LIGGING TERREINEN
ZATERDAG
De Volewijckers, Sportpark Buiksloterbanne, Amster
dam-Noord, tel. 316433.
KBV, Sportpark Riekerhaven, Amsterdam-West, tel. 173635.
DCG, Sportpark Ookmeer, Amsterdam-West, tel. 139209.
Pancratius, Sportcomplex Badhoevedorp, Lindberghstraat,
Badhoevedorp, tel. 02968 - 3507.
Waterwijk, Mosweg, Almere, tel. 03240 - 36396.
ZVV, complex Poelenburg, Zaandam, tel. 075 - 350302.
Swift, Olympiaplein, Amsterdam-Zuid, tel. 764074.
NFC, Sportlaan, Amstelveen-Zuid, tel. 412696.
VDO, Sportlaan, Uithoorn, tel. 02975 - 6 35 02.
Voorland, Sportpark Voorland, Amsterdam-Oost, tel.
926855.
AS '80, Sportpark Klein Brandpark, Almere, tel. 03240 -
31335.
RAP, Sportpark Buitenveldert, De Boelelaan, Amsterdam,
tel. 445081.
SDW, Sportpark Spieringhorn, Amsterdam-West, tel.
111181.
St. Martinus, Sportpark Overburg, Amstelveen, tel. 413882.
Sloterdijk, Roos van Dekemaweg, Sportpark Multatuliweg,
Amsterdam-West, tel. 864003.
Almere, Sportpark De Marken, Almere, tel. 03240 -100005.
Amstelveen, Sportlaan Zuid, Amstelveen, tel. 452443.
Blauw Wit, Sportpark Sloten, Amsterdam-West, tel. 711944.
NEC '75, Sportpark De Weeren, IJdoornlaan/Beemsterlaan,
Amsterdam-Noord, tel. 324385.
Buitenveldert, Sportpark Buitenveldert, De Boelelaan, Am
sterdam-Zuid, tel. 445577.
O VVO, Sportpark Middenmeer, Amsterdam-Oost, tel.
947641.
RKAVIC, Sportpark Escapade, Amstelveen, tel. 02963 -
1737.
VVGA, Sportpark Voorland, Middenweg, tel. 6657233
DVVA, Sportpark Drieburg, Kruislaan bij Weesperzijde, tel.
949626
TOG, Sportpark Middenmeer, Kruislaan (achter Ajax), tel.
921987
Aalsmeer, Sportpark Hornmeer a/d Dreef, tel. 02977-26380
Nedlloyd, Sportpark de Schinkel, IJsbaanpad, tel. 794226
DWSV '61, Sportpark De Eendracht (terrein SNA), Corn.
Outshoornlaan, tel. 132245
SNA, Sportpark De Eendracht, zie boven.
Zandvoortmeeuwen, Vondellaan, Zandvoort, tel. 02507 -
18328
Alphen, Sportpark De Bijlen, Sportlaan, Alphen a/d Rijn, tel.
01720-73776
Orion, Sportpark Elzenhagen, (terrein KMVZ), tel. 368163.
MEDEDELINGEN ZATERDAGVOETBAL
Wedstrijdformulier
De aanvoerder van een elftal is verplicht het wedstrijdformu
lier voor de wedstrijd te voorzien van de volgende gegevens,
te ondertekenen en aan de scheidsrechter te overhandigen.
1de namen, voorletters en ledennummers
2. de naam van de grensrechter van zijn vereniging
3. het wedstrijdnummer en de klasse waarin gespeeld wordt
(deze gegevens vindt u in de Schakel terug).
Training
maandagavond 20.00 - 21.30 uur zelfstandig
woensdagavond 20.00 - 21.30 uur o.l.v. D. Bakker
Wit reserve shirt
Bij thuiswedstrijden van AFC dienen alle spelers een wit re
serve shirt bij zich te hebben, daar deze in voorkomend geval
NIET meer door de club verstrekt worden.
