AGENDA Voor de Algemene Ledenvergadering, te houden op donderdag 22 juni 1989 in de Sociëteit Goed Genoeg aan de Boelei aant Amsterdam-Buitenveldert. Aanvang: 20.00 uur. Indien op genoemd tijdstip niet voldoende stemgerechtigde leden aanwezig zijn, wordt reeds nu vooralsdan een tweede Algemen Ledenvergadering bijeengeroepen, eveneens op donderdag 22 juni 1989. Aanvang: 20.30 uur in de Sociëteit der Verenigini 1 Opening door de voorzitter 2 Huldiging der kampioenen, t.w. AFC 2, AFC zat 4, AFC zat 6, AFC A1AFC B1AFC E1AFC E2, AFC F1AFC Veteranen, AFC zaalvoetbal B2 3 Ingekomen stukken 4 Notulen Algemene Vergadering van 23 juni 1988 Deze notulen liggen vanaf 19 juni 1989 ter inzage in de Bestuurskamer. 5 Bestuursmededelingen 6 Jaarverslag 1 e secretaris 7 Verkiezing van het bestuur Het bestuur is thans als volgt samengesteld: voorzitter - Rein Akkerman secretaris - Johan de Bie penningmeester - Dick van der Klaauw vice-voorzitter - Kees Gehring 2e secretaris - Ger van Caspel 2e panningmeester - Hans Slaap commissaris materiaal - Sal van Gelder commissaris jeugdzaken - Marcel Koster commissaris pers publiciteit - Gerard Trebert De heren Hans Slaap en Sal van Gelder stellen zich niet herkiesbaar. Het bestuur stek voor het aantal Bestuursleden vast ie stellen op zeven. Indien de vergadering hiermede accoord gaat, zal de heer Ger van Caspel de functie bebben van 2e secretaris/penning meester. 8 Benoeming Technisch Manager Het bestuur stelt voor te benoemen in deze functie, de heer Pim v.d. Meent. 9 Benoeming Administrateur/Beheerder Het Bestuur stelt voor te benoemen in deze functie, de heer Sal van Gelder. I 0 Vaststelling contributies 1989/1990 Het Bestuur stelt voor de contributie voor het seizoen 1989/1990 als volgt (ongewijzigd) vast te stellen: werkende leden tussen 25 en 65 jaar f 300, werkende leden onder 25 jaar en boven 65 jaar f 225,— Junioren A, B, C, D, E en F f 175,— De donateurs worden verzocht f 100,te betalen. Als entreegeld zal aan senioren f 50,en aan juniorenleden f 25,— worden gevraagd. Bij contributie-betaling na 1 oktober 1989 zal een boeteheffing van f 50,— worden geheven. 11 Verkiezing Technische Commissie Deze commissie bestaat uit de heren Kees Gehring, Sal van Gelder, Marcel Koster, Herman Drenkelford en Roy van Di De heren Sal van Gelder, Herman Drenkelford en Roy van Dijk zijn niet herkiesbaar. Het bestuur stelt candidaat de hen Karei Baarschers, Rik de Boer en Hans Hulst. Als adviseur zal optreden de heer Pim v.d. Meent. 12 Verkiezing Elftalcommissie A Deze Commissie bestaat thans uit de heren Sal van Gelder, Karei Baarschers en Henk van der Jagt. De heer Sal van G der is niet herkiesbaar. Het Bestuur stelt candidaat de heer Fred Laarhoven. 3 13 Verkiezing Elftalcommissie B Deze Commissie bestaat uit de heren Bas Knoppers, Rik de Boer, Herman Drenkelford, Ab Springer en Frans Roosem; De heren Bas Knoppers, Frans Rooseman en Herman Drenkelford zijn niet herkiesbaar. Het bestuur stelt candidaat de heren Frans Mulder en Wim v.d. Duin.

Schakels (clubbladen) | 1989 | | pagina 5