V.A.B. uw Ford-dealer
in Amsterdam
nieuwkoop
occasions
onderhoudsservice
Noord: Vuurwerkerweg 1,
020-320999
Oost: Linnaeusstraat 30,
020-657130
Zuid: Joan Muyskenweg 14,
020-682611
R D A M
A M S T
D2. voorlopige selektie; Bijeenkomst AFC; vertrek 18.00
uur; leider Snepvangers; uitgenodigd worden: Komman,
Moser, Snepvangers, Ensel, Den Dekker Winter, Boemgarten
Ruis, Wijnberg, Christiaanse, Roubos, Hannema
S.V.P. vervoer ouders.
E1. bijeenkomst AFC; vertrek 18.00 uur; leider A. Spaan;
uitgenodigd worden: Ruis, Spaan, Chrisstoffels, Vos,
Meyer, Ensel, Meeues, Haagsma, Stradmeyer, Waas, Jansen,
Husers, Van Kampen
S.V.P. vervoer ouders.
Dl Zaterdag 22 aug., HEMA toernooi bij Argon te
Mijdrecht; bijeenkomst AFC; vertrek 9.30 uur leiders: A.
Peters/C. Thomas; De spelers worden, na de westrijden van
19 augustus te Aalsmeer bekend gemaakt.
S.V.P. vervoer ouders
Donderdag 27 augustus.
Dl. Dit elftal speelt bij AFC; bijeenkomst in de kleedkamer
om 18.30uur; leiders A. Peters/C. Thomas; de namen van de
spelers worden op de training van wo. 26 aug. bekend ge
maakt.
El. Dit elftal speelt eveneens bij AFC; bijeenkomst in de
kleedkamer om 18.30 uur; leider A. Spaan; de namen van
de spelers worden op de training van wo. 26 aug. bekend
gemaakt.
F1 en F2. Deze teams spelen bij Zeeburgia, Kruislaan, Am
sterdam-Oost, bijeenkomst AFC; vertrek 17.15 uur; het be
treft de volgende F-junioren: Coevorden, Corronel, Faber,
Gehring, Hamada, Henidi, Konig, Maiya, Nieuwenhuys, Par
son, M. Nethe, D. Nethe, Pinto, Ruis, Sowa, Vleeschouwer,
De Vries.
S.V.P. vervoer ouders.
INDELING ZAALVOETBAL SENIOREN
seizoen 1987/1988
A.F.C. 1
Hoofdklasse
Beckeringh Uithoorn
Sc. Eendracht '82
Het Glazen Huis
Neerlandia
Nelen Kantershof
N.F.C.
O.S.D.O./D.E.L.
Pancratius
Toyshop
V.V.G.H.
A.F.C. 3
Reserve 6e klasse M
B.D.K. 2
C.C. Boys 5
D.C. '82 4
D.C.G. 13
Frankel Boys 4
A.F.C. 2
Reserve 5e klasse D
A.S.V. Arsenal 6
Badhoevedorp 6
Boeleboys 2
N.C.A. 5
Neerlandia 5
R.A.P. 2
A.U.A.V.I.C. 9
S.C.Z. '58 4
S.P. Zuid 8
Limmy Boys 2
Plein '83 4
S.D.W. 4
S.P. Zuid 13
Xanadu 2
Opstelling A.F.C. 2 voor 27 augustus a.s.-
Van Dijk, Juch, Van Doesburg, Hekster, Akkerman, Over
weg, n.n., n.n.
Afschrijven bij: Ron van Doesburg tel. 76 07 86
Nieuwe spelers en spelers welke geen spelerskaart hebben
moeten zo spoedig mogelijk een pasfoto inleveren bij Ger
Smit.
ZAALVOETBAL SENIOREN
Donderdag 27 aug.; klasse R5D; AFC 2- Sp. Zuid 8; aan
vang 21.40 uur; sporthal van Delta Lloyd (nr. 9); scheids
rechter L. Opening; zie nieuwe opstelling.
TRAININGSSCHEMA seizoen 1987/1988
Maandag 17.00-18.00
Maandag 17.00-18.00
Woensdag 13.30- 14.30
Woensdag 14.30-,15.30
Woensdag 14.30 - 15.30
Woensdag 14.30- 15.30
Woensdag 15.30- 16.30
Woensdag 15.30- 16.30
D1 Rob Bianchi
E1 Patrick Bakker
F jun. Verhagen/Bakker
D jun. 1 Rob Bianchi
D jun. 2 en 3 Patrick Bakker
keepers Jan Verhagen
E jun. 1 Patrick Bakker
E jun. 2 en 3 Jan Verhagen
De trainingen van de voorlopige selectie D1 en E1 vangen
aan op MAANDAG 17 AUGUSTUS
Uitgenodigd voor de D.selektie worden de volgende spelers:
Loggem, Gehring, Meeues, Roberti, Rengers, Chrisstoffels,
Neter, Coutinho, Van Gelder, Pekel, Hommel, Yagi, Citroen
M. Christiaanse, Roubos, Wijnberg.
Uitgenodigd voor de E. selektie worden de volgende spelers:
Ruis, Spaan, F. Chrisstoffels, Vos Meyer, Ensel, J. Meeues,
Haagsma, Stradmeyer, Waas, Jansen, Husers, Van Kampen.
De trainingen voor alle jong-junioren op de woensdagen
vangen aan op 19 augustus.
De spelers van D1, D2, en E1die 19 augustus 's avonds
in Aalsmeer moeten voetballen, mogen die middag na
tuurlijk niet trainen.
10