UITSLAGEN
PROGRAMMA
i
Ze<
reli
-Tei
sto
em
fee
Zij
me
kei
me
AF
liel
ter
Tri
va
on
tor
Cc
nc
mi
oc
lin
in
ra
Wi
oc
te
in
le
e<
9'
1'
ei
z<
UITSLAGEN ZATERDAG 16 JANUARI
Senioren
Schellingwoude 1 - AFC Zat 1
Real Sranang 2 - AFC Zat 2
AFC Zat 3 - Uithoorn 2
AFC Zat 4 - Swift 5 kampioen
Badhoevedorp 5 - AFC Zat 5
AFC Zat 6 - De Meer 6
Junioren
AFC D1 - De Volewijckers D1
Blauw Wit D1 - AFC D2
AFC D3 - WA D3
UITSLAGEN ZONDAG 17 JANUARI
Senioren
Rood Wit/A - AFC
Rood Wit/A2 - AFC 2
Neerlandia3-AFC6
De Meteoor 4 - AFC 7
DCG 10-AFC10
AGT5-AFC 11
Badhoevedorp 5 - AFC 12
Victory Comb. B - AFC 13
Junioren
Monnickendam A1 - AFC A1
Ajax B1 - AFC B1
Pancratius B1 - AFC B2
Sloterpark B1 - AFC B3
Roda '23 B3 - AFC B4
Sporting Zuid C2 - AFC C2
SDZC1 - AFC C3
Monnickendam C1 - AFC C1
UITSLAG DONDERDAG 21 JANUARI
Senioren
KBV 1 - AFC 1
AFC Vet-AFC
PROGRAMMA ZATERDAG 30 JANUARI
Senioren
3-2 14.00 uur: Zeeburgia 1 - AFC Zat 1 (025), 1e veld
2-8 14.30 uur: AFC Zat 2 - TOB 2 (053), 2e veld
n.o. 12.00 uur: HRVC 2 - AFC Zat 3 (054), 1 e veld
3-1 14.30 uur: AFC Zat 4 - KDO 3 (057), 3e veld
12.00 uur: Aalsmeer 5 - AFC Zat 5 (060), 3e veld
8-0 14.30 uur: AFC Zat 6 - VVGA 5 (062), 4e veld
15.00 uur: VOC Vet - AFC Vet
1-1 Junioren
12.00 uur: AFC D1 - KDO D1 (804), 2e veld
4-1 11.00 uur: NEC '75 D1 - AFC D2 (808), 2e veld
11.00 uur: Volewijckers D3 - AFC D3 (816), 2e veld
Junioren E en F spelen in de zaal. Zie bij Jong Junioren.
2-7 PROGRAMMA ZONDAG 31 JANUARI
0-5 Senioren
2-1 14.30 uur: AFC 1 - Zeeburgia 1 (vr.), hoofdveld
11.30 uur: AFC 2 - Zeeburgia 2 (vr.), hoofdveld
4-1 14.30 uur: Zeeburgia 3 - AFC 3 (vr.)
12.00 uur: TOB 2 - AFC 4 (vr.)
2-2 AFC 5 is vrij!
12.00 uur: Zeeburgia 4 - AFC 6 (214), 2e veld
14.30 uur: ASV/Arsenal 3 - AFC 7 (215), 1e veld
14.30 uur: AFC 8 - Buitenveldert 5 (317), 1e veld
0-5 14.30 uur: AFC 9 - Blauw Wit 6 (321), 3e veld
4-1 12.00 uur: TIW/A5 - AFC 10 (324), 1e veld
2-1 12.00 uur: Sp. Zuid 7 - AFC 11 (412), 2e veld
2-3 14.30 uur: WMS 7 - AFC 12 (414), 2e veld
2-10 AFC 13 is vrij!
5-1 Junioren
0-9 12.00 uur: AFC A1 - DWV A2 (500), 1e veld
14.30 uur: KBV A3 - AFC A2 (502), 2e veld
12.00 uur: AFC A3 - Volewijckers A2 (512), 3e veld
AFC B1 is vrij!
10.00 uur: AFC B2 - DWS B2 (613), 3e veld
1-2 12.00 uur: USMA B1 - AFC B3 (621), 1e veld
10.00 uur: Aalsmeer B2 - AFC B4 (626), 3e veld
1-5 10.00 uur: AFC C1 - Bijlmer C1 (701), 4e veld
8