mm
ZAALVOETBAL
PROGRAMMA MAANDAG 25 JANUARI
30 januari
6 februari
13 februari
27 februari
11.30 uur
9.00 uur
10.30 uur
10.00 uur
Swift E3 - AFC E3
AFC E3 - DCG E3
AFC E3 - ZSGO E3
KBV E3 - AFC E3
1
E
E
E
E
P
F
E
F
L
E
V
F
Programma E4
(Dr. Plesmanschool, Marius Bauerstraat 2)
Leider: J. Meijer (79 85 77)
16 januari 10.00 uur DCG E4 - AFC E4
23 januari 11.30 uur TOG E1 - AFC E4
30 januari 9.30 uur AFC E4 - Neerlandia E1
6 februari 11.00 uur Gold Star E1 - AFC E4
13 februari 10.00 uur Nedlloyd '70 E1 - AFC E4
27 februari 11.30 uur AFC E4 - DCG E4
Programma E5
(7e Montessorischool, Nachtwachtlaan 35)
Leider: B. van Ettekoven (17 34 00)
16 januari 11.00 uur AFC E5 - DCG E5
23 januari 9.30 uur KBV E4 - AFC E5
30 januari 10.30 uur AFC E5 - Buitenveldert E3
6 februari 9.00 uur Swift E4 - AFC E5
13 februari 11.30 uur AFC E5 - Blauw Wit E3
27 februari 9.30 uur DCG E5 - AFC E5
Programma E6
(S.G. Westelijke Tuinsteden, Noordzijde 54)
Leider: A. Wijngaarden (62 68 90)
16 januari 11.30 uur Swift E6 - AFC E6
23 januari 10.00 uur DCG E7 - AFC E6
30 januari 11.00 uur AFC E6 - KBV E6
6 februari 9.30 uur Blauw Wit E4 - AFC E6
13 februari 11.30 uur Pancratius E4 - AFC E6
27 februari 10.00 uur AFC E6 - Swift E6
Programma F1
(S.G. Westelijke Tuinsteden, Noordzijde 54)
Leider: F. van Coevorden (44 64 74)
16 januari 10.00 uur Pancratius F1 - AFC F1
23 januari 11.30 uur DCG F1 - AFC F1
30 januari 9.30 uur AFC F1 - Buitenveldert F1
6 februari 11.00 uur KBV F1 - AFC F1
13 februari 10.00 uur Swift F1 - AFC F1
27 februari 11.30 uur AFC F1 - Pancratius F1
Programma F2
(Joh. Huizingaschool, J. Halbertsmastraat 23)
Leider: J. Coronel (46 04 05)
16 januari 11.30 uur Rivalen F1 - AFC F2
23 januari 10.00 uur DCG F2 - AFC F2
30 januari 11.00 uur AFC F2 - Buitenveldert F2
6 februari 9.30 uur KBV F2 - AFC F2
13 februari 11.30 uur Swift F2 - AFC F2
27 februari 10.00 uur AFC F2 - Rivalen F1
Programma F3
(Van Bennebroekschool, A. Schelfhoutstraat 54)
Leider: M. v.d. Woude (62 38 67)
16 januari 11.30 uur Blauw Wit F2 - AFC F3
23 januari 10.00 uur DCG F4 - AFC F3
30 januari 11.00 uur AFC F3 - Buitenveldert F4
6 februari 9.30 uur KBV F3 - AFC F3
13 februari 11.30 uur Swift F4 - AFC F3
27 februari 10.00 uur AFC F3 - Blauw Wit F2
Programma F4
(Van Bennebroekschool, A. Schelfhoutstraat 54)
Leider: M. v.d. Woude (62 38 67)
16 januari 10.00 uur Pancratius F3 - AFC F4
23 januari 11.30 uur DCG F5 - AFC F4
30 januari 9.30 uur AFC F4 - Buitenveldert F5
6 februari 11.00 uur KBV F4 - AFC F4
13 februari 10.00 uur Swift F5 - AFC F4
27 februari 11.30 uur AFC F4 - Pancratius F3
Programma F5
(Goeman Borgesiusschool, Aalbersestraat 35)
Leider: D. Huisman
16 januari
23 januari
30 januari
6 februari
13 februari
27 februari
9.30 uur
11.00 uur
9.00 uur
10.30 uur
10.00 uur
11.00 uur
AFC F5 - WA F4
SNA F2 - AFC F5
AFC F5 -
DWS F3
AFC F5 -
WA F4 -
Pancratius F3
AFC F5
DCG F6
AFC F5
De in deze Schakel gepubliceerde indeling zaalvoetbal E en
F Jong Junioren alsmede de indelingen van de diverse
teams, worden in de volgende Schakels NIET meer ver
meld, daar er gedurende deze zaalvoetbalperiode toch
GEEN veranderingen meer plaats vinden in deze teams!
Nogmaals: de teams blijven de gehele periode in dezelfde
school spelen.
De nog te spelen wedstrijden worden WEL per Schakel nog
vermeld, maar door deze Schakel te bewaren, zijn alle spe
lers en ouders al op de hoogte wat er tot 27 februari op het
programma staat (vooral de sterk wisselende tijden zijn erg
belangrijk voor u).
Zoals reeds eerder vermeld is er op zaterdag 20 februari
i.v.m. de Krokusvakantie geen programma, echter wel op
zaterdag 13 februari, hoewel het dan eveneens Krokusva
kantie is. Willen de spelers c.q. de ouders aan de desbetref
fende leider reeds a.s. ZATERDAG melden indien u met va
kantie gaat en dus die 13e februari NIET kunt spelen? (al
thans de zoon niet!) Bedankt!
PROGRAMMA DONDERDAG 14 JANUARI
AFC 2 - ASV/ARSENAL 6 (R5D), veld 2, 22.30 uur
Scheidsrechter: A.Th. van Hilten
Sporthal Delta Lloyd, Langs de Akker 3, Amstelveen-Oost,
tel. 45 42 55
Frans Jüch, Roy van Dijk, Ron van Doesburg, Nicky
Hekster, Rein Akkerman, Rob Overweg, Simon Cohen,
Rocco Mulder.
Afschrijven bij: Frans Jüch, tel. 41 59 02.
SDW 4 - AFC 3 (R6M), veld 1a, 21.50 uur
Scheidsrechter: H. Meyer
Sporthallen Zuid, IJsbaanpad, Amsterdam-Zuid, tel.
73 13 14
Wouter Amesz, Dolf Oostra, Karei van Osch, Maurice
Koster, Rob Ruis, Hans Coorengel, Hans Tier, Rob Nipius,
Ger Smit.
Afschrijven bij: Ger Smit, tel. 44 27 63.
AFC - BECKERINGH UITHOORN (hoofdklasse), veld 1,
21.15 uur. Scheidsrechter: H. Verbrugge
Sporthal Delta Lloyd, Langs de Akker 3, Amstelveen-Oost,
tel. 45 42 55
Bart v.d. Jagt, Fred ten Nijenhuis, Fred Laarhoven, Theo
18