PROGRAMMA nr 19 maandag 29 december - vrijdag 2 ja
nuari. GEEN wedstrijden voor AFC.
PROGRAMMA nr 20 maandag 5 - vrijdag 9 januari:
di 6.1.'87: AFC C3 - JDO C (C2E), 19.40 uur
Scheidsrechter: F. van Harlingen; veld 1A
Sporthallen Zuid, IJsbaanpad, Amsterdam-Zuid, tel.
73 13 14
Opstelling: Danny Andringa, Ari Knoppers, Jessie Lissauer,
Steven van Loggem, Mark v.d. Valk, Barry Vriens
Coach: M. Lissauer, tel. 47 04 77
do 8.1.'87: DWS C1 - AFC C1 (C1e), 19.30 uur
Scheidsrechter: C.B. Bijl
Sporthal Bredius, Zaandstraat 353, Amsterdam-Centrum,
tel. 84 71 72
Opstelling: Abel Dutilh, Jacco Goossens, Ramon Groen,
Kelvin Knebel, Eddy Kneefel, Brian Koster, Dennis Kost-
man, Eric Kruyswijk, Wouter van Paare
Coach: F. Laarhoven, tel. 45 34 81
do 8.1.'87: AFC C2 - FC COURBET C1 (C2e), 19.00 uur
Scheidsrechter: G. Rappange; veld 2
Sporthal Delta Lloyd, Langs de Akker 3, Amstelveen-Oost,
tel. 45 42 55
Opstelling: Brian Melchers, Jerry Bakker, Jarno v.d.
Hoogen, Jasper de Reus, Martijn Schuuring, Jacques Sla
ger, Remco Verbruggen
Coach: K. Verbruggen, tel. 76 79 90
do 8.1.'87: AFC D1 - B&G D1 (D1e), 19.00 uur, veld hal 3
Scheidsrechter: H.P. Albers
Sporthallen Zuid, IJsbaanpad, Amsterdam-Zuid, tel.
73 13 14
Opstelling: Jan Hein Christoffels, Leen Engelsman, Robert
Gehring, Johan Kroet, Silo van Loggem, Martijn Meeues,
Michiel Reddering
Coach: L. Engelsman, tel. 23 06 88 of 03200 - 4 99 66
do 8.1.'87: AFC B1 - KDO B1 (B1e), 20.20 uur
Scheidsrechter: de heer G. Rappange
Sporthal Delta Lloyd, Langs de Akker 3, Amstelveen-Oost,
tel. 45 42 55
Opstelling: Michel Buskens, Hopy Chapman, Roderick Har-
rems, Wim Perels, Jesse Schmidt, Ralf Tier, Duco Wijd-
oogen
Coach: T. Boonstra, tel. 86 86 91, tst. 17
do 8.1.'.87: AFC B2 - DCG B2 (B3e), 19.40 uur; veld hal 3
Scheidsrechter: F.W. Wip
Sporthallen Zuid, IJsbaanpad, Amsterdam-Zuid, tel.
73 13 14
Opstelling: Nils Adriaans, Gilbert Buskens, Arjan Cooren-
gel, Peter v.d. Dungen, Marco de Langen, Patrick Offringa,
Patrick Reddering, Erwin Smit
Coach: H. Coorengel, tel. 46 20 40
ma 12.1.'87: JDO C1 - AFC C2 (C2e), 19.00 uur
Scheidsrechter: J. Westerhuis
Sporthal Aetsveld, Mr. Kooyman Centrum 17, Weesp, tel.
02940 - 1 85 35
Opstelling: Brian Melchers, Jerry Bakker, Jarno v.d.
Hoogen, Jasper de Reus, Martijn Schuuring, Jacques Sla
ger, Remco Verbruggen
Coach: K. Verbruggen, tel. 76 79 90
di 13.1.'87: AFC C1 - FC BORCHLAND C1 (C1e), 19.45 uur
Scheidsrechter: H. Meyer; veld 2
Sporthal Delta Lloyd, Langs de Akker 3, Amstelveen-Oost,
tel. 45 42 55
Opstelling: Abel Dutilh, Jacco Goossens, Ramon Groen,
Keivin Knebel, Eddy Kneefel, Brian Koster, Dennis Kost-
man, Eric Kruyswijk, Wouter van Paare
Coach: F. Laarhoven, tel. 45 34 81
di 13.1.'87: DCG B1 - AFC B1 (B1e), 19.00 uur; veld 1b
Scheidsrechter: C.B. Bijl
Sporthallen Zuid, IJsbaanpad, Amsterdam-Zuid, tel.
73 13 14
Opstelling: Michel Buskens, Hopy Chapman, Roderick Har-
rems, Wim Perels, Jesse Schmidt, Ralf Tier, Duco Wijd-
oogen
Coach: T. Boonstra, tel. 86 86 91, tst. 17
do 15.1 .'87: FC BORCHLAND C2 - AFC C3 (C2e), 19.00 uur
Scheidsrechter: H.P. Albers
Sporthal Delta Lloyd, Langs de Akker 3, Amstelveen-Oost,
tel. 45 42 55
Opstelling: Danny Andringa, Ari Knoppers, Jessie Lissauer,
Steven van Loggem, Mark v.d. Valk, Barry Vriens
Coach: M. Lissauer, tel. 47 04 77
vr 16.1.'87: FC BORCHLAND B2 - AFC B2 (B3e), 19.40 uur
Scheidsrechter: H.G. Loy; veld 1b
Sporthallen Zuid, IJsbaanpad, Amsterdam-Zuid, tel.
73 13 14
Opstelling: Nils Adriaans, Gilbert Buskens, Arjan Cooren
gel, Peter v.d. Dungen, Marco de Langen, Patrick Offringa,
Patrick Reddering, Erwin Smit
Coach: H. Coorengel, tel. 46 20 40
UITSLAGEN bekerwedstrijden
The Victory B1 - AFC B2 3-5
DCG B2 - AFC B1 0-11
Waterwijk C1 - AFC C1 1-13
Amstelveen C1 - AFC C3 2-4
Mimi's Ter Haak D1 - AFC D1 2-15
Alle AFC-elftallen gaan door naar de volgende ronde!
16