PROGRAMMA
Junioren
AFC D1
- DCG D1
3-0
AFC D2
- DCG D2
0-1
DWS D3
- AFC D3
7-3
AFC E1
- Gold Star E1
1-1
Buitenveldert E3
- AFC E2
Buitenveldert n.o.
Vespucci E/F
- AFC E4
1-5
AFC F1
- Swift F1
7-1
AFC F3
- Martinus E/F
7-3
AFC F2
- SNA F1
1-3
Buitenveldert F2
- AFC F3
3-4
Pancratius F3
- AFC F4
13-0
UITSLAGEN ZONDAG 20 NOVEMBER
Senioren
Wilhelmus 1
-AFC 1
2-2
Zwaluwen Vooruit 2
-AFC 3
2-2
Junioren
AFC A1
- Brederode A1
3-1
DWV C1
- AFC C1
1-2
Rapiditas C/B
- AFC C2
21-1
Alle overige wedstrijden werden afgelast.
PROGRAMMA ZATERDAG 26 NOVEMBER
Senioren
14.30 uur: AFC Zat 1 - Zeeburgia 1 (025), 1e veld
12.15 uur: Beursbengels 2 - AFC Zat 2 (043), 1e veld
14.30 uur: AFC Zat 3 - Sp. Noord 3 (050), 2e veld
12.00 uur: DWSV '61 6 - AFC Zat 4 (058), 1e veld
14.30 uur: AFC Zat 5 - Aalsmeer 5 (064), 3e veld
14.30 uur: Sloterpark 4 - AFC Zat 6 (069), 2e veld
14.00 uur: Deneba 3 - AFC Zat 7 (062), 2e veld
15.00 uur: AFC Vet. - Kon. UD, 4e veld
Junioren
11.00 uur: AFC C/D - AFC C/D, 2e veld
11.00 uur: Zeeburgia D1 - AFC D1 (804), 1e veld
11.00 uur: SDZ D1 - AFC D2 (812), 2e veld
10.00 uur: AFC D3 - Sloterdijk D2 (814), 3e veld
11.00 uur: AFC E1 - WA/Spartaan E1 (907), 2e veld
10.00 uur: Sloterdijk E2 - AFC E2 (910), 1e veld
10.00 uur: AFC E3 - DCG E3 (918), 3e veld
11.00 uur: Gold Star E/F - AFC E4 (919), 1e veld
AFC F1 is vrij!
11.00 uur: AFC F2 - V&V F1 (960), 1e veld
10.00 uur: AFC F3 - DCG F6 (962), 1e veld
10.00 uur: AFC F4 - DWS F3 (963), 1e veld
PROGRAMMA ZONDAG 27 NOVEMBER
i Senioren
14.00 uur: DHC - AFC
11.00 uur: DOS 2 - AFC 2
11.30 uur: AFC 3 - Holland 2, hoofdveld
14.30 uur: AFC 4 - DWG 2, hoofdveld
14.30 uur: AFC 5 - DJK 2
12.00 uur: TOB 3 - AFC 6 (212), 3e veld
11.30 uur: Geinburgia 3 - AFC 7 (218), 2e veld
AFC 8 is vrij!
14.30 uur: AFC 9 - Bijlmer 3 (323), 3e veld
14.30 uur: AFC 10 - Sloten 4 (324), 4e veld
14.30 uur: RKAVIC 8 - AFC 11 (413), 4e veld
AFC 12 is vrij!
14.30 uur: Swift 7 - AFC 13 (425), 3e veld
Junioren
14.30 uur: AFC A1 - ADO '20 A1 (IJC), 1e veld
12.00 uur: AFC A2 - KBV A2 (502), 3e veld
14.30 uur: Uithoorn A1 - AFC A3 (512), 2e veld
14.30 uur: Rood Wit A3 - AFC A4 (522), 3e veld
10.00 uur: AFC B1 - DRC B1 (601), 4e veld
10.00 uur: AFC B2 - SDW B1 (613), 2e veld
10.00 uur: KDO B1 - AFC B3 (611), 2e veld
12.00 uur: AFC B4 - KBV B3 (623), 2e veld
10.00 uur: AFC C1 - DWS C1 (701), 3e veld
12.00 uur: AFC C2 - Volewijckers C1 (714), 4e veld
PROGRAMMA ZATERDAG 3 DECEMBER
Senioren
AFC Zat 1 is vrij!
14.30 uur: Arsenal 2 - AFC Zat 2 (043), 1e veld
14.30 uur: AFC Zat 3 - St. Louis 3 (050), 2e veld
AFC Zat 4 is vrij!
14.30 uur: AFC Zat 5 - Schollever 4 (064), 3e veld
AFC Zat 6 is vrij!
14.00 uur: Victory 3 - AFC Zat 7 (062), 2e veld
15.00 uur: AFC Vet. - HVV Vet., 1e veld
Junioren
14.30 uur: HCSC A1 - AFC A1 (IJC)
In verband met het feit dat op 3 december 1988 het kienen
voor de jeugd plaatsvindt, is er geen programma voor de ju
nioren D, E en F.
PROGRAMMA ZONDAG 4 DECEMBER
Senioren
14.30 uur: AFC 1 - Papendrecht 1, hoofdveld
11.30 uur: EDO 2 - AFC 2
11.30 uur: AFC 3 - Neerlandia 2, hoofdveld
14.30 uur: AFC 4 - TOG 2, 2e veld
14.30 uur: AFC 5 - ASV Arsenal 2, 1e veld
14.30 uur: DWS 5 - AFC 6 (212), 3e veld
14.00 uur: SLTO 4 - AFC 7 (218), 1e veld
12.00 uur: AFC 8 - Muiden 3 (312), 1e veld
14.30 uur: AFC 9 - Schellingwoude 5 (323), 3e veld
14.30 uur: AFC 10 - Diemen 5 (324), 4e veld
12.00 uur: RKDES 6 - AFC 11 (413)
11.30 uur: Nautilus 6 - AFC 12 (424), 2e veld
12.00 uur: ACS 2 - AFC 13 (425), 2e veld
Junioren
AFC A1: zie zaterdag 3 december.
12.00 uur: AFC A2 - Voorland A2 (502), 3e veld
12.00 uur: Vespucci A1 - AFC A3 (512), 3e veld
12.00 uur: RKAV A2 - AFC A4 (522), 3e veld
AFC B1 is vrij!
10.00 uur: AFC B2 - DWS B3 (613), 2e veld
10.00 uur: Abcoude B2 - AFC B3 (611), 2e veld
12.00 uur: AFC B4 - RKDES B1 (623), 2e veld
10.00 uur: AFC C1 - Buitenveldert C1 (701), 3e veld
10