Beste AFC-ers, Nadat we na de fantastische nieuwjaarsshow zoveel leden hebben gewonnen, hebben we direkt een bestuursvergadering ingelast over wat we met het zo vreselijk grote bedrag gaan doen. Onze penningmeester heeft een bankrekening geopend en dus vragen wij de sponsors en leden die nog niet betaald hebben dat zo spoedig mogelijk over te maken op rekening nr. 4211 16 218 t.a.v. Pro- motionteam van de Amro Bank. Dan wil het bestuur van The Dike Side alle Dike-Side en AFC leden een sportief 1990 wensen en wij nodigen u hierbij uit om aanwe zig te zijn op 28 januari bij AFC - RCH. Wij maken er een feest van! Het Bestuur Ledenlijst per 10 januari 1990 Peter van den Dungen jr., Peter van den Dungen sr., Truus van den Dungen, Mevrouw J. van der Valk, Remco Verbruggen, Arjan Coorengel, Hans Coorengel, Klaas Verbruggen, Mary van Doesburg, Freek van Doesburg, Sylvia Gehring, J. Esteban, Patrick Steenkist, Johan Dol, Rocus Hoogendoorn, Betty de Metz, Barry van der Glas, Schilo van Loggem, Alphons Peeters, Rob Hofman, Leen Engelsman sr., Marcel Koster, Ad Gehring, Ronald van de Meent, Jacques van der Glas, Ger Smit, Erwin Smit, Hans Dukker, C. Heus, Marvin van Rijn, Daniel van der Bergh, Hennie Kottmann, mevrouw Kottmann, Raoul Krak, Sal van Gelder, Claire Wijnand, Monique Dukker, Betty van den Heuvel, CarlaTimmerman, Jan en Herma Steensma, De heer en mevrouw Geusebroek, Jerry Bak ker, Hans Hulst, Mies Akkerman, Helga Meskes, F. Hoekstra, Lars, Dicken Milo Boering, Tim Timmerman, E. Kroonenburg-Gobes, Marja van Gelder, Rogier den Dekker, Henk Bijlsma, Steven van Loggem, Frank Slaap, Oma Dukker, Michiel Reddering, Patrick Reddering, Jorrit van der Veen, Rob Groenteman, Nathalie Roeg, Ralph Tier, Stella Krak, Bram van Barneveld, Kees den Braven, Arjen Anderiessen, Rene Plantinga, Hansen Caroline Woudstra, H. vanZweeden, Sep van Zweeden, Dhr. Neseker, B. Slaap sr., B. Slaap jr., Nicole Slaap, Mathijs van Beest, R. de Boer, De heer en mevrouw Van Emden, Rogier en Gilbert Ruis, Fred en Saman- tha Laarhoven, Guido vanderKlaauw, Hans Slaap, GuusTenniglo, Frans Stefels, Jasper de Reus, Dave Berrier, Ron en Anthony Bies, Michael Koomen, Ko Grosze Nipper, Rob Dukker, J. Pluim, R. Akkerman jr., Frits de Reus, O. van Rijn, Adrie van Stek, Her man en Sandra Drenkelford, Erik van Aken, Anthony Jansen, Duco Wijdoogen, Willem de Jong, Sander Steyn, Piet Ouderland, Marcel v.d. Meent, Jacco Goossens, Dirk Spits. Sponsors All In Transport, Jan Otsen fotografie, In den Leckeren Winkel, Schoenenagenturen Hans Dukker, Jack van Gelder Promotion, Caroche by side step/Arthur Reddering, Schoenen- handel Ab Springer, NOS Hans de Bie, Bonnit Benelux/Kees Gehring, Cruyff Sports/Nol Kuikens, Polo Ralph Lauren/Fred Gehring, Tandarts Jos Kemna, Judig Langeveldt/Johan de Bie, drs. B. Rachman, Scholengemeenschap Casimir/Andre Wijnand, Roy van Dijk, Tim Timmerman, Amel Vroege, Rolf Leeser, Charles Thomas en Zn., Fam. B. Susan, Fam. D. Susan, Fam. R. Susan, Ton Cassee, Textielfirma Herman Meyer, Dr. N. Hekster, No Pea- nuts/R. van Doesburg, Bauknecht/Rein Minor, Edwin Geluk, The Dog and Cat Shop, Peter van Essen Aalarminstallaties, Sportshop Klaas Verbruggen, Hans Driessen Meubelagentu ren, Albert de Bary Bankiers/Betty Mulder, Commodoor uurwerken, Benno Leeser/Gassan Diamonds, Brian Speelman/Philipsons Products, Hans Honsdrecht, Sportclub TV, Sport club, Zondag senioren 4, Byzantium/Peter v.d. Dungen, Hairstyling Frits de Reus. Ideeënbus van The Dike Side De ledenpasjes worden bij AFC - RCH uitgereikt. Er is een Dike-Side feesta vond in de maak. Wij willen het volgend sei zoen een wedstrijdbal aan bieden. Oproep aan de 'jongere' le den om lid te worden van S.C. te Dike Side. Andere ideeën zijn welkom. Het Bestuur 13

Schakels (clubbladen) | 1990 | | pagina 14