PROGRAMMA
UITSLAGEN ZATERDAG 18 NOVEMBER
Senioren
DWS 1 - AFC Zat 1 (025)
Schollever 2 - AFC Zat 2 (042)
AFC Zat 3 - Overamstel 2 (043)
AFC Zat 4 - St. Louis 2 (050)
Schollever 3 - AFC Zat 5 (051)
AFC Zat 6 - OSDO 6 (065)
AFC Zat 7 - TABA 4 (068)
AFC Vet. - VOC Vet
Junioren
AFC A1 - Ajax A1 (LJD)
AFC D1 - Swift D1 (802)
AFC D2-Voorland D1 (804)
WA/Spartaan 2 - AFC D3 (814)
Swift D4-AFC D4 (816)
AFCE1 - AS '80 E1 (901)
AFC E2 - Swift E/D (907)
IJ-boys D/E-AFC E3 (920)
Wilskracht E/F - AFC E4 (924)
DCG E8 - AFC E5 (920)
AFC F1 - Abcoude F1 (951
AFC F2 - ZSGO F1 (955)
AFC F3 - Swift F3 (957)
Buitenveldert F4 - AFC F4
UITSLAGEN ZONDAG 19 NOVEMBER
Senioren
AFC-DHC
AFC2-EDO 2
Hilversum 2 - AFC 3
ASV Arsenal 2 - AFC 4
VD0 2-AFC5
Junioren
AFC A2 - Almere A1 (500)
ZFCB1 -AFCB1 (IR)
AFC B2-SloterdijkB1 (612)
AFC B3 - DWV B4 (624)
DWSC1 -AFCC1 (701)
KDOC1 - AFC C2 (714)
Blauw Wit C3 - AFC C3 (723)
Waterwijk C3 - aFC C4 (727)
UITSLAGEN ZATERDAG 25 NOVEMBER
Senioren
AFC Zat 1 - DRC 1 (025)
AFC Zat 2 - Amstelveen 6 (042)
Tos Actief 2 - AFC Zat 3 (043)
HRVC2-AFC Zat 4 (050)
WVHEDW 7 - AFC Zat 6 (065)
DWS V'61 7 - AFC Zat 7 (068)
Kon. UD - AFC Vet.
Junioren
Hollandia A1-AFCA1 (LJC)
DCG D2 - AFC D2 (804)
RKAVICE1 -AFCE1 (901)
IVV E/D - AFC E2 (907)
AFC E3-Bijlmer E1 (920)
AFC E4 - Bijlmer E2 (924) 0-
RKAVIC E5 - AFC E5 (918) 0-
DWSV 61 F1 - AFC F2 (955) 1-,
Blauw Wit F2 - AFC F3 (957) 0-
AFC F4 - Victory F2 0-
0-0 UITSLAGEN ZONDAG 26 NOVEMBER
3-1 Senioren
1-3 Stormvogels - AFC 0-
4-2 Elinkwijk 2 - AFC 2 5-fl
0-3 AFC 3-Argon 2 1-j
0-7 AFC4-ZPC2 3-j
2-1 AFC5-KD0 2 0-I3
1-6 DWS 5-AFC 6 (212) 2-
AFC 8 - KMVZ 3 (312) 2-
AFC 10-SV Alternatief 2 (321) 3-
2-1 Badhoevedorp 5-AFC 11 (418) 0-
2-1 RAP 9-AFC 13(420) 3-
0-5
1-0 Junioren
2-2 RKAV A1 - AFC A2 (500) 5-:
1-2 AFC B1 - Haarlem B1 (600) 14
5-0 DCG B4 - AFC B3 (624) 6-|
3-1 AFC C1-Ajax C1 (701) 0-'
8-0 AFC C3 - Roda '23 C1 (723) 5-,
1-0 AFC C4 - Flevo '58 C1 (727) 4-I
0-1
6-1
0-1
1-1 PROGRAMMA ZATERDAG 2 DECEMBER
2-2 Senioren
1-4 14.30 uur: AFC Zat 1 - DVVA 1 (025), 1e veld
12.30 uur: AFC Zat 2-St. Martinus 2 (042), 1e veld
14.30uur: St. Martinus3-aFCZat3(043\2e veld
4-4 11.00 uur: Nedlloyd 4 - AFC Zat 4 (050), veld
0-2 14.30 uur: AFC Zat 5 - DWV 3 (051), 2e veld
1-4 14.30 uur: Roda'23 4 - AFC Zat 6 (065), 2e veld
2-2 14.30 uur: Sloterpark 5 - AFC zat 7 (068), 2e veld
2-0 14.30 uur: AFC Zat 8 - Diemen 4 (070), 3e veld
2-0 15.00 uur: HVV Vet.-AFC Vet.
1-10
1-2 Junioren
14.30 uur: RVC A1 - AFC A1 (LJC)
In verband met de jaarlijkse kienochtend voor de Junioren j
D, E en F is er voor deze zaterdag geen competitieprogram
3-1 ma vastgesteld.
3-2
3-1
3-1 PROGRAMMA ZONDAG 3 DECEMBER
1-3 Senioren
2-6 14.30 uur: AFC - DWV, hoofdveld
5-2 11.30 uur: AFC 2 - Hollandia 2, hoofdveld
14.30uur: DWS3-AFC3
12.00 uur: DWG 2-AFC 4
2-3 11.30 uur: Argon 3-AFC5
2-2 14.30 uur: AFC 6-Meteoor 3 (212), 1e veld
2-2 12.00 uur: AFC 7 - Diemen 3 (218), 2e veld
0-2 14.30 uur: Arsenal 5 - AFC 8 (312), 2e veld
1-4 11.45 uur: Waterwijk 2-AFC 9 (313), 1e veld