11.1: CTO '70 - AFC 3 (1275), 12.00 uur; bijeen: 10.45 uur,
veld 2. Leider: J.C.; scheidsrechter: hr. J.C. Wendels
18.1: AFC 3 - ROOD WIT 2 (1276), 14.30 uur; bijeen: 13.45
uur, veld 4. Leider: idem; scheidsrechter: hr. L. Lasschuit
Opstelling 11.1: J. Sloterwijk, P. Dijkhuis, J. Fröhlich, M.
Kruyswijk, W. de Wit, K. Usey, D. Meerwijk, B. van Kampen,
M. Reddering, J. Maass, M. Abraham, Kuyt, W. Etty, L. van
Asselt
Opstelling 18.1: J. Sloterwijk, P. Dijkhuis, J. Fröhlich, M.
Kruijswijk, W. de Wit, L. van Asselt, D. Meerwijk, B. van
Kampen, M. Reddering, J. Maass, M. Abraham, Kuyt,
Voorn, M. Bender
Afmelden: vrijdag tussen 18.00 en 18.30 uur bij H. van Zwe
den, tel. 76 32 35
ga, Stork, Krebs, Van Geelen, Groen, Janus, Brans, Fen-
ger, E. v.d. Mark
11.1: AFC 5 - DIEMEN 2 (1331), 10.00 uur; bijeen: 9.30 uur,
veld 1. Leider: hr. Bootsman; scheidsrechter: J. Otten
18.1: AL ACHBAL - AFC 5 (1336), 12.00 uur; bijeen: 11.00
uur, veld 2. Leider: idem; scheidsrechter: hr. W.D.J. Huizin-
ga
25.1: AFC 5 - Y-BOYS (1337), 12.00 uur; bijeen: 11.30 uur,
veld 1. Leider: idem; scheidsrechter: hr. J.J. van Veen
Opstelling: Van Berkestein, M. Foremann, Tulder, Croiset,
Roberti, Boeken, Hopman, Dekker, Zijlstra, Isik, Gorter, De
Wilde, M. Lemmers
MEDEDELINGEN JUNIOREN B
Wij wensen alle ouders en spelers een gezond en sportief
1987.
Attentie: bij algehele afgelasting op zondag 9.30 -10.45 uur
C1C3, B3 trainen. Bij algehele afgelasting op zondag
10.45 uur A1A2 en B1 trainen. Denk eraan, bij elke
wedstrijd wit reserve shirt en beenbeschermers meenemen.
Vanaf 8 januari '87 is iedere donderdag van 17.00 tot 18.30
uur een extra training onder leiding van de heer Bakker voor
B2, B4 en B5.
AFSCHRIJVINGEN: donderdagavond bij Han Pluymers tus
sen 18.00 en 19.00 uur, tel. 16 79 91.
11.1: AFC - MARTINUS (1306), 10.00 uur; bijeen: 9.15 uur,
veld 3. Leider: hr. Boonstra; scheidsrechter: B. Degenaars
18.1: WA - AFC (1307), 12.00 uur; bijeen: 11.00 uur, veld 3
Leider: idem; scheidsrechter: hr. J.J. Donk
25.1AJAX - AFC (1306), 10.00 uur; bijeen: 9.00 uur, veld 3
Leider: idem; scheidsrechter: hr. P.F. Philips
Opstelling: M. Buskens, Chapman, Couwenberg, Harrems,
Kroger, Oostenbrink, Perels, Rettich, Röhrig, Tier, Wij-
doogen, Stork, v.d. Vegte, Spaan
11.1: AFC 2 - ROMBOUT, 12.00 uur; bijeen: 11.30 uur, veld
4. Leider: hr. Perels; scheidsrechter: hr. Kinsbergen
18.1: DWG 2 - AFC 2 (1330), 10.00 uur; bijeen: 9.00 uur,
veld 1. Leider: idem; scheidsrechter: hr. P. v.d. Veen
25.1: AFC 2 - AGS/OLYMPUS (1334), 12.00 uur; bijeen:
11.30 uur, veld 4. Leider: idem; scheidsrechter: hr. G. Sluys
Opstelling: v.d. Glas, Gortzak, Kasdorp, Krol, Smaal, Ver
meulen, Visser, Noordanus, Van Vuure, Schmidt, Keizer
11.1: ROOD WIT A2-AFC 3 (1323), 12.00 uur; bijeen: 11.00
uur, veld 4. Leider: hr. Coorengel; scheidsrechter: hr. A.
