En hoe dat allemaal verder moet met het 10e, ach, onkruid vergaat ook niet zullen we maar denken. Het 10e bestond overigens dit seizoen uit: Nico Gianotten, Wim van de Duin, Pieter Magielsen, Rik de Boer, Theo van Broekhuizen, Bas Knoppers, Maichel Kahn, Joost Vellenga, Hans Tier, Tom Blok, Jan van Broekhuizen, Koen den Os, Jan Willem Bronwasser, Gelof Wielinga en Dennis de Wit. En zeg nu zelf, dat klinkt toch heel wat vriendelijker dan: opstelling bekend. RIK DE BOER A-JUNIOREN WEEKEND IN LONDEN Op vrijdag 27 mei jl. zijn de spelers van de A juniorenselec tie en hun begeleiders vertrokken voor het reeds lang van tevoren georganiseerde Pinksterweekend Londen, één en ander mogelijk door een zeer royaal aanbod van de ouders van één der spelers. Om ongeveer vijf uur in de namiddag zette onze bus koers richting Vlissingen, alwaar om tien uur werd ingescheept voor de overtocht, met de nachtboot van de Olau-Line, naar Sheerness. De comfortabele huisvesting aan boord ontlokte menig deelnemer reeds kreten van verbazing, welke nog eens her haald werden toen bekend werd dat er een dancing met live music aan boord was en er tevens een gokje in het casino(tje) gewaagd kon worden. De volgende ochtend werden wij natuurlijk vergast op een traditioneel Engels ontbijt, waarna om ongeveer 8.30 uur op Engelse bodem de reis richting Londen werd voortgezet. Het eerste doel was het beroemde warenhuis Harrods en vervolgens een uitgebreide 'sightseeing' trip, met een ter plaatse wonende gids, die ons, volgens mij, meer van Lon den heeft laten zien dan menig inwoner zelf zal weten. Aankomst om 18.00 uur in Crest Bloomsbury en het aldaar gebruikte diner leverden weer voldoende redenen om ver baasd te zijn over zoveel kwaliteit. Zondagmorgen 8 uur instappen voor onze trip naar Notting ham, waar een wedstrijd tegen het zgn. schoolteam (16-17 jaar) van Nottingham Forest gepland was. Na bezichtiging van stadion en 'stallen' van genoemde club werd om ongeveer 12 uur op een naburig cricket- en kunst- grasveldencomplex (Astroturf you know!), na de gebruikelij ke fotocessie en uitwisseling van vaantjes, aan de wedstrijd begonnen. Als er dan ook nog afgetekend wordt gewonnen (5-1) van deze zeer geschoolde groep jeugdspelers, is de stemming tijdens het daarop volgende diner in een naburig gelegen congrescentrum natuurlijk tot een hoogtepunt gestegen. Na de terugreis naar Londen was er dan nog gelegenheid tot een 'stapje' en een slokje (ho, ho Soho). De dag van de terugreis begon voor ons al vroeg, daar de Olau Line zelfs op ons niet zou willen wachten. Tijdens een zeer rustige overtocht wachtte ons nog een buffet-diner, wat absoluut tot de zgn. 'voltreffers' in zijn soort gerekend dient te worden. Om 21.30 uur dan toch weer terug op 'Goed Genoeg' waar een 38-tal AFC-ers 'versleten', maar in een opperbeste stemming de bus uitrolde. Een 'chapeau' en een driewerf hoera aan de gulle gever van dit unieke gebeuren namens Peter, Dennis, René, Richard, Kees, Edwald, Edwin, Maurice, Lars, Milo, Ralph, Guido, Sander, Maxim, Miquel, David, Barry, Berny, Rody, Hopy, Dick, Hanny, Hans, Hanna, Piet, Con, Theo, Jos, Cees, Co ra, Marcel, Ellis, Johan, Madeleine, Sal en Stella. C.J. De aankomst in Sheerness. 9

Schakels (clubbladen) | 1988 | | pagina 9