O Vaststelling contributies 1989/1990 Het Bestuur stelt voor de contributie voor het seizoen 1989/1990 als volgt (ongewijzigd) vast te stellen: werkende leden tussen 25 en 65 jaar f 300, werkende leden onder 25 jaar en boven 65 jaar f 225, Junioren A, B, C, D, E en F f 175,— De donateurs worden verzocht f 100,te betalen. Als entreegeld zal aan senioren f 50,en aan juniorenleden f 25,worden gevraagd. Bij contributie-betaling na 1 oktober 1989 zal een boeteheffing van f 50,— worden geheven. 11 Verkiezing Technische Commissie Deze commissie bestaat uit de heren Kees Gehring, Sal van Gelder, Marcel Koster, Herman Drenkelford en Roy van Dijk. De heren Sal van Gelder, Herman Drenkelford en Roy van Dijk zijn niet herkiesbaar. Het bestuur stelt candidaat de heren Karei Baarschers, Rik de Boer en Hans Hulst. Als adviseur zal optreden de heer Pim v.d. Meent. 12 Verkiezing Elftalcommissie A Deze Commissie bestaat thans uit de heren Sal van Gelder, Karei Baarschers en Henk van der Jagt. De heer Sal van Gel der is niet herkiesbaar. Het Bestuur stelt candidaat de heer Fred Laarhoven. 13 Verkiezing Elftalcommissie B Deze Commissie bestaat uit de heren Bas Knoppers, Rik de Boer, Herman Drenkelford, Ab Springer en Frans Rooseman. De heren Bas Knoppers, Frans Rooseman en Herman Drenkelford zijn niet herkiesbaar. Het bestuur stelt candidaat de heren ^ans Mulder en Wim v.d. Duin. 14 Verkiezing Elftalcommissie C Deze Commissie bestaat thans uit de heren Roy van Dijk, Ron Böhne en Maurice Koster. De heren^eyn»aa_Qijk en Ron Böhne zijn niet herkiesbaar. Het Bestuur stelt candidaat de heren Hans Hulst en Sebo Woldringh. 15 Verkiezing Jeugdcommissie Deze Commissie bestaat thans uit de heren Marcel Koster, Dick Boering, Cees Jochems, Jan Benoni en Jan Koomen. De heer Dick Boering stelt zich niet herkiesbaar. Het bestuur stelt candidaat de heren Hans van Zweden, Dick Gallenkamp, Machiel v.d. Woude en Stanley van Loggem. 16 Verkiezing Veteranencommissie Deze Commissie bestaat thans uit de heren Jaap Pluim, Karei van Osch en Paul Meijer. Allen stellen zich herkiesbaar. 17 Verkiezing Zaalvoetbalcommissie Deze Commissie bestaat uit de heren Bert Witteveen, Ger Smit en Hans Coorengel. De heren Hans Coorengel en Ger Smit zijn niet herkiesbaar. Het Bestuur stelt candidaat de heren Wouter Amesz en Stanley van Loggem. 18 Verkiezing kascommissie Deze Commissie bestaat thans uit de heren Otto v.d. Heul, Wim Endel en Hans Mulder en als plaatsvervangend lid Peter Roosenschoon. De heer Otto v.d. Heul is aan de beurt van aftreden. 19 Verkiezing Commissie Pers Publiciteit - Deze Commissiebestaat uit de heren Gerard Trebert, Lex Rimini, Jan Stéensma, Roy>ran Dijk, Nicky Hekster, Dick Htiis- nwfen Ron,yafiDoesburg. 6e heren Jan Steensma, Roy van Dijk, Dick Huisman en Ron van Doesburg zijn niet herkiesbaar. 20 Verkiezing Feestcommissie Deze Commissie bestaat thans uit de heren Paul Koster, Ton Disselkoen en Jan Otsen. Allen stellen zich herkiesbaar. 21 Verkiezing Enquêtecommissie Deze Commissie wordt waargenomen door het Bestuur. 22 Verkiezing Totocommissie Deze commissie bestaat thans uit de heren Peter Roosenschoon, Guicjp-Kremeney en Willem Drenkelford. De heer Guido Kiemeney stelt zich niet herkiesbaar. Het Bestuur is nog doende een nieuwe candidaat te vinden. 23 Rondvraag 24 Sluiting door de voorzitter 5

Schakels (clubbladen) | 1989 | | pagina 7