C junioren 9.15 uur
B junioren 10.15 uur
A junioren 11.15 uur
MEDEDELINGEN A JUNIOREN
PROGRAMMA ZONDAG 17 JANUARI
MONNICKENDAM - AFC (vr.), 11.00 uur; bijeen: 9.30 uur.
Scheidsrechter: NN; leiders: Ouderland en Jochems.
Opstelling: na de training op vrijdag.
Afmelden: C. Jochems, tel. 19 82 43.
AFC A2 en A3 zijn vrij!
PROGRAMMA ZONDAG 24 JANUARI
DIEMEN - AFC (1275), veld 1, 12.00 uur; bijeen: 10.30 uur
Scheidsrechter: J. Matola; leiders: Ouderland en Jochems
Diemen, Sportpark Spoorzicht, Diemen, tel. 99 20 48.
Opstelling: na de training op vrijdag bekend te maken.
Afmelden: C. Jochems, tel. 19 82 43.
c'estbon
Amsterdamse Poort, Bijlmerplein 509
telefoon 020 - 912778
NOTEN; elke dag vers gebakken en in vele verschillende melanges
diverse geselekteerde WIJNEN, waaronder onze huiswijn
•GEVULDE DADELS
•GECHOCOLATEERDE NOTEN EN VRUCHTEN
GESCHENKARTIKELEN; KERSTPAKKETTEN
THEE; 49 soorten puur en gearomatiseerd
•ZUIDVRUCHTEN
DOPPINDA'S; dagelijks vers gebrand uit eigen branderij
Indien u geinteresseerd bent, verzoeken wij u vriendelijk telefonisch
kontakt met ons op te nemen, zodat wij u verder kunnen infor
meren. Natuurlijk bent u van harte welkom in onze winkel op de
Amsterdamse Poort (op het plein bij MacDonald), waar u met
eigen ogen de diverse mogelijkheden kunt aanschouwen.
In afwachting van uw telefoontje of uw komst,
Peter Fontijn en André Brokman.
VOLEWIJCKERS 2 - AFC 2 (vr.), hoofdveld, 14.30 uur; bij
een: 13.00 uur. Scheidsrechter: NN; leider: H. van Zweden
De Volewijckers, Sportpark Buiksloterbanne, Amsterdam-
Noord, tel. 31 64 33.
Opstelling: Na de training op vrijdag bekend te maken.
Afmelden: vrijdag tussen 18.00 en 18.30 uur bij H. van Zwe
den, tel. 76 32 35.
NEERLANDIA - AFC 3 (1292), veld 1, 14.30 uur; bijeen:
13.15 uur. Scheidsrechter: J.J.M. Labout; leider: Th.
Boonstra.
Sportpark Riekerhaven.
Opstelling: Mike Abraham, Mike Bender, Edwin Boeken, Mi
chel Buskens, Gilbert Buskens, Roderick Harrems, Bora
Isik, A. Kasdorp, Evert Jan Krol, Edwin v.d. Mark, Jesse
Schmidt, Kidd Usey, Ivar Vermeulen, Tido Visser, Duco Wij-
doogen, Dekker, Marko Furia
Afmelden: Th. Boonstra, 73 42 98 na 18.00 uur.
MEDEDELINGEN B JUNIOREN
PROGRAMMA ZONDAG 17 JANUARI
AJAX B1 - AFC B1 (vr.), 3e veld, 12.00 uur; bijeen: 11.00 uur
AFC. Leider: N. van Til (02968 - 40 96)
Opstelling: Nils Adriaans, Arjen Coorengel, Peter v.d. Dun-
gen, Martijn Haanen, Robbert Klanke, Eric Kruyswijk, Mar
co de Langen, Ronald v.d. Meent, Maxim Nees, Patrick
Reddering, Rob Slager, Erwin Smit, Bart de Wilde
PANCRATIUS B1 - AFC B2 (613), veld 3, 10.00 uur; bijeen:
9.00 uur AFC. Leider: B. Leeser (02503 - 3 25 60)
Opstelling: Patrick Busking, Bert Berkesteijn, Vincent Croi-
set, Marcel Foreman, David Bijlsma, Mark Kastelein, San-
der Keizer, Kelvin Nieberg, Patrick Offringa, Wybe Roberti,
Bas Stork, Dai Weisselberger, Edwin v.d. Vegte
SLOTERPARK B1 - AFC B3 (621/1333), veld 1, 10.00 uur
bijeen: 9.00 uur. Leider: B. de Rooy (02942 - 13 43).
Opstelling: Jacco Goossens, Raymon Groen, Brian Koster,
Patrick Landsaat, Eddy Kneefel, Maikel Hoed, Wouter van
Paare, Nicky Roeg, Morgan Schreuers, Antoine Soethout,
Nico Prins, Dennis Voet, N.B.: Errol Couthino
Ouders van spelers van de B3 die daaraan behoefte heb
ben, worden uitgenodigd contact op te nemen met C.
Tromp, tel. 02975 - 4 01 77, teneinde op nader te bepalen
datum een bespreking c.q. gedachtenwisseling met trainer,
leider en J.C. te houden.
RODA '23 B3 - AFC B4 (626/1357), 4e veld, 10.00 uur; bij
een: 9.00 uur AFC. Leider: J.C. (02975 - 4 01 77)
Opstelling: Dimitri Fenger, Ramon Groen, Ben van Geelen,
Paul Hopman, Sander Jonen, Gideon Krebs, Eric Kroet,
Dennis Kriger, Guy Moppes, Steven van Loggem, Eron Po
lak, Merijn Rengers, Steven Schotte, Joeri Visser, Micha
Zwaaf
PROGRAMMA ZONDAG 24 JANUARI
B2 is vrij!
AFC B3 - RAPIDITAS B1 (621/1348), 3e veld, 14.30 uur; bij
een: 13.45 uur k.k. Leider: B. de Rooy (43 01 34). Voor
opstelling zie programma 17 januari.
AFC B4 - AS '80 B1 (626/1376), 1e veld, 10.00 uur; bijeen:
9.30 uur k.k. Scheidsrechter: M. Kinsbergen; leiding: J.C.
(02975 - 4 01 77). Voor opstelling zie programma 17 januari.
MEDEDELINGEN C JUNIOREN
PROGRAMMA ZONDAG 17 JANUARI
MONNICKENDAM C1 - AFC C1 (vr.), 11.00 uur; bijeen: 9.30
uur
SP. ZUID C2 - AFC C2, veld 3, 10.00 uur; bijeen: 9.00 uur.
Loopveld, vriendschappelijk
SDZ C1 - AFC C3 (723/1396), veld 2, 12.00 uur; bijeen:
11.00 uur
SDZ, Transformatorweg 10, Amsterdam-Noord, tel.
82 18 19.
PROGRAMMA ZONDAG 24 JANUARI
AFC C1 is vrij!
15