zaalcommissaris, beslist in gevallen waarin deze spel
regels niet voorzien.
19. Er moeten ruilformulieren ingevuld worden.
Attentie: het is verboden de gymnastieklokalen c.q.
gymzalen te betreden met schoeisel welke buiten
gedragen is. Deze regel geldt zowel voor de spelers
als voor de toeschouwers.
INDELING ZAALVOETBALTEAM E JUNIOREN
Team E1 - leider A. Spaan (17 84 60)
Rody Spaan, Rogier Ruis, Floris Christoffels, Tristan Vos,
Oscar Meyer, Ewout Stradmeyer
Team E2 - leider P. Bakker/W. Haagsma (47 40 60)
Alexander Haagsma, Dennis Husers, Nicky van Kampen, Ir
ving Waas, Bob Gehring, Shidara
Team E3 - D. v.d. Kar (76 43 70)
Nicky v.d. Kar, Kai Uiterwijk, Nier Kroonenberg, Maarten
Blokland, Herman v.d. Boogert, Marvin Polak, Mike
Cheung, Olivier de Vries
Team E4 - leider J. Meyer (79 85 77)
Daniël Meyer, Serge v.d. Schoot, Norbert Jan Neyzen, Dubi
Pinto, David v.d. Woude, Diederik Oranje, Richard Ensel,
Gino de Haan
Team E5 - leider B. van Ettekoven (17 34 00)
Maarten van Ettekoven, Mark Hooning, W. Bydendijk, D.
Trap, Alexander Roozendaal, Michel de Hond, Maas de
Hoog, Nino Okshuisen
Team E6 - leider A. Wijngaarden (62 68 90)
Abraham Wijngaarden, Anthony Bies, Jeroen Meeues, Len-
naert v.d. Linden, Michael Koomen, Peter Veenhoven, Pa
trick de Weerd
INDELING ZAALVOETBALTEAMS F JUNIOREN
Team F1 - leider F. van Coevorden (44 64 74)
Ezra van Coevorden, Hylke Faber, Edwin de Hartog, Benja
min Pinto, Gilbert Ruis, Rogier de Boer
Team F2 - leider J. Coronel (46 04 05)
Gideon Coronel, Robbin Vleeschhouwer, Joel Kremer, M.
Asscher, Lucas Anderson, Arnoud Eweg
Team F3 - leider M. v.d. Woude (62 38 67)
Simon v.d. Woude, Susuna Hadama, Paul Maiya, Koos Fui-
te, Job Koning, Leon Heppner
Team F4 - leider M. v.d. Woude (62 38 67)
Nick Nieuwenhuis, Marco Meerwijk, Maarten v.d. Linde, Ah
med Henidi, Mischa Kremer, Michael de Brave
Team F5 - leider D. Huisman (41 81 33)
Michel Huisman, Tim Verhulsdonck, Larry Kinsbergen, Mi-
cha Nethe, Doron Nethe, Paul Starink, Itai Gross
INDELING ZAALVOETBAL VOOR DE E EN F JUNIOREN
van de zaterdag veldcompetitie E en F
Zij spelen de wedstrijden in de volgende scholen.
E1
Swift 1, ZSGO 1, AFC 1, Buitenveldert 1, KBV 1, DCG 1
Cartesiuslyceum, E. Mondriaanstraat
E2
Swift 2, KBV 2, DCG 2, AFC 2, Buitenveldert 2, Blauw Wit 1
Cartesiuslyceum, E. Mondriaanstraat
E3
AFC 3, Blauw Wit 2, DCG 3, KBV 3, Swift 3, ZGO 2
Dr. Plesmanschool, Marius Bauerstraat 2
E4
DCG 4, Gold Star 1Nedlloyd 1AFC 4, Rivalen 1Neerlan-
dia 1
Dr. Plesmanschool, Marius Bauerstraat 2
E5
Swift 4, Buitenveldert 3, AFC 5, Blauw Wit 3, DCG 5, KBV 4
7e Montessorischool, Nachtwachtlaan 35
E6
Swift 6, Blauw Wit 4, Pancratius 4, AFC 6, DCG 7, KBV 6
S.G. Westelijke Tuinsteden, Noordzijde 54
F1
Swift 1Pancratius 1KBV 1AFC 1DCG 1Buitenveldert 1
S.G. Westelijke Tuinschoten, Noordzijde 54
F2
Rivalen 1, KBV 2, Swift 2, AFC 2, DCG 2, Buitenveldert 2
J. Huizingaschool, Justus Halbertsmastraat 23
F3
Blauw Wit 2, KBV 3, Swift 4, AFC 3, DCG 4, Buitenveldert 4
Van Bennebroekschool, A. Schelfhoutstraat 54
F4
Pancratius 3, KBV 4, Swift 5, AFC 4, DCG 5, Buitenveldert 5
Van Bennebroekschool, A. Schelfhoutstraat 54
F5
DWS 3, Pancratius 3, AFC 5, DCG 6, WA 4,
Goeman Borgesiusschool, Aalbersestraat 35
SNA
LET OP: de teams blijven dus alle zaterdagen in dezelfde
school spelen!
Programma E1
(Cartesiuslyceum, D. Mondriaanstraat) Leider: A. Spaan
16 januari 11.00 uur AFC E1 - KBV E1
23 januari 9.30 uur DCG E1 - AFC E1
30 januari 10.30 uur AFC E1 - ZSGO E1
6 februari 9.00 uur Swift E1 - AFC E1
13 februari 11.30 uur AFC E1 - Buitenveldert E1
27 februari 9.30 uur KBV E1 - AFC E1
Programma E2
(Cartesiuslyceum, D. Mondriaanstraat) Leider: A. Spaan
(17 86 60)
16 januari 10.00 uur Swift E2 - AFC E2
23 januari 11.30 uur Buitenveldert E2 - AFC E2
30 januari 9.30 uur AFC E2 - Blauw Wit E1
6 februari 11.00 uur KBV E2 - AFC E2
13 februari 10.00 uur DCG E2 - AFC E2
27 februari 11.30 uur AFC E2 - Swift E2
Programma E3
(Dr. Plesmanschool, M. Bauerstraat 2)
Leider: D. v.d. Kar (76 43 70)
16 januari 11.30 uur AFC E3 - KBV E3
23 januari 9.00 uur Blauw Wit E2 - AFC E3
17