VETERANEN
ZONDAG
PROGRAMMA ZONDAG 18 OKTOBER
PROGRAMMA ZONDAG 11 OKTOBER
uur, AFC, tel. 44 55 75 bij H. Drenkelford.
UITSLAG ZATERDAG 3 OKTOBER
AFC - Victoria 4-1
PROGRAMMA ZATERDAG 10 OKTOBER
KHFC - AFC, aanvang 14.30 uur
Verzamelen: 12.30 uur bij Paul Koster
Afschrijven: Paul Meijer, tel. 42 29 38
Aanvoerders: wilt u er voor zorgen dat wedstrijd- en intrap-
ballen bij Leo worden terugbezorgd.
Gezien het aantal beschikbare spelers heeft de B-
commissie om een 13e elftal samen te stellen. In de volgen
de Schakel zal de opstelling bekend worden gemaakt.
ELFTALCOMMISSIE B
PROGRAMMA ZATERDAG 17 OKTOBER
AFC - QUICK aanvang 15.00 uur
Verzamelen: 14.15 uur
Scheidsrechter: Rob Dukker
MEDEDELINGEN ELFTALCOMMISSIE A
PROGRAMMA ZONDAG 11 OKTOBER
AFC - NIJENRODES (Bekerwedstrijd), 100 (1241), aanvang:
14.30 uur; scheidsrechter: FI.F.A. Sonnenschein; leider: T.
Disselkoen; grensrechter: Wim Husers; coach: D. Peters;
verzorger: K. Grosze Nipper
AFC 2 - KON. HFC, (vriendschappelijk), aanvang: 11.30 uur;
bijeen: 10.30 uur; leider: F. Laarhoven
MAARSSEN 2 - AFC 3, (vriendschappelijk), aanvang: 12.00
uur; bijeen: 10.15 uur; leider: C. Dekker
MAARSSEN 3 - AFC 4, (vriendschappelijk), aanvang: 12.00
uur; bijeen: 10.15 uur; leider: J. v.d. Glas
AFC 5 IS VRIJ
AFC - STORMVOGELS, 501 (56), aanvang: 14.30 uur;
scheidsrechter: A.J.J. van Zon; grensrechters: W.G.M. Lui
ken en G. Bouma; leider: T. Disselkoen; coach: D. Peters;
verzorger: K. Grosze Nipper
AFC 2 - AJAX 3, 610 (395), aanvang: 11.30 uur; bijeen:
10.30 uur; scheidsrechter: P.J. Kierkels; leider: F. Laarho
ven; grensrechter: NN
ZWAL. VOORUIT 2 - AFC 3, 622 (408), aanvang: 11.00 uur;
bijeen: 09.15 uur; scheidsrechter: R.FI. Seegers; leider: C.
Dekker
VD0 2-AFC4, 633 (426), aanvang: 11.30 uur; bijeen: 10.00
uur; scheidsrechter: H.G. v.d. Flier; leider: J. v.d. Glas
ZSGO 2 - AFC 5, 645 (462), aanvang: 11.00 uur; bijeen:
09.30 uur; scheidsrechter: R. Letschert; leider: K. Verbrug-
gen
MEDEDELINGEN ELFTALLENCOMMISSIE B
Training: 's Maandags om 20.30 uur
Aanvoerders: uitslagen doorbellen 's zondags voor 17.00
AFC 6 - MUIDERBERG 3, 1075, 14.30 uur; bijeen: 13.00
uur, veld 1 AFC; scheidsrechter: C.G. Boendermaker
AFC 6: competitienr 214
W H. van den Bold, M. Brom, W.J. Drenkelford, J. Fontijn,
E.A. Janus, B.W. de Jongh, K.J. Kuyvenhoven, E.K. Lam-
beck, A.M. van Leeuwen, O.S. Lilian, L. van Pol, C. Veld
kamp, A.J. Veltema, P. Vischjager, P. Wolff, J. Schot
Afschrijven: W.v.d. Bold, tel. 47 54 42
AFC 7 - ARSENAL 3, 1081, 14.30 uur; bijeen: 13.30 uur,
veld 2 AFC; scheidsrechter: S. Huising
AFC 7: competitienr 215
L. Corea Alves, E. Hoegee, H.J. Koenders, M. Kruyswijk, R.
de Metz, E.M. Molewijk, M.R. Philips, F.D. Rooseman, J.
Sloterwijk, C.G. Tromp, M. Vorst, P.G. Zaat, B. lesberts
Afschrijven: F. Rooseman, tel. 47 26 02
ALHISRA2-AFC8,1143,12.00 uur; bijeen: 11.00 uur AFC,
terrein: Alhisra, veld 1; scheidsrechter: F. Beenstra
AFC 8: competitienr 317
E. Bierman, R.A. Gallenkamp, W.S. Gooskens, G. Groot,
R.J.M. Kootwijk, H. Kuypers, H.C. Meyer, R.R. Panka, F.A.
Schuurink, N. Shabi, D.E. Stokvis, R. Verhoef, G. Voss, A.
v.d. Woerdt, H.F. Beumer
Afschrijven: H. Meyer, tel. 12 00 59
OVVO 3 - AFC 9,1166, 14.30 uur; bijeen: 14.00 uur OVVO,
terrein: OVVO, veld 1; scheidsrechter: G. Lodder
AFC 9: competitienr 321
D.H.J. Bijlsma, J. Boskamp, E.G. Bouman, H.C. Cruyff, R.
Janowitz, P.B. Koster, R. Krak, J.S. Pelsma, J.J. Pluis,
R.S. Prins, J. Roedema, M. Roedema, R.C. Ruis, E.N. Sa
jet, E. Spee, A. Springer, J. Walker, Eddie Meijer
Afschrijven: A. Springer, tel. 45 90 73
AFC 10-TIW AMSTEL5,1181,12.00 uur; bijeen: 11.30 uur
AFC, terrein AFC, veld 2; scheidsrechter: P. Rosenschoon
AFC 10: competitienr 324
T. Blok, W.F. de Boer, T.A. van Broekhuisen, J.B. van
Broekhuizen, J.W. Bronwasser, W. v.d. Duin, N.J. Gianot-
ten, M.H. Gosler, M.L. Kahn, B.A. Knoppers, P.P. Magiel-
sen, C.P. den Os, M. Reddering, F. Swart, H. Tier, J. Vellen-
ga, G. Wielinga, D.R. de Wit
Afschrijven: R. de Boer, tel. 023 - 28 19 70
AFC 11 - HERENMARKT 3, 1193, 10.00 uur; bijeen: 09.30
uur AFC, terrein: AFC, veld 2
AFC 11: competitienr 412
P.G. Beiboer, J. Boom, H. de Groot, I.L. Haverkate, E. Isik,
J. Jansen, W.R. ten Kate, M. Kreuze, J. Lassopena, A.H.
Marseille, H.A. Misker, Pels Rijcken, E.R. Stibbe, C.H. Stol
wijk, J.W. Toutenhoofd, M.A. v.d. Woude, M.L. Wertheym,
H. da Silva-Curiel
Afschrijven: J. Boom, tel. 25 50 71
De spelers worden verzocht in AFC-tenue te spelen!
8