UITSLAGEN
PROGRAMMA
NEA A1
AFC B2
AFC B3
AFC B4
AFC C2
UITSLAGEN ZONDAG 20 DECEMBER
Senioren
Zeeburgia 2 - AFC 3
Muiderberg 3 - AFC 6
AFC 7 - Animo '86 2
AFC 8 - Alhisra 2
AFC 10 -NEA6
Herenmarkt/A 3 - AFC 11
AFC 12 - Abcoude 8
Junioren
- AFC A3
- Abcoude B2
- Rood Wit/A B2
- Uithoorn B2
- Almere C3
UITSLAGEN VRIJDAG 1 JANUARI
Junioren
KHFC E1 -AFCE1
UITSLAGEN ZATERDAG 2 JANUARI
Senioren
Alle wedstrijden afgelast.
UITSLAGEN ZONDAG 3 JANUARI
Senioren
Concordia - AFC
UITSLAGEN ZATERDAG 9 JANUARI
Senioren
AFC Zat 1 - Buitenveldert 1
AFC Zat 2 - DWV 3
V&V 6 - AFC Zat 3
Abcoude 4 - AFC Zat 4
AFC Zat 5 - TABA 3
TOB 3 - AFC Zat 6
Junioren
WA D1
AFC D2
DWS D3
- AFC D1
- ZSGO D1
- AFC D3
UITSLAGEN ZONDAG 10 JANUARI
Senioren
KHFC -AFC
TIJBB AFC 2
Alle overige wedstrijden werden afgelast.
2-3
4-2
0-4
5-2
2-3
4-2
0-3
13-0
7-0
3-3
2-3
0-0
3-3
4-7
3-2
8-4
4-0
2-6
1-3
1-7
4-4
8-1
1-5
0-6
0-3
PROGRAMMA VRIJDAG 15 JANUARI
19.00 uur: LICHTWEDSTRIJD, Toernooi Victoria
PROGRAMMA ZATERDAG 16 JANUARI
Senioren
14.00 uur: Schellingwoude 1 - AFC Zat 1 (025), 1e veld
12.00 uur: Real Sranang 2 - AFC Zat 2 (053), 1e veld
14.30 uur: AFC Zat 3 - Uithoorn 2 (054), 2e veld
14.30 uur: AFC Zat 4 - Swift 5 (057), 3e veld
14.30 uur: Badhoevedorp 5 - AFC Zat 5 (060), 3e veld
14.30 uur: AFC Zat 6 - De Meer 6 (062), 4e veld
Junioren
11.00 uur: AFC D1 - De Volewijckers D1 (804), 2e veld
12.00 uur: Blauw Wit D1 - AFC D2 (808), 2e veld
11.00 uur: AFC D3 - WA D3 (816), 3e veld
De JUNIOREN E en F spelen in de zaal. Zie hiervoor bij
de JONG JUNIOREN.
PROGRAMMA ZONDAG 17 JANUARI
Senioren
13.00 uur: Rood Wit/A - AFC
11.30 uur: Rood Wit/A2 - AFC 2
12.00 uur: Neerlandia 3 - AFC 6 (214), 2e veld
14.30 uur: De Meteoor 4 - AFC 7 (215), 2e veld
12.00 uur: DCG 10 - AFC 10 (324), 5e veld
14.30 uur: AGT 5 - AFC 11 (412), 1e veld
14.30 uur: Badhoevedorp 5 - AFC 12 (414), 2e veld
10.00 uur: Victory Comb. B - AFC 13 (426), 2e veld
Junioren
11.00 uur: Monnickendam A1 - AFC A1 (vr.)
12.00 uur: Ajax B1 - AFC B1 (vr.), 3e veld
10.00 uur: Pancratius B1 - AFC B2 (vr.), 3e veld
10.00 uur: Sloterpark B1 - AFC B3 (621), 1e veld
10.00 uur: Roda '23 B3 - AFC B4 (626), 4e veld
10.00 uur: Sporting Zuid C2 - AFC C2 (vr.), 3e veld
12.00 uur: SDZ C1 - AFC C3 (723), 2e veld
11.00 uur: Monnickendam C1 - AFC C1 (vr.)
PROGRAMMA DONDERDAG 21 JANUARI
Senioren
20.30 uur: KBV 1 - AFC 1
Deze wedstrijd zal worden gespeeld op het kunstgrasveld
van de vereniging Hurley aan de Nieuwe Kalfjeslaan in
het Amsterdamse Bos.
11