LIGGING TERREINEN
ZATERDAG
AFC E4
- OSV E4
0-9
KBV F1
- AFC F1
0-5
Buitenveldert F1
- AFC F2
1-2
AFC F3
- DCG F3
1-5
RVC 1
-AFC 1
1-0
RCH 2
-AFC 2
3-2
AFC 3
- UW 2
1-2
AFC 4
-ZSGO2
4-2
AFC 5
-RKDES 2
2-1
Gold Start 2
-AFC 7
10-0
AFC 9
- Schinkelhaven 2
1-0
OVV0 5
-AFC 10
9-3
Nautilus 4
- AFC 11
3-6
Pancratius 11
- AFC 13
4-2
Argon A1
- AFC A1
1-0
AFC A2
- Germaan A1
8-1
NFC A2
- AFC A3
5-1
DWV A3
- AFC A4
1-5
AFC B1
- Roda '23 B1
5-2
AFC B2
- Zeeburgia B3
1-2
AFC B4
- RKAVIC B2
3-3
AFC C1
- DWV C1
4-2
AFC C2
- DWS C2
0-7
St. Louis - Sportpark Middenmeer, Middenweg, ingang Ra-
dioweg, tel. 94 69 40.
Schollever - Het Loopveld, Kalfjeslaan, tel. 43 03 30.
Waterwijk - Mosweg te Almere-Stedenwijk.
IVV - Sportpark De Breek, Sportlaan, Landsmeer, tel. 02908
- 19 37.
Holland/DJK - Sportpark Middenmeer, Middenweg, ingang
Radioweg, tel. 92 79 55.
Watergraafsmeer - Sportpark Drieburg, Kruislaan b/d
Weesperzijde, tel. 94 10 13.
Herenmarkt - Sportpark Ookmeer, Troelstralaan, tel.
11 26 32.
Sp. Noord - Oostzanerdijk, tel. 31 02 36.
SFB - Sportpark Speringhorn (terrein DWS), tel. 13 95 19.
RAP - Sportpark Buitenveldert, De Boelelaan, tel. 44 50 81.
DVVA - Sportpark Drieburg, Kruislaan b/d Weesperzijde, tel.
94 96 26.
OSV - Sportpark Oostzanerwerf, Oostzaan, tel. 31 14 76.
Wilhelmus - Westvlietweg, Voorburg, tel. 070 - 86 65 95.
Zwaluwen Vooruit - Welgelegen, station bij de Munt,
Utrecht, tel. 030 - 93 58 33.
KDO - Vuurlijn 51, De Kwakel, tel. 02975 - 6 45 38.
SDZ, Transformatorweg 10, Amsterdam-Noord, tel.
82 18 19.
WA, Sportpark Jan van Galen, Amsterdam-West, tel.
18 87 66.
DWG, Sportpark Ookmeer, Amsterdam-West, tel. 13 01 00.
Muiden, Prinses Irenestraat, Muiden, tel. 02942 - 33 74.
Schellingwoude, Schellingwouderdijk 220, Schellingwoude,
tel. 02904 - 5 60.
Diemen, Sportpark Spoorzicht, Diemen, tel. 99 20 48.
Zeeburqia, Sportpark Middenmeer, Amsterdam-Oost, tel.
94 27 41
Voorland, Sportpark Voorland, Amsterdam-Oost, tel.
92 68 55.
DWS, Sportpark Spieringhorn, Amsterdam-West, tel.
88 16 27.
RKDES, Mijnsherenweg 48, Kudelstaart, tel. 02977 -
2 15 48.
De Volewijckers, Sportpark Buiksloterbanne, Amsterdam-
Noord, tel. 31 64 33.
SDW, Sportpark Spieringhorn, Amsterdam-West, tel.
11 11 81.
Swift, Olympiaplein, Amsterdam-Zuid, tel. 76 40 74.
Pancratius, Sportcomplex Badhoevedorp, Lindberghstraat,
Badhoevedorp, tel. 02968 - 35 07.
VDO, Sportlaan, Uithoorn, tel. 02975 - 6 35 02.
Rood Wit/A, Sportpark De Weeren, Amsterdam-Noord, tel.
36 15 96.
Abcoude, Sportpark De Hollandse Kade, Nieuwe Amster-
damseweg, Abcoude, tel. 02946 - 3 98.
DCG, Sportpark Ookmeer, Amsterdam-West, tel. 13 92 09.
PROGRAMMA ZATERDAG 1 OKTOBER
BLACK DEVILS - AFC, 15.00 uur; bijeen: 13.33 uur bij Jaap
Pluim.
Afschrijven bij Jaap Pluim, tel. 425 333 of 54 95 641.
Uitgenodigd worden: Amesz, Disselkoen, Dukker, Geuse
broek, Huisman, Kemna, Koster, Lans, Oostra, Van Osch,
Rachman, Ruis, Schoemaker
PROGRAMMA ZATERDAG 8 OKTOBER
AFC - CONCORDIA, 15.00 uur; bijeen: 14.14 uur bij Goed
Genoeg. Scheidsrechter: Rob Dukker.
Afschrijven bij Jaap Pluim, tel. 425 333 of 54 95 641.
Uitgenodigd worden: Amesz, Dear, Disselkoen, Gehring,
Geluk, Hesseling, v.d. Heydt, Huisman, Koster, Lans, Rach
man, Ruis, Schoemaker
N.B.: Weekend 22 en 23 oktober toernooi Pieterburen 'War
den in het wad'.
PROGRAMMA ZATERDAG 1 OKTOBER
AFC ZAT 1 - SPORT ZUID (046), 14.30 uur, veld 1; bijeen:
13.45 uur. Scheidsrechter: M. v.d. Stam; leider: Th. Husers
K. Boyenk, M. Berman, R. Bianchi, Th. van Duivenbode, P.
van Dord, J. Blank, H. Hulst, W. Husers, Th. Husers, R. Hu
sers, L. de Leeuw, F. Laarhoven, E. Seunke, H. Kottmann,
E. Meyer, H. Tossijn, J. Uchtman, H. Rettich
Afschrijven bij: R. van Dijk, donderdagavond tussen 19.00
en 20.00 uur, tel. 02507 - 1 80 88 of 45 75 51 (zaak).
AFC ZAT 2 - ARSENAL 2 (132), 14.30 uur, veld 2; bijeen:
13.45 uur. Leider: P. v.d. Dungen; scheidsrechter: P.E. Teu-
ben.
K. Baarschers, R. Akkerman jr., R. van Doesburg, H. Dren-
kelford, R. van Dijk, T. Egbers, L. Hekster, D. Huisman, M.
Kinsbergen, J. Otsen, R. Overweg, A. Peeters, J. Sandberg,
A. van Stek, B. de Rooy, A. van Teunenbroek, J. van Gel
der, A. Anderiessen, H. Tier
Afschrijven bij R. Akkerman jr., donderdagavond tussen
19.00 en 20.00 uur, tel. 42 73 81.
ST. LOUIS 3 - AFC ZAT 3 (146), 12.00 uur, veld 1; bijeen.
11.00 uur. Leider: M. Koster.
F. la Belle, W. van Dantzig, R. van Dantzig, J. van Dijk, M.
7