VliTlsKAiVl'iV
Junioren
10.00 uur: HRVC C/D - AFC C/D, 1e veld
12.00 uur: AFC A1 - AFC A2 (VRSCH), 1e veld
11.00 uur: AFC D1 - Almere D1 (804), 3e veld
10.00 uur: AFC D2 - Swift D1 (812), 3e veld
11.00 uur: KBV D4 - AFC D3 (814), 1e veld
AFC Junioren E en F spelen zaalvoetbal in de scholen. Zie
hiervoor bij de jeugdopstellingen.
PROGRAMMA ZONDAG 15 JANUARI
Senioren
14.00 uur: Alphen 1 - AFC 1 (VRSCH)
11.30 uur: Alphen 2 - AFC 2 (VRSCH)
AFC 3 - AFC 4 en AFC 5 zijn vrij
12.00 uur: APGS 2 - AFC 6 (212), 1e veld
12.00 uur: Abcoude 5 - AFC 7 (218), 3e veld
14.30 uur: AFC 8 - Watergraafsmeer 3 (312), 2e veld
14.30 uur: AFC 9 - KDO 4 (323), 3e veld
14.30 uur: AFC 10 - BDK 2 (324), 4e veld
14.30 uur: Abcoude 7 - AFC 11 (413), 2e veld
14.30 uur: Abcoude 9 - AFC 12 (424), 3e veld
12.00 uur Sportcl.Amsterdam 6 - AFC 13 (425), 1e veld
Junioren
12.00 uur: AFC A2 - Volewijkers A2 (502), 3e veld
12.00 uur: AGB A1 - AFC A3 (512), 1e veld
12.00 uur: Meteoor A2 - AFC A4 (522), 1e veld
12.00 uur: AFC B1 - Rood Wit B1 (601), 1e veld
10.00 uur: AFC B2 - DWG B1 (613), 2e veld
12.00 uur: VDO B1 - AFC B3 (611), 3e veld
12.00 uur: AFC B4 - Eendracht B1 (623), 2e veld
10.00 uur: AFC C1 - Abcoude C1 (701), 3e veld
12.00 uur: AFC C2 - NEA C/B (714), 4e veld
PROGRAMMA DINDSDAG 17 JANUARI
20.00 uur: Zandvoortmeeuwen A1 - AFC A1
PROGRAMMA ZATERDAG 21 JANUARI 1989
Senioren
14.30 uur: Wartburgia 1 - AFC Zat 1 (025), 1e veld
14.30 uur: AFC Zat 2 - SCZ '58 4 (043), 1e veld
14.30 uur: Schollever 3 - AFC Zat 3 (050), 2e veld
14.30 uur: AFC Zat 4 - De Meer 5 (058), 3e veld
14.30 uur: Amstelveen 10 - AFC Zat 5 (064), 3e veld
14.30 uur: AFC Zat 6 - Germaan (069), 4e veld
12.00 uur: AFC Zat 7 - WVHEDW 7 (062), 2e veld
Veteranen
15.00 uur AFC Vet. - Kampong, 2e veld
Junioren
12.00 uur: AFC A1 - Aalsmeer A1 (VRSCH), 1e veld
10.00 uur: Buitenboys C/D - AFC C/D (801), 1e veld
10.00 uur: Volewijckers D1 - AFC D1 (804), 1e veld
10.00 uur: KBV D2 - AFC D2 (812), 2e veld
10.00 uur: AFC D3 - DWS D3 (814), 2e veld
AFC junioren E en F spelen zaalvoetbal. Zie hiervoor bij de
jeugdopstellingen.
PROGRAMMA 22 JANUARI
Senioren
12.00 uur: Soest 1 - AFC 1 (VRSCH)
12.00 uur: Soest 2 - AFC 2 (VRSCH)
AFC 3 - AFC 4 en AFC 5 zijn vrij
14.30 uur: AFC 6 - WA/Spartaan 4 (212), 1e veld
12.00 uur: AFC 7 - Overamstel 2 (218), 3e veld
12.00 uur: SDW 4 - AFC 8 (312), 2e veld
14.30 uur: Roda '23 7 - AFC 9 (323), 3e veld
14.30 uur: OZ/Pico 3 - AFC 10 (324), 1e veld
14.30 uur: AFC 11 - Martinus 6 (413), 2e veld
12.00 uur: AFC 12 - RKDES 9 (424), 2e veld
14.30 uur: AFC 13 - ZRC 4 (425), 4e veld
Junioren
12.00 uur: DWS A3 - AFC A2 (502), 3e veld
12.00 uur: AFC A3 - RKDES A1 (512), 4e veld
14.30 uur: Volewijckers B1 - AFC B1 (601), hoofdveld
10.00 uur: WA/Spartaan B1 - AFC B2 (613), 2e veld
10.00 uur: AFC B3 - Amstelland B3 (611), 2e veld
12.00 uur: Roda '23 B2 - AFC B4 (623), 4e veld
10.00 uur: Rood Wit C1 - AFC C1 (701), 3e veld
10.00 uur: DWV C2 - AFC C2 (714), 4e veld
Alphen, Sportpark de Bijlen, Sportlaan, Alphen a/d Rijn
Soest, Bosstraat Oost de Soest
Rivalen, KBV, Sportpark Riekerhaven
Buitenveldert, De Boelenlaan
Deneba, Sportpark de Guldenhof, Amsteldijk
APGS, Sloterweg/Huizingalaan
Abcoude, De Hollandse Kade
Sp Amsterdam, Voorland
Volewijckers, AGB, Sportpark Buiksloterbanne
Meteoor, Perenpad, Tuindorp Oostzaan
VDO, Burg, Koot Sportpark, Uithoorn
Zandvoortmeeuwen, Vondellaan, Zandvoort
DWS, Sportpark Spieringhorn
WA/Spartaan, Jan van Galenstraat
Roda '23, Noordammerweg, Bovenkerk
Rood Wit, Sportpark De Weeren
Wartburgia, Sportpark Drieburg
Schollevers, Sportpark Het Loopveld
Amstelveen, Sportlaan, Zuid
Buitenboys, Polderkwartier, Almere/Buiten
OZ/Pico, Sportpark Melkweg
Overzicht Veteranen Comptitie 2e helft seizoen '88 - '89
14
januari
AFC Vetten
- AFC hoofdmacht
21
januari
AFC
- Kampong
28
januari
HBS
- AFC
04
februari
AFC
- Black Devils
11
februari
Concordia
- AFC
18
februari
AFC
- Quick
25
februari
Kon. HFC
- AFC
04
maart
AFC
- Victoria
11
maart
AFC
- HBS
18
maart
Hercules
-AFC
25
maart
01
april
AFC
- VOC
08
april
15
april
HVV
-AFC
22
april
29
april
8