WAT IEDERE AFC-Ell BEHOORT BESTUURSMEDEDELINGEN AGENDA voor de Algemene Ledenvergadering, te houden op don derdag 23 juni 1988 in de Sociëteit Goed Genoeg aan de De Boelelaan te Amsterdam-Buitenveldert. Aanvang: 20.00 uur. Indien op genoemd tijdstip niet voldoende stemgerechtigde leden aanwezig zijn, wordt reeds nu vooralsdan een tweede Algemene Ledenvergadering bijeengeroepen, eveneens op donderdag 23 juni 1988. Aanvang: 20.30 uur in de Socië teit der Vereniging. 1Opening door de voorzitter. 2. Huldiging der kampioenen, t.w. AFC 2, AFC Zat 4, AFC zaalvoetbal Senioren 1AFC zaalvoetbal junioren B1 en AFC zaalvoetbal junioren D1 3. Ingekomen stukken. 4. Notulen Algemene Ledenvergadering van 25 juni 1987. Deze notulen liggen vanaf 20 juni 1988 ter inzage in de bestuurskamer. 5. Bestuursmededelingen. 6. Jaarverslag 1e secretaris. 7. Jaarverslag 1e penningmeester. 8. Verslag kascommissie. 9. Verkiezing van het bestuur. Het bestuur is thans als volgt samengesteld: voorzitter secretaris penningmeester vice-voorzitter 2e secretaris 2e penningmeester commissaris materiaal commissaris jeugdzaken commissaris pers publiciteit - G. Trebert Allen stellen zich herkiesbaar. R. Akkerman Joh. de Bie D.J. van der Klaauw K. Gehring G A. van Caspel J.L. Slaap S. van Gelder M.L. Koster 10. Vaststelling contributies en begroting 1988/1989. Het bestuur stelt voor de contributies voor het seizoen 1988/1989 als volgt (ongewijzigd) vast te stellen: werkende leden tussen 25 en 65 jaar f 300,— werkende leden onder 25 jaar en boven 65 jaar f 225,— junioren A, B en C f175, junioren D, E en F ff 75, De donateurs worden verzocht f 100,te betalen. Als entreegeld zal aan seniorleden f 50,— en aan juni orleden f 25,— worden gevraagd. Bij contributie-betaling na 1 oktober 1988 zal een boe teheffing van f 50,— worden geheven. 11. Verkiezing Technische Commissie. Deze commissie besstaat uit de heren K. Gehring, S. van Gelder, M.L. Koster, met als adviseurs D. Peters en P. Ouderland. Allen stellen zich herkiesbaar, met uitzondering van D. Peters. Het bestuur stelt candidaat de heer H. Vlietman. 12. Verkiezing Elftalcommissie A. Deze commissie bestaat thans uit de heren S. van Gel der, K. Baarschers en H. van der Jagt.Allen stellen zich herkiesbaar. 13. Verkiezing Elftalcommissie B. Deze commissie bestaat uit de heren B. Knoppers, W.F. de Boer, H. Drenkelford, A. Springer en F. Roose man. Allen stellen zich herkiesbaar. 14. Verkiezing Elftalcommissie C. Deze commissie bestaat thans uit de heren R. van Dijk, R. Böhne en W. Amez. De heer W. Amesz stelt zich niet herkiesbaar. Het bestuur stelt candidaat de heer Maurice Kosster. 15. Verkiezing Jeugdcommissie. Deze commissie bestaat thans uit de heren M.L. Koster, H. Coorengel, D.J. Boering, C. Tromp, A.J. Brokman, J. Benoni, C.G. Jochems, R. v.d. Ruit en C. Wijdoogen. De heren C. Tromp, R. v.d. Ruit, A.J. Brok man en C. Wijdoogen zijn niet herkiesbaar. Het bestuur stelt candidaat de heer J. Koomen. 16. Verkiezing Veteranencommissie. Deze commissie bestaat thans uit de heren J. Pluym, H. Schoenmaker en P. Meijer. Allen stellen zich her kiesbaar. 17. Verkiezing Zaalvoetbalcommissie. Deze commissie bestaat thans uit de heren B. Witte- veen, G. Smit en H. Coorengel (jeugd). Allen stellen zich herkiesbaar. 18. Verkiezing Kascommissie. Deze commissie bestaat thans uit de heren O.J. v.d. Heul, G. v.d. Endel, P. Roosenschoon en als plaatsver vangend lid de heer J. Mulder. De heer P. Roosen schoon is aan de beurt om af te treden. 19. Verkiezing Commissie Pers Publiciteit. Deze commissie bestaat thans uit de heren G. Trebert, A. Rimini, A.J. Bos, J.Th. Steensma, R. van Dijk, N. Hekster, D. Huisman, R. van Doesburg. Allen stellen zich herkiesbaar. 20. Verkiezing Feestcommissie. Deze commissie bestaat thans uit de heren P.B. Koster, A.J. Disselkoen en J. Otsen. Allen stellen zich herkiesbaar. Als coördinator zal optreden namens het bestuur de heer G. Trebert. 21. Verkiezing enquêtecommissie. Deze commissie wordt waargenomen door het bestuur. 22. Verkiezing Totocommissie. Deze commissie bestaat thans uit de heren W. Dren kelford, P. Roosenschoon en G.C.J. Kiemeney. Allen stellen zich herkiesbaar. 3

Schakels (clubbladen) | 1988 | | pagina 3