Slemmer
18.1: AFC 3 - VOORLAND 2 (1328), 10.00 uur; bijeen: 9.30
uur, veld 4. Leider: idem; scheidsrechter: hr. P. Munting
25.1: ALMERE 2- AFC 3 (1333), 12.00 uur; bijeen: 10.45 ur,
veld 2. Leider: idem; scheidsrechter: hr. R. Smit
Opstelling: Adriaans, Coorengel, Van Dungen, De Langen,
McCaldon, v.d. Meent, Nees, Reddering, Slager, Smit, Ver-
kaart, E. v.d. Vegte
11.1: METEOOR 2-AFC 4 (1343), 12.00 uur; bijeen: 11.00
uur, veld 2. Leider: hr. Leeser; scheidsrechter: hr. G. v.d.
Vrugt
18.1: AFC 4 - KBV 3 (1350), 12.00 uur; bijeen: 11.30 uur,
veld 3. Leider: idem; scheidsrechter: hr. Kinsbergen
25.1: AFC 4 - SWIFT 2 (1355), 12.00 uur; bijeen: 11.30 uur,
veld 3. Leider: idem; scheidsrechter: hr. Kinsbergen
Opstelling: Bijlsma, G. Buskens, Haanen, Nieberg, Offrin-
MEDEDELINGERN JUNOREN C
Mededeling C3: a.s. zondag 11 januari bespreking om
10.30 uur bestuurskamer.
Bija fgelasting bespreking woensdag 14 januari om 17.00
uur besturskamer. Alle spelers dienen aanwezig te zijn!
11.1: VvA - AFC, 10.00 uur; bijeen: 9.00 uur, veld 1
Leider: hr. Wiersma; scheidsrechter: hr. J. Vissers
14.1: WFC - AFC, 18.45 uur; bijeen: 17.30 uur
Leider: hr. Wiersma
18.1: AFC - DWV, 10.00 uur; bijeen: 9.00 uur, veld 1
Leider: idem; scheidsrechter: hr. Rietbergen
Opstelling: Dutilh, Kostman, Kruyswijk, Roeg, Groen, Cou-
tinho, Landsaat, Van Paaren, Koster, Gooskens, Hoed,
Knebel
11.1: AFC 2 - RKDES 2, 10.00 uur; bijeen: 9.15 uur, veld 2
Leider: hr. Jonen; scheidsrechter: mw. T. Versteeg
18.1: RODA '23 - AFC 2, 10.00 uur; bijeen: 9.00 uur, veld 3
Leider: idem; scheidsrechter: hr. v.d. Berg
Opstelling: Voet, Visser, Schotte, Jonen, Rengers, Moppes,
Van Loggem, Polak, Markuszower, Kornmehl, Kneefel
11.1: AFC 3 - BLAUW WIT 2, 12.00 uur; bijeen: 10.30 uur,
veld 3. Leider: hr. Akkerman; scheidsrechter: hr. Kronen
burg
18.1: DWS 2 - AFC 3, 10.00 uur; bijeen: 9.00 uur, veld 2
Leider: idem; scheidsrechter: hr. Van Hulst
Opstelling: Schuuring, Verbruggen, Borello, Bakker, De
Reus, Slager, Daniels, Vriens, Melchers, Knoppers, v.d.
Hoogen, Lissauer
Zie mededeling!
11.1: AFC 4 - DCG 3, 12.00 uur; bijeen: 11.00 uur, veld 2
Leider: hr. Lobatto
18.1: AFC 4 - KBV 2, 10.00 uur; bijeen: 9.00 uur, veld 2
Leider: idem; scheidsrechter: hr. Kronenburg
Opstelling: v.d. Valk, Tuinenburg, Berrier, Lobatto, Pekel,
Andringa, Kravac, Dijkhuis, Boeken, Foppen, Fortuin,
Schreurs
N.B.: Kravavac, Schreurs
11.1, 18.1: Reddering
11.1: DIEMEN 3 - AFC 5,12.00 uur; bijeen: 11.00 uur, veld 3
Leider: hr. Sweyd
17.1: AFC 5 is vrij!
Opstelling: Davidson, Keiser, Sweyd, Thomas, Noot,
Roosenschoon, Ringe, Cyclik, Fritzsche
11.1: Engelsman, De Nobek, Kroet
AFSCHRIJVINGEN: J. Benoni, tel. 64 26 10 tussen 18.00
en 19.00 uur.
13