PROGRAMMA ZATERDAG 13 JANUARI
AFC 1 - ZEEBURGIA 1 (43), 14.30 uur, veld 1; bijeen: 13.45
uur. Scheidsrechter: P.J. Vonk.
Uitgenodigd worden: M. Berman, J. Blank, H. Bijlsma, R.
Groenteman, E. Heyt, H. Hulst, Th. Husers, W. Husers, F.
Laarhoven, L. de Leeuw, E. Meijer, E. Seunke, J. Uchtman,
B.J. van der Jagt, P. van Dord, G.J. Kuiper, J.A. Tossijn
Afschrijven bij Hans Hulst op donderdagavond tussen 19.00
en 20.00 uur, tel. 020-926517 of 020-445575.
AFC 2 - WVHEDW 3 (119), 14.30 uur, veld 4; bijeen: 13.45 uur.
Uitgenodigd worden: R. Akkerman, A. Anderiesen, K. Baar-
schers, R. van Doesburg, H. Drenkelford, R. van Dijk, T. Eg-
bers, L. Hekster, D. Huisman, R. Overweg, A. Peters, A. van
Stek, B. de Rooy, A. van Teunenbroek, H. Tier, R. van Dijk
Afschrijven bij R. Akkerman op donderdagavond tussen
19.00 en 20.00 uur, tel. 020-427381
DVVA3-AFC 3(121), 14.30 uur, veld 2; bijeen: 13.45 uur.
Uitgenodigd worden: R.J. Beaujean, S. Bierman, J. v.d. En-
de, R. Gielen, W. van Gorp, C. Karsten, E.J. Meindersma, F.
Meyer, M. Nieuwe Weme, N. van Ommeren, M. Radelaar, M.
de Ridder, R. Ritz, R. Snow, S. Woldringh, F.Toth, C. van Dijk
Afschrijven bij S. Woldringh, Donderdagavond tussen 19.00
en 20.00 uur, tel. 020-733864.
VOLEWIJCKERS 3 - AFC 4 (138), 14.00 uur, veld 2; bijeen:
13.15 uur.
Uitgenodigd worden: B. van Barneveld, J. van Broekhuizen,
R. van Dantzig, M. Koster, J. Kraaykamp, H. Koenders, G. La-
ses, M. van Haaren,T. van Leeuwen, P. Nipius, H. v.d. Pol, H.
Rettich, F. Rozeman, J. Rump, Th. Willemse, B. Zomer, S.
Zomer, H. van Zutphen, A. Korper, J. van Dijk, W. Danzig
Afschrijven bij M. Koster, donderdagavond tussen 19.00 en
20.00 uur, tel. 020-438518 over overdag 5753005.
AFC 5 - AMVJ 6 (146), 14.30 uur, veld 2; bijeen: 13.45 uur.
Uitgenodigd worden: D. Bakker, R. Crol, P. Grondhuis, A. v.d.
Hoek, A. v.d. Hoogte, P. Hof, J. Houben, E. v.d. Langenberg,
M. v.d. Hoek, E. v.d. Bogt, G. Hof
Afschrijven bij A. v.d. Hoek, donderdagavond tussen 19.00
en 20.00 uur, tel. 428185.
VVGA 5 - AFC 6 (213), 11.30 uur, veld 2; bijeen: 10.45 uur.
Uitgenodigd worden: B. v.d. Berg, R. Bosschieter, R. Brou
wer, N. Cohen, W. Crouwel, K. de Graaf, Th. Groeneveld, B.
Knijf, A. Landman, R. Mantel, L. Smit, S. Stek, C. Tromp, D.
Visser, R. Verwoerd, W. Vos, A. Westerhof, B. Witteveen, J.
van Zweden, W. de Witt, M. de Hond, M. Claus, H.J. Foppen
Afschrijven bij B. v.d. Bergh, donderdagavond tussen 19.00
en 20.00 uur tel. 020-429226
AFC 7 - AMSTELLAND 5 (232), 14.30 uur, veld 3; bijeen: