Vriendschappelijke wedstrijden D, E, F Jong Junioren
zo
WO
vr
za
20.8
23.8
25.8
26.8
ma 28.8
do 31.8
za 2.9
ma
wo
4.9
6.9
za 9.9
D1 toernooi bij KHFC
18.00 D3- Ajax D2
18.00 E1-AjaxE1
19.00 D1 - Ajax D1
18.30 DWGE1-E3
D1, E1 toernooi bij Blauw Wit
11.00 Arsenal D1-D3
11.00 Arsenal F1-F1
18.00 DWS F1F2 - F1F2
18.00 DWSE1, E2-E1, E2
18.45 DWS D1D3 - D1D3
18.00 D4-FITD1
18.00 F3-FITF1
11.00 D3, D4 - Argon D3, D4
10.00 RKAVIC E1E3 - E1E3
10.00 E2-DCGE2
11.00 RKAVIC E4, E5 - E4, E5
19.00 E1-AlmereE1
17.00 D1D3 - Zeeburgia D1D3
18.00 D2, D4-Zeeburgia D2, D4
17.00 Zeeburgia E1, E2 - E1, E2
16.00 Zeeburgia F1, F2 - F1, F2
AANVANG COMPETITIE
N.B.: De genoemde tijden zijn aanvangstijden, iedereen
wordt verzocht een half uur voor aanvang van de wedstrijd
aanwezig te zijn.
De indelingen van de teams t.a.v. de vriendschappelijke
wedstrijden worden z.s.m. bekend gemaakt (na de training).
Algemene mededelingen
Het wedstrijdsecretariaatt.a.v. de Jong Junioren ziet ervanaf
heden als volgt uit:
D jong junioren: Jan Koomen, tel. 44 38 31
E jong junioren: Machiel v.d. Woude, tel. 6 62 38 67
F jong junioren: Jeugdcommissie
Spelerskaarten van het VORIG SEIZOEN, dienen voorzover
van toepassing, door de betreffende leiders z.s.m. ingeleverd
te worden.
Afmeldingen t.a.v. training en wedstrijden dient bij de desbe
treffende leider te geschieden.
ledereen dient in het bezit te zijn van het verplichte AFC te
nue, inclusief een wit reserve shirt.
Tevens wordt het dragen van scheenbeschermers aanbevo
len, en het dragen van kettingen en oorringen e.d. verboden.
Bij slecht weer droge reserve kleding meenemen.
MEDEDELINGEN D JUNIOREN
zo 20.8: D1 TOERNOOI KHFC, 10.00 uur; bijeen: 8.45 uur.
wo 23.8: AFC D1 - AJAX D119.00 uur; bijeen: 18.00 uur.
za26.8: TOERNOOI BLAUWWIT D110.00 uur; bijeen: 8.45
uur.
ma 28.8: DWS D1 - AFC D118.45 uur; bijeen: 17.45 uur
wo 6.9: AFC D1 - ZEEBURGIA D1, 17.00 uur; bijeen: 16.00
uur
wo 6.9: AFC D2 - ZEEBURGIA D2, 18.00 uur; bijeen: 17.00
uur
wo 23.8: AFC D3 - AJAX D2,18.00 uur; bijeen: 17.00 uur
za 26.8: ARSENAL D1 - AFC D3,11.00 uur; bijeen: 10.00 uur
ma 28.8: DWS D3 - AFC D3,18.45 uur; bijeen: 17.45 uur
za 2.9: AFC D3-ARGON D3,11.00 uur; bijeen: 10.00 uur
wo 6.9: AFC D3 - Zeeburgia D3,11.00 uur; bijeen: 10.00 uur
za 2.9: AFC D4 - Argon D4,11.00 uur; bijeen: 10.00 uur
wo 6.9: AFC D4 - Zeeburgia D4,18.00 uur; bijeen; 17.00 uur
MEDEDELINGEN E JUNIOREN
wo 23.8: AFC E1 - AJAX E118.00 uur; bijeen: 17.00 uur.
za26.8: BLAUW WIT TOERNOOI E110.00 uur; bijeen: 9.00
uur.
ma 28.8: DWSE1 - AFC E118.00 uur; bijeen: 17.00 uur.
za 2.9: RKAVIC E1 - AFC E110.00 uur; bijeen: 9.00 uur.
ma 4.9: AFCE1 -ALMERE E1,19.00 uur; bijeen: 18.00 uur.
wo 6.9: ZEEBURGIA E1 -AFCE1, 17.00 uur; bijeen: 16.00
uur.
Opstellingen worden na de training bekend gemaakt.
ma 28.8: DWS E2 - AFC E2,18.00 uur; bijeen: 17.00 uur.
za 2.9: oefenwedstrijd
wo 6.9: ZEEBURGIA E2 - AFC E2, 17.00 uur; bijeen: 16.00
uur.
Opstellingen worden na de training bekend gemaakt.
vr 25.8: DWG E1 - AFC E3,18.30 uur; bijeen: 17.30 uur.
za2.9: RKAVIC E3-AFC E3,10.00 uur; bijeen: 9.00 uur.
Opstellingen worden na de training bekend gemaakt.
za 2.9: RKAVIC E4-AFC E4,11.00 uur; bijeen: 10.00 uur.
Opstellingen worden na de training bekend gemaakt.
za 2.9: RKAVIC E5 - AFC E5,11.00 uur; bijeen: 10.00 uur.
Opstellingen worden na de training bekend gemaakt.
MEDEDELINGEN F JUNIOREN
za26.8: ARSENAL F1 - AFC F111.00 uur; bijeen: 10.00 uur.
ma 28.8: DWSF1 - AFC F1,18.00 uur; bijeen: 17.00 uur.
wo 6.9: ZEEBURGIA F1 - AFC F116.00 uur; bijeen: 15.00
uur.
Opstellingen worden na de training bekend gemaakt.
ma 28.8: DWS F2-AFC F2,18.00 uur; bijeen: 17.00 uur.
wo 6.9: ZEEBURGIA F2 - AFC F2, 16.00 uur; bijeen: 15.00
uur.
Opstellingen worden na de training bekend gemaakt.
do 31.8: AFC F3 - FIT F118.00 uur; bijeen: 17.00 uur.
Opstellingen worden na de training bekend gemaakt.
10