k x m
1 JVem £fan Cnanp ff
liffliiffliifflilfflliffliraiffll
AFC 4 - DCG 3 (633/424), 14.30 uur; bijeen: 13.30 uur
Leider: J. v.d. Glas; scheidsrechter: L.A. Jacobs
AFC 5 - FC AMSTELLAND 2 (645/459), 14.30 uur; bijeen:
13.30 uur
Leider: K. Verbruggen; scheidsrechter: R. Wichard
MEDEDELINGEN ELFTALCOMMISSIE B
Training: maandag om 20.30 uur.
Aanvoerders: uitslagen doorbellen 's zondags voor 17.00
uur bij AFC, tel. 44 55 75 (H. Drenkelford).
Neem ALTIJD een wit RESERVE shirt mee!
13.3: PANCRATIUS 6 - AFC 6 (1076), 14.30 uur, veld 2; bij
een: 13.30 uur AFC. Scheidsrechter: Van Ravenzwaay
Pancratius, Sportcomplex Badhoevedorp, Lindberghstraat,
Badhoevedorp, tel. 02968 - 35 07.
20.3: ZEEBURGIA 4 - AFC 6 (1062), 12.00 uur, veld 2; bij
een: 11.00 uur AFC; scheidsrechter: Banis
Zeeburqia, Sportpark Middenmeer, Amsterdam-Oost, tel.
94 27 41
AFC 6: competitienr 214
W.H. van den Bold, M. Brom, W.J. Drenkelford, J. Fontijn,
E.A. Janus, B.W. de Jongh, F. Juch, K.J. Kuyvenhoven,
E.K. Lambeck, A.M. van Leeuwen, O.S. Lilian, L. van Pol,
C. Veldkamp, A.J. Veltema, P. Vischjager
Afschrijven: W.v.d. Bold, tel. 47 54 42
13.3: ZSGO 4 - AFC 7 (1082), 14.00 uur veld 2; bijeen:
13.00 uur AFC. Scheidsrechter: Berkleef
ZSGO, Sportpark Ookmeer, Amsterdam-West, tel.
13 66 72.
20.3: ASV/ARSENAL 3 - AFC 7 (1068), 14.30 uur, veld 1bij
een: 13.30 uur AFC. Scheidsrechter: Kerckove
AFC 7: competitienr 215
L. Corea Alves, E. Hoegee, H.J. Koenders, M. Kruijswijk, R.
de Metz, M.R. Philips, M.L. Rijpkema, F.D. Rooseman, J.
Sloterwijk, C.G. Tromp, M. Vorst, B.L. de Vries, P.G. Zaat,
B. lesberts, H. Slagveld, S. Koendan
Afschrijven: F. Rooseman, tel. 47 26 02
13.3: AFC 9 - ZPC 3 (1156), 14.30 uur, veld 3; bijeen: 14.00
uur AFC. Scheidsrechter: H. Fritsche
20.3: AFC 9 - BLAUW WIT 6 (1120), 14.30 uur, veld 3; bij
een: 14.00 uur AFC. Scheidsrechter: Hadji Mansour
Zondag 13 maart: brunch bij E. Sajet, Sarphatistraat 99 om
11.30 uur (de scheids is ook uitgenodigd).
AFC 9: competitienr 321
E. Sajet, D.H.J. Bijlsma, J. Boskamp, E.G. Bouman, H.C.
Cruyff, R. Janowitz, P.B. Koster, R. Krak, J.S. Pelsma, J.J.
Pluis, R.S. Prins, J. Roedema, M. Roedema, R.C. Ruis, E.
Spee, A. Springer, J. Walker
Afschrijven: A. Springer, tel. 45 90 73
13.3: REAL SRANANG 5 - AFC 10 (1173), 12.00 uur, veld 2;
bijeen: 11.30 uur Real Sranang. Scheidsrechter: NN
20.3: TIW/AMSTEL 5 - AFC 10(1135), 12.00 uur, veld 1bij
een: 11.30 uur TIW/A. Scheidsrechter: NN
AFC 10: competitienr 324
T. Blok, W.F. de Boer, T.A. van Broekhuisen, J.B. van
Broekhuizen, J.W. Bronwasser, W. v.d. Duin, N.J. Gianot-
ten, M.L. Kahn, B.A. Knoppers, P.P. Magielsen, C.P. den
Os, H. Tier, J. Vellenga, G. Wielinga, D.R. de Wit
Afschrijven: R. de Boer, tel. 023 - 28 19 70
13.3: DWV 6 - AFC 11 (1184), 10.00 uur, veld 4; bijeen: 9.30
uur DWV. Scheidsrechter: NN
DWV, Sportpark Elzenhagen, Amsterdam-Noord, tel.
36 91 95.
20.3: SP. ZUID 7 - AFC 11 (1143), 12.00 uur, veld 2; bijeen:
11.30 uur Sp. Zuid. Scheidsrechter: NN
AFC 11: competitienr 412
P.G. Beiboer, J. Boom, H. de Groot, I.L. Haverkate, E. Isik,
J. Jansen, W.R. ten Kate, M. Kreuze, J. Lassopena, A.H.
Marseille, H.A. Misker, Pels Rijcken, E.R. Stibbe, C.H. Stol
wijk, J.W. Toutenhoofd
Afschrijven: J. Boom, tel. 25 50 71
13.3: AFC 12 - NEA 9 (1196), 12.00 uur, veld 3; bijeen: 11.30
uur AFC. Scheidsrechter: H. de Wijs
20.3: WMS 7 - AFC 12 (1150), 14.30 uur, veld 2; bijeen:
14.00 uur WMS. Scheidsrechter: NN
AFC 12: competitienr 414
F. Swart, G.A. van Caspel, H.G. Elias, H.J. Gamelkoorn,
H.L.Ch. Geluk, A.E.G. Herkstroter, M. de Hond, E.L. Janus,
M.L. Koster, H. Mienstra, J. Mulder, L. de Nobel, W.G. Rin-
ge, Th.L. Titsing
Afschrijven: H. Gamelkoorn, tel. 79 23 54
13.3: AFC 13 - THE VICTORY, 12.00 uur, veld 4; bijeen:
11.30 uur AFC. Scheidsrechter onderling regelen.
20.3: AFC 13 is vrij!
AFC 13: competitienr 416
N. Togawa, R.G. Bekkering, D.D. Cohen, E.D. Duister, M.H.
Gosler, M.l. Groen, M. Reddering, M. Ruyken, R. van
Schaik, H. da Silva Curiel, R. Somers, H.C.C. Stokman,
B.S. Veldkamp, M.L. Wertheym, H. van Wilsum, M.A. v.d
Woude, L. Dolle
Afschrijven bij: D. Cohen, tel. 43 91 92.
CHINEES IND CANTONEES REST A URANT
AMSTELVEENSEWEG 338 - 344
(by Olympisch Stadion)
AMSTERDAM
TELEFOON 020 - 62 93 70
Wij staan al jaren bekend om onze
cantonese keuken in Amsterdam
Elke dag geopend
van 11.00 tot 22.00 uur
Uw Gastheer: David Chow