delijke leider(s) de zgn. 'wisselbekers' z.s.m. bij de AFC in te leveren. Bij voorbaat uw hartelijke dank. Wim Bückert en Henk Kappelhoff toernooi We kunnen terugkijken op wederom twee bijzonder geslaag de toernooien. Met mooi weer en sportieve successen van AFC-zijde, zijn beide toernooien afgesloten. Een ieder die aan de beide toer nooien heeft meegewerkt wordt namens de Jeugdcommissie alsnog van harte bedankt. MEDEDELINGEN JUNIOREN E AFC E1 ongeslagen kampioen! Staand v.l.n.r.: Jesus Esteban (trainer), Nicky van Kampen, Peter Paul Veenhoven, Dennis Husers, Robert Gehring (grens rechter), David v.d. Woude, Lukas Anderson, Tinie Versteeg (scheidsrechtster), Michael Koomen, Anthony de Bies, Theo Husers (leider), Gilbert Ruis. Zittend v.l.n.r.: Nino Ockhuysen, Bobby Gehring, Kai Uiter- wijk, Jeroen Meeus, Patrick de Weerd. Zaterdag 22 april jl. speelden we de laatste competitie wedstrijd tegen Pancratius. Ondanks dat we al kampioen wa ren gingen we er ook nu weer goed tegenaan en wonnen met duidelijke cijfers: 4-0. Slechts 1 keer was er een puntverlies (tegen Gold Star), maar de meeste wedstrijden werden met duidelijke cijfers gewonnen. Dit team is met sprongen vooruit gegaan en dit is vooral te danken aan de heer Esteban, die dit team zeer enthousiasten vakkundig traint. De trainingen wor den dan ook bijna nooit overgeslagen en bij wedstrijden is ook altijd iedereen aanwezig. Dit verklaart in grote lijnen het suc ces van dit fantastische team. Bovendien heeft de E1 zich geplaatst voor de eindrondes van de 'Van Wagtendonkbeker', waar gespeeld wordt tegen de sterkste E-teams van Amsterdam e.o. Hoe sterk deze teams zijn blijkt wel uit het feit dat de Ajax-jeugd hiervoor dit jaar is uitgeschakeld! Gaarne stel ik de spelers aan u voor: Gilbert Ruis: omgeturnd tot keeper, is niet meer te passeren kan ook goed voetballen. Michael Koomen: keiharde verdediger, gaat voor niemand opzij. Peter Paul Veenhoven: uitstekende laatste man, heeft een goed overzicht. David v.d. Woude: goede verdediger met goed schot; zou wat 'brutaler' moeten worden. Antony de Bies: uitstekende verdediger (linkspoot) met zeer goede instelling, is niet te passeren zonder een 'koekie' te krijgen. Jeroen Meeues: gaat met sprongen vooruit, was vorig jaar nog keeper; heeft een goed schot (links) in de benen maar maakt daar te weinig gebruik van. Moet ook brutaler worden. Lucas Anderson: de kleinste van hetteam, maar quatechniek één van de beste, met goed overzicht; lacht altijd. Nicky van Kampen: zeer goede voetballer, uitstekende tech niek, uitstekend schot in het rechterbeen (z'n linkerbeen laat hij altijd thuis); is leuk brutaal, voelt zich de leider van het team. Dennis Husers: de motor van het team, staat vóór en achter, sloopt elke tegenstander, is manusje van alles, kan op elke plaats spelen. Tevens aanvoerder, passeert makkelijk. Patrick de Weerd: ontplooit zich de laatste tijd tot een uitste kende voetballer, heeft een goed schot, zowel links en rechts en doet graag aan slalom. Nino Ockhuizen: een echte rechterspits, zeer snel, ook met de bal aan de voet, loopt dan ook iedereen voorbij; maakt de mooiste goals. Bobby Gehring: een echte spits, technisch goed, is zeer snel en scoort makkelijk. Als hij niet gescoord heeft, heeft hij de pest in (ondanks dat we gewonnen hebben). Kai Uyterwijk: technisch zeer goede speler; is linker spits; heeft nog te weinig body, anders zou hij niet te stoppen zijn. TH. HUSERS AFC E2 kampioen na een fantastisch seizoen! Staand v.l.n.r.: Maas de Hoop, Olivier de Vries, Hermen de Boogert, Avi Wijngaarden, Maarten van Ettekoven, Richard Ensel, Lennaertv.d. Linde, Rajendra Sitompoel. Zittend v.l.n.r.: Nier Kroonenberg, Sander Haagsma, Norbert Jan Neijzen, Michel de Hond. Gino de Haan staat er niet op. Dubie Pinto was op vakantie. Gaat het jammer genoeg niet zo best met ons eerste, het ene na het andere jeugdelftal wordt kampioen, dus voor de toe- Komst is er hoop! 14

Schakels (clubbladen) | 1989 | | pagina 14