VETERANEN
AFC-ERS KOMT DAT ZIEN,
KOMT DAT ZIEN!
AFC 95+ VETERANEN TOERNOOI
13.45 uur. Uitgenodigd worden: F. van Balen, R. Delfos, E.
Deur, A. van Gaaien, A. Hellegers, J. Kiewiet de Jonge, H.J.
de Mari, J.P. Coebergh, H.Oeberius Kapteijn, A. Ressang, J.
Remarque, H. Ressang, H. Wopereis
Afschrijven bij H.J. de Mari, donderdagavond tussen 19.00
en 20.00 uur, tel. 020-243057
AFC 8 - DEVO '58 (BM) (247), 12.00 uur, veld 4; bijeen: 11.15
uur.
Uitgenodigd worden: A.A. Buysmann, E. Erdogan, O.V. v.d.
Harst, M.A. Gischler, R. van Buuren, E. Lageveen, P.W. van
Zinnicq Bergmann, J. Ubbens, M. Briganti, E. Jonasse, M.
NolstTrenite, L. van der Plas, R. van Rijckevorsel, M. Schul-
ler, H. de Vries, J. Ouwehand, A. Lagaay, M. Kramer
Afschrijven bij R. van Rijckevorsel op donderdagavond tus
sen 19.00 en 20.00 uur, tel. 020-380448.
PROGRAMMA ZATERDAG 20 JANUARI
DCG 1 - AFC 1 (43), 14.30 uur, veld 1; bijeen: 13.45 uur.
Scheidsrechter: L.J. Mittelhaueser.
Uitgenodigd worden: M. Berman, J. Blank, H. Bijlsma, R.
Groenteman, E. Heyt, H. Hulst, Th. Husers, W. Husers, F.
Laarhoven, L. de Leeuw, E. Meijer, E. Seunke, J. Uchtman,
B.J. van der Jagt, P. van Dord, G.J. Kuiper, J.A. Tossijn
Afschrijven bij Hans Huistop donderdagavond tussen 19.00
en 20.00 uur, tel. 020-926517 of 020-445575.
NEDLLOYD 3 - AFC 2 (119), 15.00 uur, veld 2; bijeen: 14.15
uur. Scheidsrechter: C. Pelt.
Uitgenodigd worden: R. Akkerman, A. Anderiesen, K. Baar-
schers, R. van Doesburg, H. Drenkelford, R. van Dijk, T. Eg-
bers, L. Hekster, D. Huisman, R. Overweg, A. Peters, A. van
Stek, B. de Rooy, A. van Teunenbroek, H. Tier, R. van Dijk
Afschrijven bij R. Akkerman op donderdagavond tussen
19.00 en 20.00 uur, tel. 020-427381
AFC 3 - ABCOUDE 2 (122), 14.30 uur, veld 1; bijeen: 13.45
uur. Scheidsrechter: R.A. Buyl.
Uitgenodigd worden: R.J. Beaujean, S. Bierman, J. v.d. En-
de, R. Gielen, W. van Gorp, C. Karsten, E.J. Meindersma, F.
Meyer, M. Nieuwe Weme, N. van Ommeren, M. Radelaar, M.
de Ridder, R. Ritz, R. Snow, S. Woldringh, F. Toth, C. van Dijk
Afschrijven bij S. Woldringh, Donderdagavond tussen 19.00
en 20.00 uur, tel. 020-733864.
AFC4-SLOTERPLAS4(139), 12.30uur, veld 1; bijeen: 11.45
uur.
Uitgenodigd worden: B. van Barneveld, J. van Broekhuizen,
R. van Dantzig, M. Koster, J. Kraaykamp, H. Koenders, G. La-
ses, M. van Haaren.T. van Leeuwen, P. Nipius, H. v.d. Pol, H.
Rettich, F. Rozeman, J. Rump, Th. Willemse, B. Zomer, S.
Zomer, H. van Zutphen, A. Korper, J. van Dijk, W. Danzig
Afschrijven bij M. Koster, donderdagavond tussen 19.00 en
20.00 uur, tel. 020-438518 over overdag 5753005.
DWSV '61 4-AFC 5 (146), 12.30 uur, veld 1bijeen: 11.45 uur.
Uitgenodigd worden: D. Bakker, R. Crol, P. Grondhuis, A. v.d.
Hoek, A. v.d. Hoogte, P. Hof, J. Houben, E. v.d. Langenberg,
M. v.d. Hoek, E. v.d. Bogt, G. Hof
Afschrijven bij A. v.d. Hoek, donderdagavond tussen 19.00
en 20.00 uur, tel. 428185.
AFC 6 - DCG 5 (214), 14.30 uur, veld 2; bijeen: 13.45 uur.
Uitgenodigd worden: B. v.d. Berg, R. Bosschieter, R. Brou
wer, N. Cohen, W. Crouwel, K. de Graaf, Th. Groeneveld, B.
Knijf, A. Landman, R. Mantel, L. Smit, S. Stek, C. Tromp, D.
Visser, R. Verwoerd, W. Vos, A. Westerhof, B. Witteveen, J.
van Zweden, W. de Witt, M. de Hond, M. Claus, H.J. Foppen
Afschrijven bij B. v.d. Bergh, donderdagavond tussen 19.00
en 20.00 uur tel. 020-429226
RAP 9 - AFC 7 (232), 12.00 uur, veld 3; bijeen: 11.15 uur.
Uitgenodigd worden: F. van Balen, R. Delfos, E. Deur, A. van
Gaaien, A. Hellegers, J. Kiewiet de Jonge, H.J. de Mari, J.P.
Coebergh, H. Oeberius Kapteijn, A. Ressang, J. Remarque,
H. Ressang, H. Wopereis
Afschrijven bij H.J. de Mari, donderdagavond tussen 19.00
en 20.00 uur, tel. 020-243057
DWSV '61 8 - AFC 8 (247), 12.30 uur, veld 2; bijeen: 11.45 uur.
Uitgenodigd worden: A.A. Buysmann, E. Erdogan, O.V. v.d.
Harst, M.A. Gischler, R. van Buuren, E. Lageveen, P.W. van
Zinnicq Bergmann, J. Ubbens, M. Briganti, E. Jonasse, M.
Nolst Trenite, L. van der Plas, R. van Rijckevorsel, M. Schul-
ler, H. de Vries, J. Ouwehand, A. Lagaay, M. Kramer
Afschrijven bij R. van Rijckevorsel op donderdagavond tus
sen 19.00 en 20.00 uur, tel. 020-380448.
13 JANUARI a.s. (ZATERDAG)
15.00 uur
17.00-
19.00 uur
AFC Veteranen - AFC 1 zondag
hoofdveid
borrel
levende muziek
entree: gratis
IEDEREEN IS WELKOM!
GRAND SPECTACLE
Dat moogt u niet missen!
27 JANUARI A.S. (ZATERDAG)
Sporthal Zuid, achter Olympisch Stadion, IJsbaanpad.
9.00 uur
ontvangst deelnemende ploegen
alleen AFC-ers (35-plussers)
koffie verrassing
10.30-
16.30 uur
zaalvoetbal toernooi
(met o.a. bestuurs, Gouden Ballen,
ATC, ABC, ACC, Artiesten en All Stars
team)
incl. lunch
17.30-
23.00 uur
prijsuitreiking op AFC
levende muziek attracties, koud buffet
(voor eigen rekening)
UITNODIGING VOLGT UITNODIGING VOLGT
TOESCHOUWERS VAN HARTE WELKOM!
10