoude C1 (701)
3-2
NFC 3 - AFC Comb, (vr.)
AFC C2-RKDES C2 (714)
4-0
Pancratius 5 - AFC 6 (212)
3-1
St. Martinus C2 - AFC C3 (723)
0-9
Watergraafsmeer 3 - AFC 7 (218)
0-1
AFC C4 - Voorland C4 (727)
3-4
AFC 8 - RKDES 5 (312)
1-1
WVHEDW 3 - AFC 9 (313)
2-2
AFC 10-SC Orient 5 (321)
2-2
DCG 11 - AFC 11 (418)
2-5
AFC 12-ACS 2 (419)
1-1
DCG 13-AFC 13(420)
3-3
Junioren
NFC A1 - AFC A2 (500)
5-2
AFC B2-Almere B2 (612)
Almere n.o.
VDO B2-AFC B3 (624)
2-3
PROGRAMMA ZATERDAG 27 JANUARI
Voorland C1-AFCC1 (701)
3-2
Senioren
14.30 uur: AFC Zat 1 - De Geuzen (025), 1e veld
14.30 uur: AFC Zat 2 - Pancratius 2 (042), 2e veld
UITSLAGEN DINSDAG 16 JANUARI
13.00 uur: Almere 2 - AFC Zat 3 (043), 2e veld
Alphen - AFC
1-3
14.30 uur: Arsenal 3 - AFC Zat 3 (050), 3e veld
AFC Zat 5 is vrij!
12.00 uur: RAP 8 - AFC Zat 6 (065), 2e veld
UITSLAGEN ZATERDAG 20 JANUARI
14.00 uur: Roda '23 5 - AFC Zat 7 (068), 3e veld
Senioren
14.30 uur: AFC Zat 8 - RKAV 3 (070), 3e veld
DCG 1 - AFC Zat 1 (025)
0-2
Nedlloyd 3 - AFC Zat 2 (042)
1-4
Junioren
AFC Zat 3 - Abcoude 2 (043)
1-1
14.00 uur: UVSA1 -AFCA1 (LJC)
AFC Zat 4 - Sloterplas 4 (050)
0-2
11.15 uur: AFCD1-KBVD1 (802), 2e veld
DWSV'61 4-AFC Zat 5 (051)
3-2
10.00 uur: AFC D2 - TOB D/C (804), 2e veld
AFC Zat 6 - DCG 5 (065)
0-3
11.15 uur: AFC D3 - DCG D4 (814), 3e veld
RAP 9 - AFC Zat 7 (068)
5-6
10.00 uur: ZSGO D3 - AFC D4 (816), 2e veld
DWSV '61 8 - AFC Zat 8 (070)
0-2
11.15 uur: DCG E1-AFCE1 (901), 2e veld
9.30 uur: DWS E2 - AFC E2 (907), 2e veld
Junioren
10.30 uur: OVVO E1 - AFC E3(920), 2e veld
AFC D1 - DWS D1 (802)
2-0
10.00 uur: Almere E5 - AFC E4 (924), 3e veld
AFC D2-Blauw Wit D1 (804)
0-2
11.30 uur: Almere E2 - AFC E5 (918), 3e veld
SDWD1 - AFC D3 (814)
Sloterdijk D3 - AFC D4 (816)
afgelast
SNA E/D-AFCE1 (901)
5-2
PROGRAMMA ZONDAG 28 JANUARI
AFC E2-NEAE1 (907)
2-0
Senioren
Orion '86 E/D - AFC E3 (920)
15-0
14.30 uur: AFC - RCH, hoofdveld
Almere E8 - AFC E4 (924)
afgelast
11.30 uur: AFC 2 - SDW 2, hoofdveld
Amstelveen E2 - AFC E5 (918)
9-1
11.00 uur: Soest 2 - AFC 3
AFC F1 - SV Diemen F1 (vr.)
5-1
12.00 uur: ZSGO 2-AFC 4
AFC F2 - SV Diemen F2 (vr.)
1-0
12.00 uur: Pancratius 3 - AFC 5
14.30 uur: AFC 6 - Abcoude 4 (212), 1e veld
12.00 uur: AFC 7 - SDZ 4 (218), 2e veld
UITSLAGEN ZONDAG 21 JANUARI
12.00 uur: USMA 2 - AFC 8 (312), 1 e veld
Senioren
14.30 uur: AFC 9 - KLM 2 (313), 2e veld
Zandvoortmeeuwen - AFC Comb.
niet gespeeld
14.30 uur: DCG 9 - AFC 10 (3215e veld
Zandvoortmeeuwen 2 - AFC Comb.
niet gespeeld
14.30 uur: AFC 11 - MSVA 2 (418), 3e veld
OVVO-AFC Comb.
4-2
12.00 uur: RAP 8 - AFC 12 (419), 2e veld
AFC 6 - DWV 4 (212)
2-4
14.30 uur: AFC 13 - Osdorp 4 (420), 4e veld
AFC 7 - Sloterplas 4 (218)
1-3
Blauw Wit 4-AFC 8 (312)
0-4
Junioren
AFC 9 - Vespucci 4 (313)
4-0
AFC A1zie zaterdag 27 januari
NEC '754-AFC 10(321)
4-2
AFC A2 is vrij!
AFC 11 - Rivalen 4 (418)
2-1
12.00 uur: AFC A3 - DWS A3 (524), 3e veld
Buitenveldert 8 - AFC 12 (419)
2-1
12.00 uur: AFC B1 - Purmersteijn B1 (00), 1 e veld
AFC 13-KBV 9 (420)
4-3
10.00 uur: DWV B2 - AFC B2 (612), 3e veld
10.00 uur: Voorland B3 - AFC B3 (624), 3e veld
Junioren
10.00 uur: AFCC1-KBVC1 (701), 1e veld
ADO '20 A1 - AFC A1 (vr.)
1-1
10.00 uur: AFC C2 - Aalsmeer C1 (714), 2e veld
AFC A2 - DWV A2 (500)
1-3
10.00 uur: Buitenveldert C3 - AFC C3 (723), 3e veld
Swift A2 - AFC A3 (524)
3-2
10.00 uur: Waterwijk C3 - AFC C4 (727), 1 e veld
17